tomoliop

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4422
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez tomoliop

 1. Hej, rozważam upgrade CPU, budżet tak do 500 zł. Zestaw obecny: i3-3220, r7 260x, zaasilacz 500w, hdd seagate 1tb, 2x4gb ram ddr3 1600mhz, MSI B75MA-E33 (LGA1155) Chciałem pozostać na tej płycie, chociaż ta podstawka jest trochę ograniczająca. Jest kilka niezłych i5 do wyborów na nią, ale nie mam pojęcia, który w tym przypadku warto. I czy w ogóle upgrade w takim budżecie ma sens? Gram na 21'5, na 1920x1080. Wymiana procesora da tu więcej, do grania, niż karty, nie? Gram głównie w EUIV, HOI IV, a chciałbym, w miarę komfortowo pograć w Elite Dangerous.
 2. Powinno wypaść świetnie, ale zapewne poczekam na opinie, TB w szczególności:)
 3. Let''s play PFlaxa z tej gry był świetny, mam nadzieję że zagra on i w to. A osobiście to sam boje się tykać strasznych gier:p
 4. Wczoraj przez trzy gry składy były 3v5. Poważnie. SICK matchmaking.
 5. tomoliop

  Diablo III - temat ogólny

  Ja dostałem w pudełku na osobnej kartce... więc check your facts.
 6. tomoliop

  Diablo III - temat ogólny

  Kto mi da swój kod na pakiecik kart do Hearthstone?:P
 7. tomoliop

  DOTA 2.0 od Valve

  Byłby ktoś zainteresowany graniem w teamie, w miare regularnie? Tak żeby pobawić się w CM sensownie, a może nawet w tych ESLowych turniejach kiedyś:). Ja mam tak z 500+ godzin, myślę, że miałbym może jeszcze jednego, max dwóch gości.
 8. tomoliop

  Banished - recenzja

  > > > Jeżeli gra po czasie robi się nudna to w tym wypadku nie zasługuje na ocenę > większą > > niż > > > 5-6/10 > > > > A jest gra, która po czasie nie robi się nudna? > > Civilization V :) Mi się po ponad 400 godzinach cywka znudziła. Tak kompletnie. Więc każda kiedyś się znudzi:P
 9. tomoliop

  Diablo III - temat ogólny

  Kindershot mi dropnął:PP. Zbił o 15 k damage, ale ,,Elemeantal arrow now generates 4 Hatred" jest niesamowite. Nieskończony Elemental Arrow ( bo z początku myślałem że to tylko obniża koszt, ale to w ogóle koszt usuwa). Teraz chyba tylko DH będę grał:). Ale pytanko mam, jeżeli na broni mam x lightning damage, to czy używając zdolności o tym elemencie coś zyskuje? Bo z tego co rozumiem, to to zadziała dopiero jak się ma na czymś % dmg?
 10. tomoliop

  Diablo III - temat ogólny

  Wszystko fajnie, ale gęstość potworów miejscami naprawdę irytuję. Mam nadzieję że wrócą z tym do poprzedniego stanu.
 11. > > > Tu się płaci za elementy wyglądu itp. czy te wpływające na przewagę w grze > też? > > > > > Bo to dla mnie kluczowe, czy w ogóle to odpalić. > > > > Nie, za prawdziwa kasę kupujesz ciuch i boosty do xp i wirtualnej waluty. > > > No właśnie, czyli pay2win ..., szybciej od innych dostaniesz coś czego oni nie mają. To nie jest pay2win... pay2win jest jak możesz od razu kupić coś co ci daje faktyczną przewagę nad innymi. Jak nie dadzą boostów to na czym mają zarabiać? Gra bardzo fajna, ale jakoś mnie nie wciągnęła.
 12. tomoliop

  South Park: Kijek Prawdy - recenzja

  Ja mam trochę z South Park problem. Generalnie bardzo go lubię, ale kiedy wjeżdża sporadycznie na religie, to wjeżdża po całości... i trochę tego nistety nie trawię... jeden odcinek tu i tam może, ale w przypadku gry to trochę inna sprawa ;/. Hmm
 13. Spoko, w końcu mogę pograć w Dishonored na brata koncie.
 14. Trochę bez sensu, to nie jest gra tak stara jak BG, mija się to chyba z celem.
 15. Ja tam bardzo lubię areny, ranked potrafi mnie za bardzo zdenerwować, poza tym nie widzę w nim za bardzo celu. A za 7 winów na arenie można ją robić cały czas:) Ale niestety nie jestem tak bardzo pro:(.
 16. EA ssie, co do tego nie ma wątpliwości, ale nie ma opcji żebym tej gry nie kupił, niesamowita jest.
 17. Ja już tak mam, zawsze jestem sceptycznie nastwaiony do spolszczeń, poza tym zawsze się jakieś słownictwo wchłonie, grając po angielsku.
 18. LOOOOl Lew Bujnogrzywny:P Dobrze, że się nie przesiadłem na spolszczenie, za dużo bym zlewał z tłumaczeń zamiast grać:). Nie, że to jest niepoprawne (chociaż - savannah highmane...?), ale mnie jakoś strasznie śmieszy.
 19. tomoliop

  CD-ACTION

  Od pewnego czasu internet całkowicie zastąpił mi CDA. I trochę szkoda, ale nie mogłem już przetrawić zbyt wielu tekstów. Czasem coś fajnego w publicystyce i nic poza tym. Teraz to już tylko dla jakiegoś wyjątkowego pełniaka kupię... Szkoda, że tak spadł poziom.
 20. Niepokoją mnie trochę te DLC, ale teraz po zagraniu w bete i tak muszę kupić, niesamowita gra.
 21. Unleash the hounds jest taniutkie, bez niego to chyba nie ma co grać hunterem. EDIT: sory, spóźniłem
 22. tomoliop

  Titanfall - Temat Ogólny

  Niesamowicie mi się spodobało, nie sądziłem, że jakiś FPS jeszcze może mi tak bardzo przypaść do gustu. Osobiście wolałbym chyba jednak mniej tytanów, żeby ich koszt był dużo wyższy niż obecnie. I może też podwyższyć punkty za zniszczenie tytanów (chyba 5, a 4 za pilota, trochę mała różnica) i sprawić żeby boty coś mogły zrobić, bo w tej chwili to chyba najsłabsze boty EVER ze wszystkich gier.
 23. Mwahahah, Da Beast mam:) A poza tym to ostatnio wypadło też pyro co skłoniło mnie do pogrania ranked magiem i jako tako idzie:P Jeszcze tylko trochę pyłu na drugie i wtedy już będę prawdziwym, znienawidzonym OP magiem:).
 24. tomoliop

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  NWN 2 z dodatkiem dorwę, bo hańba mi, ale nie grałem.