matix00

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  634
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez matix00

 1. matix00

  Forumowa Mafia

  Albo dem return :)
 2. matix00

  Forumowa Mafia

  Szkoda chłopa. Ale cóż, żartować z władzy niewygodnie.
 3. matix00

  Forumowa Mafia

  Całe szczęście, że ta edycja się w końcu skończyła bo dziś też mógłbym być na forum dopiero od mniej więcej 18:30. Pech, że akurat takim rezultatem... no cóż brawa dla mafii, niebrawa dla nas :(
 4. matix00

  Forumowa Mafia

  Do niektórych nic nie dochodzi niestety... Naprawdę nie było co komu zarzucić do tej pory, zresztą ty nie wskazałałeś ŻADNEGO swojego podejrzanego tylko podpiąłeś sie pod lincz Fimara. Wytłumaczone Również wytłumaczone... To pierwsze to pewnie żeby analiza była dłuższa ale już to drugie to jakby stwierdzenie, że "nie widział dychy" kiedy jej tam po prostu nie było. Cytuję niejakiego Sama Fishera "a co pospać sobie nie wolno?". >Za praktyczny brak opublikowanych podejrzeń(czepił Buahahaha!!! Odezwał się detektyw (przy okazji pierwszy raz prezentując swoje podejrzenia). ... Cięzki orzech do zgryzienia co? ;> Fimar >Matix - W pamięci zapadła mi najbardziej Jego rozmowa z Samem Fisherem, lecz w przeciwieństwie do Niego >linczuje mtobiego. Mattex jest jedyna osobą, która oddaje głos na tegoż osobnika argumentując to bierną >postawą Michaliego, lecz postawa Matixa pozostawia wiele do życzenia. Czyżby w takim razie chciał oddać >bezpieczny głos i nie rzucać się w oczy? Cóż... mój głos był chyba pierwszy (jeśli nie pierwszy to przynajmniejjeden z pierwszych) więc nie bardzo jak miałem się pod kogoś podpiąć co? :) Zagłosowałem na osobę, którą uważałem (wciąż uważam) za winną. Zarzucasz mi, że nie posłuchałem ciebie i nie głosowałem jak tłum? Mam przepraszać na kolanach mówiąc "Panie najmocniej przepraszam, od teraz będe się Ciebie słuchał i głosował tak jak ty. Przyrzekam!"? Zadziwiające jak bardzo pomogła mi ta śmierć deiha ;) Z braku czasu (jakaś godzina na forum - nie patrzcie się na lampkę, odrabiałem lekcję i myłem się) nie doszedłem do żadnych ciekawych wniosków. Troszkę smierdzi mi tu Fimar (po prostu intuicja) i Phelela (deih go podejrzewał, nie żeby to musdiało o czymś świadczyć...). Z Samem nie mam siły ani ochoty dalej rozmawiać. Będe dzisiaj głosował znów na mtobiego, który to wczoraj niezwykle wkurzył mnie tym jego kontrolowaniem sytuacji i wypieraniem się, że nie ma czasu kiedy odpowiedział na moje zarzuty zaraz po ich pojawieniu się na forum. Jesli dane mi będzie przezyć do jutra możecie spodziewać się obszernej analizy jednak na dziś to juz wszystko z mojej strony. Dobrej nocy. *********************** Lincz--->mtobi ***********************
 5. matix00

  Forumowa Mafia

  Wybacz, że trochę utnę waszą rozmowę ale podświadomie zwykle uniewinniamy aktywnych. Nie powiesz, że nie. Dlatego tyle było pretensji jak Fiarot nas wykiwał będąc najaktywniejsym graczem edycji :)
 6. matix00

  Forumowa Mafia

  Dziwnie się nam zrobiło. Dopiero wróciłem i nie bardzo wiem co o tym myslec. Pozwolicie, że poczytam wasze dzisiejsze posty.
 7. matix00

  Forumowa Mafia

  Nie. Żaden lincz nie jest śmieszny. Chyba, że mafiozo linczuje niewinnego smiejąc się pod nosem. Nadinterpretacja Może się domysliłeś jednak nie dajesz tego o sobie poznać. A ja tu widzę, że ktoś usiłuje być mądry jednocześnie ignorując wszystko i wszystkich. Nie. My, ynteligenci wciąż nie usłyszeliśmy żadnych zapewnień Sama (nawet tych kłamliwych!). Ironia to jest coś co próbujesz zawile umieszczać w postach a wychodzą ci (nam?) bezowocne dyskusje i wyścigi absurdów. Życzę dobrej nocy (oczywiście ironicznie...).
 8. matix00

  Forumowa Mafia

  Po edycji napiszę ci dlaczego końcówka twojego ostatniego zdania może być prawdą :D A mi chodziło o to, że "szukanie zdrajców" wg Alexeia to naprawdę marny żart. I nie piszę wcale, że jestes niewinny tylko to, że Alexei łaskawie podpina się pod cudze oskarżenia.
 9. matix00

  Forumowa Mafia

  A kiedy zamierzasz szukać mafię? W połowie gry MG napisze ci "JUŻ CZAS!"? Nikt nie każe ci siedzieć przed kompem od 3:00 do 23:00 ale wypadałoby troche czasu na FM poświęcić jak już się do niej zapisało. A ty bezczelnie olewasz. Poza tym jakby ktos mi cos zarzucał to pamiętajcie :przecież ja robię, ja szukam zdrajców, co wy ode mnie chcecie?
 10. matix00

  Forumowa Mafia

  Żart to było zgadzanie się z tobą przez cały dzień (jak sam mu zarzucałeś a co nie jest wcale złe;>) a twój cytat to jakiś marny żart Alexeia chyba :(
 11. matix00

  Forumowa Mafia

  Po co mam próbować skoro fakt, faktem stało się i nic na to nie poradze? To śmieszne:D Odsyłam do lektury rozmowy z mtobim. Wiesz, że nie ma świąt obowiązkowych chyba że masz na mysli swoje poczucie wiary? To było do ciebie :) Ta... Ja tu ironii nie widzę tylko twoje zaburzenia z czytaniem (bez obrazy ale tak to wygląda). No wiesz... ty zacząłeś więc to pytanie odnosi się do ciebie. Zacytuj więc swoją "ironije" (naprawdę trudne słowo;>). Zasadniczo twoje zdanie mógłbym odnieść do ciebie z lekką modyfikacją "bo Matix zawile umieszcza ją w postach...".
 12. matix00

  Forumowa Mafia

  No cóż... Alexei żartował :D Warto czytać posty ze zrozumieniem.
 13. matix00

  Forumowa Mafia

  To powiedz mi Sherlocku jak się wytłumaczyć z dwóch dni nieobecności?! Posta wciąż nie ma ale Fimar wyleciał z inicjatywą i go poparłeś. Wciąż nic twórczego nie zrobiłeś:P Nie słyszałem takiego określenia święta, które znam ale na, które do kościoła nie chodze. Cóż... ten fragment się wytnie. Nie bo na padzie:D Mi też nie podoba się sposób w jaki odpowiadasz na moje posty. W ten sposób do niczego nie dojdziemy niestety. Zgadzasz się z moja wypowiedzia ale jej nie rozumiesz? Ja Tobie także napisałem dlaczego mnie nie było. OK Ach...wywijasz się od odpowiadania. Czytaj uważnie moje posty bo nie rozumiesz ich sensu. Wszystko rozumiesz dosłownie.
 14. matix00

  Forumowa Mafia

  Co mam sądzić? Być może masz rację co do tego, że mu się wyrwało a może nie? Mnie osobiście wkurzył mtobi swoją postawą (wiem że sam nie jestem wzorem...) i linczuję jego.
 15. matix00

  Forumowa Mafia

  Wiem. Tego nie mogę zatrzeć choć się staram. Świetnie! Nie przeszkadzam. Po prostu bez odbioru! :) Aaa... Ale i tak no comments :/ Nie ma to jak wymyslenie sobie alibi. Jakbyś mnie w ten sposób nie atakował to bym nie musiał się z tego tłumaczyc co i tak ci przeszkadza. Aktywność aktywności nierówna... Wciąż nikogo nie podejrzewasz... A do koscioła poszedłeś na Matki Boskiej Gromniczej? Więc sie nie czepiam... Ale jednak odpowiedzieli! A nawet dwóch! Totalna załamka, naprawdę. Poza tym w tym miejscu przyznałeś się do swojej niskiej aktywności. Cóż dostaniesz mniejszy wyrok :D
 16. matix00

  Forumowa Mafia

  Słucham? Wystarczy kontrolować sytuację, bronić się przed oskarzeniami i nie szukać zdrajców a "jakoś to będzie"? Bo i tak w nocy mnie nie zabiją bo sam jestem łowcą? Mafijne myslenie! ************** Lincz-->mtobi **************
 17. matix00

  Forumowa Mafia

  Nie byłem wcześniej na forum. Wbiłem dopiero dziś żeby sprawdzić czy ta edycja w końcu wystartowała i patrzę, że już dwa dni opuściłem. Więc zaczałem pisać czym prędzej. Czekam na post z podejrzeniami... Chodzisz w sobotę do kościoła? A może kapliczke na pokładzie zamieściłeś? Chetnie odwiedzę. Tłumaczę dlaczego się NIE wystraszyłem i nie wpłyneło to na mój post z podejrzeniami. Też. Chciałem zatrzeć złe wrażenie i zacząć pisać i grac z sercem (od kilku edycji lamie). Zrozumienia? Rozumiesz dlaczego nikt przede mną nie pisał o swoich podejrzeniach? Dlaczego ty przez 16h godzin nic nie pisałeś (a wcześniej byłeś aktywny)? Jeśli rozumiesz to, znaczy że potrafisz mi to wyjaśnić. Słucham więc.
 18. matix00

  Forumowa Mafia

  Czy aby na pewno? Wstapiłeś tylko na chwile żeby napisać, że "to było do przewidzenia" (po morderstwie) a potem nie było cię przy komputerze. Weszłeś akurat wtedy, kiedy napisałem o moich podejrzeniach. Przypadkowo wpadłeś kontrolując sytuację czy naprawdę w tej chwili wbiłeś na forum?
 19. matix00

  Forumowa Mafia

  Mam nadzieję, że ten człowiek, który podobno może sprawdzać naszą tożsamość zadziała. Bo dopiero dziś się uaktywniłem. Szkoda prawda? Ty byłeś od samego początku i wciaż nic nie wspominałes o szukaniu Raardanów. Dłuugi sen cię zmógł prawda? A co do mnie i linczu na mnie to dawidosowi najwyraźniej brakowalo checi lub czasu (a może i tego i tego) żeby znaleźć coś lepszego a nie chciał losować. "Próba odwrócenia uwagi?" Być może - w przypadku dawidosa. A swoje podejrzenia napisałem kiedy zebrałem swoje mysli, przeczytalem dotychczasowe posty i sporządziłem notatki.
 20. matix00

  Forumowa Mafia

  Ja to juz sie do tej pory zdążyłem wytłumaczyć a ty? Bardzo dobrze, że wcześniej gadałeś dużo ale dlaczego po morderstwie ucichłeś? Tego nie rozumiem. Zacznij mówić na temat i przestań pić bo to ci widac nie pomaga w myśleniu.
 21. matix00

  Forumowa Mafia

  - Prosze o uwagę! - zawołał Mattex do reszty załogi wracając z "laboratorium" - Studiowaliśmy właśnie z panami próbki poduszki użytej przy morderstwie naszego kompana. Na chwilę obecna nic nie mozna z nich wywnioskować oprócz tego, że NA PEWNO było ich dwóch. Prawdopodobnie używali gumowych rekawiczek lub bardziej nowoczesnych wynalazków, dość że nie jesteśmy w stanie rozszyfrować tych odcisków. Jesteśmy skazani na człowieka z tym "radarkiem" czy co on tam ma. Mattex nie miał zbyt wielu podejrzeń na dzień dzisiejszy. Zastanawiała go tylko postawa pana Tobiasza (czy jak mu tam), który to był był niezwykle ruchliwy i "integrował się" z towarzyszami a po zabójstwie ostygł i bełkotal coś, że "to było do przewidzenia". Pan Sam Fisher też nie wykazał się zbytnio kreatywnoscią. Rozmawiał krótko z Alexeiem oraz Fimarem a potem zasnął snem 16 godzinnym. Po przebudzeniu wciąż nie mówił nic o poszukiwaniu agentów. Liczydełko (co za nazwisko xD) to najwyraźniej milczek. Otworzył gębe tylko dwa razy po przebudzeniu a w dniu dzisiejszym nic nie powiedział. "Nie towarzyski jakiś" - myślał Mattex Dalej inzynier Laska, który wciąż coś naprawia i to jest pretekst do tego by z nami nie rozmawiał. Musiał wybrać sobe do samosądu. Kto będzie ofiarą? To pokaże czas.
 22. matix00

  Forumowa Mafia

  Fakt ale to już nie zależało ode mnie. Od kilku dni nie chodzi mi GG i nie dowiedziałem się wcześniej o tym, że wystartowała edycja ;/
 23. matix00

  Forumowa Mafia

  Mogę pójść z wami a co mi tam. Wezmę też kartkę i długopis - Mattex zobaczył smiech na twarzach towarzyszy - No co? Zawsze byłem staroświecki. Oprócz tego jestem wzrokowcem i wszystko muszę mieć przed oczami więc robię notatki. To jak? W droge!
 24. matix00

  Forumowa Mafia

  Ta... Przodkowie uzywali takiej śmiesznej miotełki. Pytanie tylko: czy mamy coś co pomoże nam te odciski pobrać? Czy ktos w ogóle przewidział, że coś takiego może sie stać? Wątpie ale możemy poszukać.
 25. matix00

  Forumowa Mafia

  Eee? Nie wiedziałem muszę rzec. Jest coś w czym moge się przydać? Chocby przynieść konserwy czy coś :)