bobsapp

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bobsapp

 • Ranga
  cybersport.pl
 1. Odpowiedzi na te pytanie nie udzieli ci nikt. Dokladnie tak jak w sporcie, czy gdziekolwiek, wszystko zależy od Ciebie samego, twojego organizmu, umiejętności, dosłownie wszystkiego. Na pewnym etapie powinien pomóc Ci trener, na dalszym dużo zależy od Ciebie. Przegniesz z treningiem będziesz przetrenowany. Niby kondycja ok a wyniki siadają. Musisz odpocząć. Czasem na tzw. głodzie zrobisz więcej. Tego nie da się określić. Każdy jest inny. Co do konfigów dokładnie to samo. To nie konfig gra tylko ty, więc ty musisz sobie sam go dostroić. Tak samo myszka, kształt, działanie, sensor, ustawienia. Każda ma inne. W zasadzie można powiedzieć tak, że będąc pro powinieneś zagrać na wszystkim.
 2. nadal COD i wszelkie inne gry jest daleko w tyle za CS, nie tylko w POlsce ale i na swiecie. W naszej lidze wyglada to mniej wiecej tak, zapisanych klanow/graczy (pełnych i niepełnych) CS 905/5039 COD 163/1122 aktywnych klanow mniej wiecej CS 200/COD 70
 3. zostać e-sportowcem można szybko, ale dobrym e-sportowcem nie zostaje się od razu, a raczej po latach ciężkiej pracy, tak jak w sporcie i w zasadzie wszędzie.
 4. Tu w zasadzie wszyscy czekają na Starcrafta 2 i najprawdopodobniej ta gra zunifikuje graczy warcrafta3 i starcrafta, będzie najprawdopodobniej 1 platforma zamiast 2, ale to zależy oczywiście od tego, kiedy SC2 wyjdzie.
 5. Odpowiedź już ktoś udzielił - było już i ma być nadal transmitowane coś co się nazywa w skrócie CGS - na Eurosport2, co jest wynikiem podpisania umów organizacji i stacji telewizyjnych. Liga, choć ma charakter światowy głównie jest nastawiona na USA. System punktacji i rozgrywek bardzo udziwniony. Oprócz tego, jeśłi masz satelitę możesz spróbować przeszukać kanały azjatyckie, np. WEG turniej w Azji, gdzie kiedyś był PGS zaproszony był transmitowany bezpośrednio chyba przez kanał Arirang, zresztą mecze rozgrywane były w studiu telewizyjnym.