QSLVR

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  31
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O QSLVR

 • Ranga
  Robotnik
 1. Tak sobie czytam i widzę w zasadzie jedno: narzekanie. A to na rzetelność CDA, na gram.pl, na Dragon Age 2, na Mass Effect 2, na inne firmy tworzące gry... Taką dyskusją chcecie tworzyć wysoki poziom tego serwisu? Miłej gry w Wieśka życzę :)
 2. Nie sądzę, aby było dużo chętnych na ten dodatek. I byłoby bardzo miłym gestem, jakby napisali, że będzie nowy element kolekcjonerki, dostępny również w normalnej sprzedaży, ale zamiast biadolić o tym, jakie CDP jest chciwe, może lepiej po prostu nie kupić i tyle. Co zaś słów o tym, że serwis podaje "za dużo" newsów o Wiedźminie, to powiem, że od jakiegoś czasu wchodzę na gram, tylko po nie. Była kiedyś ankieta na stronie CD Action i wyszło jeśli dobrze pamiętam, że Wiedźmin jest najbardziej oczekiwaną grą dla 60% czytelników, więc pewnie są zainteresowani tym nim dużo bardziej, niż innymi grami.
 3. Przestałem zaglądać na gram.pl dawno temu, z powodu poziomu portalu. Teraz zajrzałem, bo mocno interesuje mnie, co się pisze o wiedźminie i znalazłem bardzo fajny tekst. Pomyśleć, że przed tym tekstem ostatni raz "odbierałem" cokolwiek od Lucasa na Triconie :P
 4. Gdy usłyszałem o DoW 2 z miejsca wskoczył na moją listę najbardziej oczekiwanych tytułów. Później wstrząsnęła mną informacja o braku baz. Miałem bardzo mieszane odczucia, ale teraz po przeczytaniu tego betatest-u jestem spokojny (dzięki Finnegan).
 5. QSLVR

  Test klawiatury Razer Lycosa

  Mam taką w domu od dwóch miesięcy i muszę powiedzieć, że jest świetna. Nie ma w niej nic do czego mógłbym się przyczepić oprócz takich drobnostek jak minimalne wycieranie się "powłoki" klawiszy i tego, że przyciski od muzyki nie są kompatybilne z foobarem (działają tylko pod kilkoma wybranymi odtwarzaczami)
 6. QSLVR

  Powstaje Supreme Commander 2

  Supreme Commander 2 dołącza do bardzo wąskiego grona gier, na które naprawdę czekam. Oczywiście zakładając, że twórcy nie pójdą w stronę uproszczeń, co od paru lat jest bardzo popularną drogą (szczerze nad tym ubolewam).
 7. Jakby jeszcze to były regiony reprezentatywne dla całego świata to dobra. Toż to w tych krajach jako platforma do grania istnieją tylko konsole, więc jak już to news powinien być o najlepiej sprzedających się grach konsolowych. Później ludzie dziwią się czemu to istnieje przesąd o upadku PC jako platformy do grania, a wszystko to przez to, że publikuje się wyniki sprzedaży tylko z tych trzech krajów konsolowych (UK, USA i Japonia). Wstydziłbyś się Zaitsev wchodzić w ten trend (wiem innych statystyk sprzedaży prawie nie ma, ale chociaż z łaski swojej nazywajmy je po imieniu - konsolowe).
 8. No rzeczywiście, nie ulega wątpliwości, że w Wiedźminie mieliśmy szeroki asortyment kombosów :P Osobiście mam nadzieję, że druga cześć nie wyjdzie na konsole. Albo przynajmniej - pojawi się na nich później, w postaci konwersji. Nie mam ochoty "odczuwać" uproszczeń związanych z produkcją skupioną na nich.
 9. Supreme Commander cudna gra, gdyby nie to, że tydzień temu kupiłem sobie razem z dodatkiem w platynie, na pewno bym się skusił (więc jeśli ktoś nie ma, a lubi grać w RTS-y wymagające myślenia to ma dobrą okazję do wydania 20 zł). Ogólnie cały rzut jest bardzo w porządku (no może nie aż tak jak ostatnie platyny).
 10. Tak się składa, że ATI zazdrości Nvidi bycia na tym "dnie". To, że ich sytuacja się poprawia nie znaczy, że od razu przegonią zielonych. Na takie rzeczy trzeba czasu, to powolny proces. (szczególnie ze względu na to, że większość sprzedaży pochodzi od ludzi, którzy nie mają pojęcia o sprzęcie komputerowym i to, że Nvidia robi ich w konia nie wpłynie na zmianę producenta karty, bo zwyczajnie o tym nie wiedzą). Na szczęście stosunek ludzi świadomie dokonujących wyboru do tych, którzy kupują to co poleci sprzedawca cały czas rośnie.
 11. Nie powiedziałbym, że 79,90 zł to "atrakcyjna" cena. Zastanawiam się nad zakupem, ale pewnie poczekam, aż stanieje.
 12. QSLVR

  Urodzinowa promocja sklepu gram.pl

  Trochę lipny ten prezent ... Powiedziałbym, że nawet więcej niż trochę. Dużo szumu o nic, bo czymże jest gra Garfield? Wolałbym już jakiś gadżet. No chyba, że po prostu tak mi się trafiło (pech).
 13. Mam takie pytanie skąd ty wiesz, że "Dark Messiah miał być w poprzednim zrzucie"? Może masz wujka w CD-Projekt? No chyba na podstawie głupich plotek (powstałych na zasadzie chciałbym, żeby było, więc będzie) takiego wniosku byś nie wysnuł ...
 14. QSLVR

  Urodzinowa promocja sklepu gram.pl

  Myślisz, że takie rzeczy to tylko w gram.pl? Ja zamawiałem gry w tym sklepie wiele razy i nigdy nie miałem żadnych problemów (np. opóźnień), a gdy raz skorzystałem z takiego innego sklepu (nie będę podawał nazwy, ale powiem tylko, że jest dość znany) to czekałem na przesyłkę (opcja płatności przy odbiorze - czyli powinni wysłać towar bez żadnej zwłoki) 3 dni (bez efektu). Po czym wysłałem im maila, a oni opisali, że jeden z produktów jest niedostępny i nie wiadomo kiedy będzie (oczywiście w momencie składania zamówienia według danych ze strony wszystko było dostępne - wydaje mi się, że to oni z własnej inicjatywy powinni mnie o tym poinformować, a nie czekać na mnie). Uzgodniłem z nimi, żeby przysłali wszytko oprócz tej gry, której nie ma (to się akurat chwali, bo nie robili z tym żadnych problemów). W efekcie czego czekałem na paczkę (niekompletną) 5 dni. Wniosek z tego taki, że nie ma co narzekać na gram.pl (ten sklep to był tylko taki "''skok w bok" - mieli fajną promocję i tyle). PS tak jak ktoś już tu pisał - też dostałem takiego fajnego łosia.
 15. Nie tylko do biura się bardziej opłaca AMD do grania również. Obecnie nie ma sensu kupowania procesora za więcej niż 300 - 400 zł (że by nie było, nawet jak chcesz złożyć komp z najdroższą kartą na rynku).