Spirit_Horse

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Spirit_Horse

 • Ranga
  Obywatel
 1. Część plików ze starej KPC jest tu: forum NWN1: http://www.wrc.wielosfer.pl portrety do NWN1: ftp://82.143.148.217/ solucje do kampanii NWN1: ftp://82.143.148.217/ poradnik skryptowania NWN1: ftp://82.143.148.217/
 2. Tak naprawdę płynność gierki nie będzie zachwycać nawet na bardzo mocnych kartach. Jest to jakieś takie drewniane. Miejscami na full ustawieniach mam w terenie otwartym 17-23 fpsy (radeon 1950XT). Zostaje chyba crossfire lub po prostu zakup maszyny za 7-8 tysiaków. Czy wogóle mozliwe jest wyciagnięcie większej ilości ? A tak poza tematem: Kiedyś były strony oficjlane np NWN1 czy baldurs gate. CDprojekt je zlikwidował czy może gdzieś przeniósł ? Stare adresy nie chodzą a szkoda, było tam kilka przydatnych rzeczy.
 3. Spirit_Horse

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  kiedyś była stronka o BG2 z róznymi takimi opisami i pliczkami do pobrania - http://bg2.cdprojekt.com. Wszystko pod skrzydłami cdprojektu. Zdechło to czy się przeniosło gdzieś indziej ?
 4. Spirit_Horse

  Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

  tak, sprawdzone praktycznie osobiście przez mnie, słabo ale chodzi, może będzie lepiej po spaczowaniu proponuje także zainstalować sobie nowego catalyst control center... pomodzić z ustawieniami, może trochę podkrecić kartę, ale z x550 wiele wycisnąć się nie da.
 5. Spirit_Horse

  Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

  No cóż, jak dla mnie NWN2, choć tak na niego czekałem jest ewidentnie bublem produkcyjnym: - problem sciągania aktualizacji - problem z obsługa kart, co do ktorych na pudełku napisane, że obsługuje (ilośc potoków renderowania i takie tam) - to już ma niestety wymiar rękojmi za wady fizyczne - problemy z zainstalowaniem i uruchomieniem gry na legalnych systemach operacyjnych - problem bugów w samej grze... Jednym słowem bubel - jeśli towar nie spełnia cech o których zapewnia sprzedawca to można go zwrócić i sam żądać zwrotu świadczenia wzajemnego czyli kasy, transport na koszt sprzedawcy. Co ja niechybnie uczynię i poczekam na lepsze czasy. Ja wysiadam, wrócę za jakieś 12 poprawek Szkoda mi tylko że nie będzie mnie jak ruszy oficjalny serwer pod skrzydłami CDP, mam nadzieję że nie dadzą dupy jak to zrobiła WP z NWNem 1.
 6. Spirit_Horse

  Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

  Mam problem z odpaleniem gry, wywala mi aplikację "Wystapil problem z aplikacją.........zostanie zamknieta". Toolset odpalam bez problemu, gra nie chce. Mam Celerona D 3,0 Ghz, 1Gb ramu i kartę trochę dziwną: readeon x550 128 bit/256 ram. Podejrzewam kartę, choć spełnia wymogi opisane na pudełku, Próbowałem pogrzebać w necie na temat potoków renderowania i innych dupereli, ale szczątkowa instrukcja gry nie pozwala mi na odniesienie się do tego, info na stronach gram.pl też nie wymiania tej karty ani po stronie akceptowanych ani po stronie nieobsługiwanych. Sterowniki do grafiki zamontowałem nowe, które były razem z grą, z resztą stare też nie pozwoliły na uruchomienie. Czy gra ma szansę pójśc na tej grafice ?
 7. Spirit_Horse

  Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

  W zestawie kart graficznych które obsługuja lub i nie grę NWN2 brak jest wymienionej ATI Radeon X550. Moje pytanie czy gra ma szansę pójść na tym ? (akurat mam wersję z 256ramu)