Cmq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1768
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cmq

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Prawidłowo. Sam w klasie mam 3 xboxy, wszystkie poza moim są przerobione. Dotąd znajomi się ze mnie śmiali, że jestem frajerem bo jadę na oryginałach. Pewnie teraz zbanują obu i chłopaczki będą siedzieć cicho. :>
 2. Cmq

  xbox360 i peryferia

  Zmarnowałem parę dziesiątek godzin przy becie EndWar i mimo, że nie miałem kontaktu z pełną wersją - polecam właśnei EndWar. Halo Wars wcale nie jest takie dobre afaik.
 3. Cmq

  Unreal Engine 3 za darmo

  Cytując: "Narzędzia może ściągnąć i wykorzystać każdy pod warunkiem, że efekt pracy nie będzie wykorzystany komercyjnie." CI nadal musi płacić.
 4. Cmq

  Industrialne Fable III

  A mi się podoba. Oryginalności nigdy nie za mało, a tej serii zmiany pasują. W końcu głównym bohaterem jest tutaj raczej ciekawy, zmieniający się świat. Imo dobry pomysł. Natala i mikro-transakcji za to nie chcemy.
 5. Hola hola, ost z Hitmana to jedne z moich ulubionych kompozycji w ogóle. Pewnie w Polsce będzie trudno dostać, ale na pewno się skuszę.
 6. Nie przesadzajmy, single Starcraftu za mocnym punktem nie jest. Zupełnie inna sprawa z multi...
 7. Cmq

  Dragon Age starczy na 120 godzin

  Tia, pamiętam wiele takich gier co miały mieć 100-200 godzin. Szkoda, że miały tyle dopiero, gdy gracz chciał przejść ją na wszystkie sposoby, wszystkimi klasami postaci, na każdym poziomie trudności. A ja chcę, żeby główny wątek w singlu tyle trwał.
 8. Ciekawe jak to będzie wyglądać. Jeżeli zrobią to w jakiś sposób turowe (jedna tura - jeden tydzień) i dadzą możliwość grania przez mail, to kupuję w ciemno.
 9. Cmq

  GITARA!

  Ale przecież to jest dość wąski zakres, gorzej jakbyś chciał grać na jednej gitarze metal, jazz i post-rock. :)
 10. Cmq

  Protest przeciw L4D2 nic nie dał

  Meh. Nie wiem czemu od razu taka nagonka na Valve, nikogo przecież na zabili. I pardą chłopaki, ale każda firma robiąca gry które sprzedają się powyżej 200 tysięcy egzemplarzy LECI NA KASĘ. Geez, przynajmniej będzie w co grać.
 11. W moim przypadku podobnie, z serii nie ominąłem żadnej gry, a jedynkę i Double Agent "wymaksowałem" na wszystkie możliwe sposoby.
 12. Jestem pewien, że chudziutki żołnierz nie jest bronią w żadnej z wymienionych gier.
 13. Cmq

  Ciągnie Acti-Blizza do sportu

  Ktoś tu chyba nie czyta newsów, bo EA już tak zrobiło. ...dwa lata temu.
 14. Cmq

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  GTA: Chinatown Wars (IMHO troszkę słabsze niż miało być, ale ok) dowolna Castlevania na DSa, dobre są Jeżeli wyścigi też wchodzą w skład dynamicznych gier, to Trackmania DS jest całkiem fajna.
 15. Ja, jak zawsze, także jestem chętny do gry. Mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze w ogóle pamięta. ;)