matix00

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  634
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O matix00

 • Ranga
  Brygadzista
 1. matix00

  Forumowa Mafia

  Albo dem return :)
 2. matix00

  Forumowa Mafia

  Szkoda chłopa. Ale cóż, żartować z władzy niewygodnie.
 3. matix00

  Forumowa Mafia

  Całe szczęście, że ta edycja się w końcu skończyła bo dziś też mógłbym być na forum dopiero od mniej więcej 18:30. Pech, że akurat takim rezultatem... no cóż brawa dla mafii, niebrawa dla nas :(
 4. matix00

  Forumowa Mafia

  Do niektórych nic nie dochodzi niestety... Naprawdę nie było co komu zarzucić do tej pory, zresztą ty nie wskazałałeś ŻADNEGO swojego podejrzanego tylko podpiąłeś sie pod lincz Fimara. Wytłumaczone Również wytłumaczone... To pierwsze to pewnie żeby analiza była dłuższa ale już to drugie to jakby stwierdzenie, że "nie widział dychy" kiedy jej tam po prostu nie było. Cytuję niejakiego Sama Fishera "a co pospać sobie nie wolno?". >Za praktyczny brak opublikowanych podejrzeń(czepił Buahahaha!!! Odezwał się detektyw (przy okazji pierwszy raz prezentując swoje podejrzenia). ... Cięzki orzech do zgryzienia co? ;> Fimar >Matix - W pamięci zapadła mi najbardziej Jego rozmowa z Samem Fisherem, lecz w przeciwieństwie do Niego >linczuje mtobiego. Mattex jest jedyna osobą, która oddaje głos na tegoż osobnika argumentując to bierną >postawą Michaliego, lecz postawa Matixa pozostawia wiele do życzenia. Czyżby w takim razie chciał oddać >bezpieczny głos i nie rzucać się w oczy? Cóż... mój głos był chyba pierwszy (jeśli nie pierwszy to przynajmniejjeden z pierwszych) więc nie bardzo jak miałem się pod kogoś podpiąć co? :) Zagłosowałem na osobę, którą uważałem (wciąż uważam) za winną. Zarzucasz mi, że nie posłuchałem ciebie i nie głosowałem jak tłum? Mam przepraszać na kolanach mówiąc "Panie najmocniej przepraszam, od teraz będe się Ciebie słuchał i głosował tak jak ty. Przyrzekam!"? Zadziwiające jak bardzo pomogła mi ta śmierć deiha ;) Z braku czasu (jakaś godzina na forum - nie patrzcie się na lampkę, odrabiałem lekcję i myłem się) nie doszedłem do żadnych ciekawych wniosków. Troszkę smierdzi mi tu Fimar (po prostu intuicja) i Phelela (deih go podejrzewał, nie żeby to musdiało o czymś świadczyć...). Z Samem nie mam siły ani ochoty dalej rozmawiać. Będe dzisiaj głosował znów na mtobiego, który to wczoraj niezwykle wkurzył mnie tym jego kontrolowaniem sytuacji i wypieraniem się, że nie ma czasu kiedy odpowiedział na moje zarzuty zaraz po ich pojawieniu się na forum. Jesli dane mi będzie przezyć do jutra możecie spodziewać się obszernej analizy jednak na dziś to juz wszystko z mojej strony. Dobrej nocy. *********************** Lincz--->mtobi ***********************
 5. matix00

  Forumowa Mafia

  Wybacz, że trochę utnę waszą rozmowę ale podświadomie zwykle uniewinniamy aktywnych. Nie powiesz, że nie. Dlatego tyle było pretensji jak Fiarot nas wykiwał będąc najaktywniejsym graczem edycji :)
 6. matix00

  Forumowa Mafia

  Dziwnie się nam zrobiło. Dopiero wróciłem i nie bardzo wiem co o tym myslec. Pozwolicie, że poczytam wasze dzisiejsze posty.
 7. matix00

  Forumowa Mafia

  Nie. Żaden lincz nie jest śmieszny. Chyba, że mafiozo linczuje niewinnego smiejąc się pod nosem. Nadinterpretacja Może się domysliłeś jednak nie dajesz tego o sobie poznać. A ja tu widzę, że ktoś usiłuje być mądry jednocześnie ignorując wszystko i wszystkich. Nie. My, ynteligenci wciąż nie usłyszeliśmy żadnych zapewnień Sama (nawet tych kłamliwych!). Ironia to jest coś co próbujesz zawile umieszczać w postach a wychodzą ci (nam?) bezowocne dyskusje i wyścigi absurdów. Życzę dobrej nocy (oczywiście ironicznie...).
 8. matix00

  Forumowa Mafia

  Po edycji napiszę ci dlaczego końcówka twojego ostatniego zdania może być prawdą :D A mi chodziło o to, że "szukanie zdrajców" wg Alexeia to naprawdę marny żart. I nie piszę wcale, że jestes niewinny tylko to, że Alexei łaskawie podpina się pod cudze oskarżenia.
 9. matix00

  Forumowa Mafia

  A kiedy zamierzasz szukać mafię? W połowie gry MG napisze ci "JUŻ CZAS!"? Nikt nie każe ci siedzieć przed kompem od 3:00 do 23:00 ale wypadałoby troche czasu na FM poświęcić jak już się do niej zapisało. A ty bezczelnie olewasz. Poza tym jakby ktos mi cos zarzucał to pamiętajcie :przecież ja robię, ja szukam zdrajców, co wy ode mnie chcecie?
 10. matix00

  Forumowa Mafia

  Żart to było zgadzanie się z tobą przez cały dzień (jak sam mu zarzucałeś a co nie jest wcale złe;>) a twój cytat to jakiś marny żart Alexeia chyba :(
 11. matix00

  Forumowa Mafia

  Po co mam próbować skoro fakt, faktem stało się i nic na to nie poradze? To śmieszne:D Odsyłam do lektury rozmowy z mtobim. Wiesz, że nie ma świąt obowiązkowych chyba że masz na mysli swoje poczucie wiary? To było do ciebie :) Ta... Ja tu ironii nie widzę tylko twoje zaburzenia z czytaniem (bez obrazy ale tak to wygląda). No wiesz... ty zacząłeś więc to pytanie odnosi się do ciebie. Zacytuj więc swoją "ironije" (naprawdę trudne słowo;>). Zasadniczo twoje zdanie mógłbym odnieść do ciebie z lekką modyfikacją "bo Matix zawile umieszcza ją w postach...".
 12. matix00

  Forumowa Mafia

  No cóż... Alexei żartował :D Warto czytać posty ze zrozumieniem.
 13. matix00

  Forumowa Mafia

  To powiedz mi Sherlocku jak się wytłumaczyć z dwóch dni nieobecności?! Posta wciąż nie ma ale Fimar wyleciał z inicjatywą i go poparłeś. Wciąż nic twórczego nie zrobiłeś:P Nie słyszałem takiego określenia święta, które znam ale na, które do kościoła nie chodze. Cóż... ten fragment się wytnie. Nie bo na padzie:D Mi też nie podoba się sposób w jaki odpowiadasz na moje posty. W ten sposób do niczego nie dojdziemy niestety. Zgadzasz się z moja wypowiedzia ale jej nie rozumiesz? Ja Tobie także napisałem dlaczego mnie nie było. OK Ach...wywijasz się od odpowiadania. Czytaj uważnie moje posty bo nie rozumiesz ich sensu. Wszystko rozumiesz dosłownie.
 14. matix00

  Forumowa Mafia

  Co mam sądzić? Być może masz rację co do tego, że mu się wyrwało a może nie? Mnie osobiście wkurzył mtobi swoją postawą (wiem że sam nie jestem wzorem...) i linczuję jego.
 15. matix00

  Forumowa Mafia

  Wiem. Tego nie mogę zatrzeć choć się staram. Świetnie! Nie przeszkadzam. Po prostu bez odbioru! :) Aaa... Ale i tak no comments :/ Nie ma to jak wymyslenie sobie alibi. Jakbyś mnie w ten sposób nie atakował to bym nie musiał się z tego tłumaczyc co i tak ci przeszkadza. Aktywność aktywności nierówna... Wciąż nikogo nie podejrzewasz... A do koscioła poszedłeś na Matki Boskiej Gromniczej? Więc sie nie czepiam... Ale jednak odpowiedzieli! A nawet dwóch! Totalna załamka, naprawdę. Poza tym w tym miejscu przyznałeś się do swojej niskiej aktywności. Cóż dostaniesz mniejszy wyrok :D