Drake100

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  80
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Drake100

 • Ranga
  Przodownik
 1. Temat trochę odświeżę :) ------- Drake1004 KATEGORIA : Literatura, gotowanie http://drake1004.blogspot.com/ Blog z moimi opowiadaniami i przepisami.
 2. Drake100

  Jakie studia?

  Ja wam powiem 2 rok męczę się z watem i to głównie przez prowadzących wykładowców itd. powiem wam, lepsza polibuda u nas po tych studiach nikt nic nie będzie umiał, zero zainteresowania studentami... więcej kasy wyciągają niż to warte. Teraz żałuję, a kumpel na polibudzie ma spoko.
 3. Drake100

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Po co ci dziewczyna, która robi tylko same kłopoty lepiej mieć dziewczynę, która dba o ciebie, moja właśnie poświęca czas na czytanie książki a nie ze mną, bo ja mam jutro egzamin i się kuję ;) a ma ochotę porozmawiać, z drugiej strony ja też, ale sama zakazała mi :P znajdź taką, która będzie warta twojej uwagi :) ,a nie taka, która robi ciągłe awantury :) A co najważniejsza nie potrzebuje innego faceta :P bo jej tak dobrze ze mną :) btw. Życzę lepszego wyboru :) bo jak ci mówiła, że taka jest to po co brałeś się za nią, prócz wyglądu liczy się też osobowość :) I takiej z ciekawą osobowością i takiej, która cię będzie kochała ci życzę :)
 4. Drake100

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  i większość inteligentnych :) z drugiej strony jak masz aż taki problem to ja bym zostawił ją za dużo problemów by mi sprawiała a wcześniej taka nie była ?:P
 5. Drake100

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Jak się obraża o to, że kogoś przytula, to naprawdę jest nie dorosła emocjonalnie, ale jak się obraziła to poczekaj niech ona cię przeprasza, w końcu to ty jesteś facetem, jak to z jej winy.A najlepsze na przyciągnięcie dziewczyny jest ugotowanie czegoś :) Polecam Ciasteczka Korzenne :) Moja to uwielbia i jak tylko jest grzeczna to dostaje :P Bo ona niedługo zacznie się bawić twoimi uczuciami, albo może chce w taki sposób coś wymusić czego w waszym związku nie ma. Jeżeli ona tak robi, to specjalnie i wyrafinowanie, albo weźmiesz ją za włosy wytargasz i postawisz do pionu, albo lepiej znaleźć inną dziewczynę, która będzie o wiele lepsza. A tak btw. cieszę się, że nie mam małolaty już, tylko prawdziwą kobietę :)
 6. Drake100

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  albo ją związać, lub zrobić czego ten pajac nie potrafi, który ci ją odbija. Ja mam dobry sposób by zatrzymać dziewczynę przy sobie, gotuję :P i w nocy nie narzeka :P :D Ugotuj coś dziewczynie, a potem postaraj się w łóżku żeby zawyła, zwiąż i potraktuj tak, żeby nigdy nie więcej na drugiego nie spojrzała.
 7. Drake100

  Pobór do wojska jak tego uniknąć? :) [M]

  teraz tak jest, ale za parę lat ma być znowu obowiązkowe wojsko, bo za mało profesjonalistów garnie się do wojska.
 8. Drake100

  Pobór do wojska jak tego uniknąć? :) [M]

  najlepiej zaświadczenie od lekarza i masz spokój dopóki ruskie nas nie zaatakują.
 9. 2-4 godziny, głównie nad tekstem.
 10. Drake100

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  szkoda, że nie ma tej gry na pc ;(, nie mam ps3 a z chęcią bym sprawdził tą giercynę, ze względu nawet na samą grafikę.
 11. Drake100

  Odkurzamy półki. Gry EA po 1 grosz!

  promocja ciekawa, ale widzę w tym jedynie marketing, co by nie było to ja bym się skusił wreszcie na crysis, zobaczył co to za gra w ogóle.
 12. Drake100

  Jaką gre kupiłeś/aś ostatnio?

  Wiedźmin Edycja Rozszerzona
 13. Drake100

  Pokemony - stworki z naszego dziecinstwa

  Pokemony to jeszcze one istnieją ? Ja się bywało małym to się zbierało tazosy i naklejki ,nawet w swojej kolekcji nadal mam gameboya i którąś z wersji :P Jestem ciekaw czy jakby wydali bardziej dorosłe wydanie pokemonów, czy by nie zrobili lepszego interesu niż do tej pory.
 14. Drake100

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  o tydzień za krótko :(
 15. Drake100

  Tornado w Polsce, czy przetrwamy?

  prędzej czy później i tak planeta ziemia zginie, a tornado to tylko zapowiedź zmian klimatycznych. Ten kto ma żyć i tak będzie żył, więc nie wiem czym się przejmujecie.