Chowaniec

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  123
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Chowaniec

 • Ranga
  gram.pl
 1. Niestety widać, że trailer składali marketingowcy, a nie Kojima. Jest jakiś taki zwyczajny i nie ma tego czegoś...
 2. Nie zdziwię się, jeśli w nowej odsłonie TLoU w ogóle nie zobaczymy Joela i Ellie. Być może zdecydują się na opowiedzenie zupełnie nowej historii, która będzie dziać się w tych samych realiach.
 3. > Rynek smartfonowy wygląda tak, że najdalej w styczniu będzie to do kupienia za 5zł. Nie > ma co się wychylać. Chyba nie tak szybko. Enemy Unknown jest teraz za niecałe 9 Euro i nie spadło chyba jeszcze ani razu poniżej czterech. Co w sumie tez nie jest za wysoką ceną. Enemy Within jest już do wzięcia za niecałe 12 Euro.
 4. Chicago to ponad 2,5 mln mieszkańców. Camden to raptem 80 tys. Takie trochę większe Skierniewice...
 5. Chowaniec

  Ace Combat Infinity - recenzja

  Screeny są od Namco, ale ja gram z kamerą zza samolotu :) lubię patrzeć jak pracują te wszystkie płaty, lotki i stateczniki... A mnie tam się AH podobał. Jest po prostu nieco inny...
 6. Chowaniec

  Ace Combat Infinity - recenzja

  Ta gra została pomyślana przede wszystkim do multi. Kampania jest tylko bonusem. Do tego ciężko ją ostatecznie ocenić, bo jest jeszcze niepełna. Ostatnie dostępne misje są nawet ciekawe, ale w porównaniu do starych Ace Combatów wciąż wypadają blado. Nie jest to dla mnie pełnoprawną odsłona serii, ale spin-off. Gra się w niego dość fajnie, a na bezrybiu i rak ryba...
 7. Chowaniec

  Ace Combat Infinity - recenzja

  > czemu jest 2x ,,to jednak F2P'''' Bo to dla mnie największa wada tej gry. Gardzę F2P. Z wyjątkiem wyjątków :)
 8. Chowaniec

  Ace Combat Infinity - recenzja

  Ja na tę chwilę latam najczęściej F-14A Zipang. Ale A10 też zaraz będzie :)
 9. Chowaniec

  Watch Dogs - recenzja

  Grałem na X360 i 8/10 to dla mnie uczciwa ocena. Ale mam skrzywienie na punkcie serii AC, a WD jest w tym samym uniwersum, więc podpada pod mój sentyment :) Może bym tylko obciął punkt za polską wersję, mam do niej parę uwag.
 10. Persona 3 FES jest jak najbardziej dostępna w Europejskim PS Store - kosztuje 39 zł...
 11. Na PSN można kupić Ground Zeros na PS3 za 79 zł. A w preorderze dorzucają Peace Walkera HD.
 12. Nie mówię, że łatwo, ale łatwiej. Minęło już kilka lat, mieli czas na posprzątanie "burdelu", od kilku lat wiedzieli o nowych konsolach i ich potencjale, teraz mają gotową wersję silnika do GTA V... Zresztą nie mówię, że tak będzie, tylko, że chciałbym, aby tak było :)
 13. Nie musieliby. GTA v które wyjdzie na PC i nowe konsole (moim zdaniem to pewne), korzysta z udoskonalonej wersji silnika RAGE, czyli tego na którym działał też RDR. Dialogi i muzyka są nagrane, animacje w scenkach też, obiekty 3d są przygotowywane w 3D studio, wystarczy wrzucić modele i tekstury w wyższej jakości. A na koniec okrasić to dodatkowymi efektami, na które pozwalają nowe konsole. Oczywiście uprawszczam temat, ale przygotowanie odświeżonej wersji jest dużo tańsze, szybsze i wymaga mniejszej ekipy niż przygotowanie nowej gry. A gracze z nowymi konsolami i tak by się na to rzucili - raz, bo to dobra gra, a po podpicowaniu byłaby jeszcze lepsza, a dwa - na nowe konsole jeszcze mało tytułów, ludzie są głodni :)
 14. A ja bym sie bardziej spodziewał "definitywnej edycji" (jak tej z TR) RDR na nowe konsole i PC. Też się sprzeda, a łatwiej, taniej i szybciej można ją zrobić... A tak naprawdę to po prostu moje ciche marzenie :)
 15. > Poza tym o co autorowi chodzi z tą "animacją japońską"? W pośpiechu może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o styl, projekty postaci, które kojarzą mi się bardziej z animacjami japońskimi niż zachodnimi. To trochę tak, jak z animowaną komputerowo wersją "Astro Boya".