LSZ

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O LSZ

 • Ranga
  Robotnik
 1. "Nie będziemy się jednak zagłębiać w analizę finansową, ponieważ to bardzo długi i skomplikowany temat." Jak już powiedziało się "A" to warto też i powiedzieć "B". Ja z chęcią bym poczytał. Czekam na kolejne części. Oby nie za długo. :)
 2. I dla takiej biedy potrzebna była współpraca dwóch dużych korporacji? Swoją drogą może ktoś wyjaśnić dlaczego ten unikalny na skalę światową sprzęt ominie Wielką Brytanię, Rosję i Polskę? Ciężko mi zrozumieć takie zagrywki.
 3. I żaden z Was pewnie nawet nie dopuścił do myśli faktu że to może nie wina Microsoftu ani nowego Xboxa, tylko brak umiejętności deweloperów może być przyczyną tego, że niewiele gier będzie być może w przyszłości korzystać z natywnej rozdzielczości 4K?
 4. "Co ty tu jeszcze robisz, Serafin? Nikt ciebie tu nie chce." Ale swoją robotę wykonuje perfekcyjnie. Taką ilość w odsłonach reklam, ilości komentarzy i ruchu na stronie to można (jego artykułom na Gram.PL) pozazdrościć. Wnioski wyciągnijcie sobie sami...
 5. I wszędzie te same durne komentarze. Bo Minecraft. Idea jest szczytna i to jest najważniejsze. I o tym trzeba mówić.
 6. "Na podstawie naszego siedmioletniego doświadczenia z wersją na X360 wiemy, że jest wielu użytkowników, którzy lubią korzystać z opcji kupowania przedmiotów takich jak eliksir zdrowia czy many. Ci, którzy tego nie lubią, nie muszą niczego kupować (...)" Po prostu nie wiem co powiedzieć. W grze singleplayer RPG takie rzeczy albo się znajduje w świecie gry albo własnym sumptem wytwarza się ze znalezionych składników. Co nas czeka w przyszłości? W grze FPP za prawdziwe pieniądze można będzie kupować amunicję? No przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. Możesz przejść grę wymachując saperką w stylu stealth. Gdzie to wszystko zmierza?!?!?!
 7. LSZ

  Microsoft pokazał nowe awatary

  Średnia wieku użytkowników XBox'a to 10 lat?
 8. "Aliens: The Ultimate Doom" wygląda naprawdę obiecująco. Dodałem do obserwowanych.
 9. Nie rozumiem zachwytów nad jego głosem. Brzmi jakby się krztusił. ;) Jackowi Rozenkowi może co najwyżej srebrny miecz wypucować. :)
 10. Niezadowolenie wynika zapewne z faktu że jak na Paradox wys***li za mało DLC. Do poprawy w kolejnej części.
 11. "Na domiar złego, w jednym z ostatnich zadań nie pojawia się znacznik wskazujący cel naszych poszukiwań, co może skutkować tym, że możemy zmarnować nawet kilka godzin (...)" Ech, ta dzisiejsza młodzież. Dziś bez znacznika to potrafią się zgubić nawet w Call of Duty. Nie ma nic bardziej frustrującego niż cała masa znaczników na ekranie, kiedy tymczasem w opisie zadania stoi jak byk: odnajdź, odszukaj itp. Mam nadzieję że da się je całkowicie wyłączyć z poziomu opcji rozgrywki.
 12. Bo prawdziwych dziennikarzy już nie ma. Zostali tylko internetowi. ;)
 13. "Chcemy przedstawić coś znaczącego i głębokiego (...)" Zaprawdę jakże tępym trzeba być by jeszcze wierzyć w zapewnienia twórców.