TerraDragon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TerraDragon

 • Ranga
  Przodownik
 1. "23 stycznia, po 18:00, zostanie udostępniona aktualizacja, która pobierze się automatycznie po uruchomieniu gry." Aktualizacja jest dostępna od wczoraj. W piątek 23 stycznia o 18:00 mają ruszyć serwery. :)
 2. Ta "nocna premiera" to była jakś kpina... Zupełnie jakby mięso przywieźli za komuny. I zafundujcie "prowadzącemu" następnym razem lepszy sprzęt. Nie wiem co to był za "megafon" ale chyba lepszy wynik osiągnoł by po prostu głśno mówiąc. Aha i jak chcecie mieć 3 ładne kolejki to nie robi się do nich wspólnego wejścia.
 3. TerraDragon

  Plaga zombie w WoW-ie

  Ciekawi mnie czy ten event będzie przybierał na sile, czy ograniczą się do samych zombiaków. A co do dyskusji WoW kontra WAR, to ciekawi mnie ilu z tych co teraz się tą grą zachwycają za 3 lata będzie narzekać "jakie to nudne, brzydkie, jak mogłem na to poświęcać czas bleee" ;)
 4. No nie mogę... przylepiają do myszki/podkładki/klawiatury nalepkę "WoW: WotLK" i juz staję się to "niezbędne". Ale cena to nie wina gramu - to tylko sklep. Czy wściekacie się na kioskarza gdy cena waszego ulubionego czytadła idzie w górę? ;)
 5. TerraDragon

  I jeszcze jeden dodatek do Sporków

  To ja czekam na moment, gdy EA zacznie wypuszczać sam "engine" gry i każe oddzielnie dokupować dodatki z modelami, teksturami itd. ;) Spore to dla nich kopalnia złota przy której simsy mogą się schować.
 6. Oj faktycznie się zaczyna... Do tego wydaje się, że ze względu na swoją konstrukcję SPORE ma SPORO większe możliwości jeśli chodzi o dodatki od Simsów.
 7. 6 tys za takie coś? Mają tupet... za 6k można samemu złożyć o wiele lepszy zestaw.
 8. TerraDragon

  Nowe materiały z gry Red Alert 3

  Zapowiada się ciekawie. Ale jak na mój gust grafika wydaje się nieco zbyt... komiksowa.
 9. Jak dla mnie to ten dowcip jest już stary... wymyślilibyście coś nowego :P
 10. TerraDragon

  Film HD ściągnie się w 15 minut... w USA

  Nie koniecznie. Ja mam łącze 5Mb/1Mb. A maksymalne to 20Mb/2Mb. Oczywiście zupełnie inną kwestią jest cena takiego łącza :)
 11. TerraDragon

  ATI przyszykowało kolejne obniżki cen

  Oby nie. Nie ma nic gorszego niz monopol na rynku (vide - Microsoft). Oferta ATI zaczyna wyglądać ciekawie.
 12. No tak, zważywszy na "jakość" polonizacji CDP ostatnimi czasy oraz problemy z patchami... Chyba już bym wolał nawet droższą i uboższą wersję od EA.
 13. TerraDragon

  Cały Internet na jednym komputerze

  Nie do końca rozumiem sens takiego projektu... tzn, większym problem dla internetu jest raczej ograniczona przepustowość łączy co sprawia że zaczyna się on po prostu zatykać?
 14. TerraDragon

  Nowy developer gry Star Trek Online

  Wygląda to na wariację na temat dużej stacji federacji widzianej parokrotnie w filmach i serii TNG. A te "chmury" pewnie mają być mgławicą. Skoro zacznają prace od zera to pewnie poczekamy tak do 2010... Cóż, miejmy nadzieję że wyjdzie to grze na dobre.
 15. Gdyby bardzo chciali to nie jest to niewykonalne. Tyle że przemodelowanie całego świata to praktycznie napisanie gry od nowa wiec prędzej zobaczymy WoW2 ;). Chociaż dodanie paru polygonów "starym" postaciom raczej by nie zaszkodziło. Co do worgenów w Gilneas, takie same plotki pojawiały się przy okazji prac nad BC. Już prędzej zostaną dodani jako forma frakcji. I tak samo z "Hero class". Już teraz bez przerwy trwa płacz jaka to ta gra nie zbalansowana... Teraz wyobraźcie sobie to samo z 30 klasami zamiast 10. :)