Oleksander

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  492
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Oleksander

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Ale brzydkie te nazwy. Mogliby dać jakąś hardcore''ową typu "Paproszki", albo "Śnieżynka".
 2. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Strasznie blado wypada, jeśli porównać poprzednie części.
 3. Czemu nie ma nic o powstaniu jutuba? Jest o tym, że google go kupują, ale o powstaniu nic nie ma :( No i nie ma, że Adaś kończy karierę :( Smutek Chociaż jakbym miał wymieniać wszystko, co pamiętam z tego okresu, a było ważne, to uzbierałoby się troszkę ;D
 4. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  ctrl+w, ewentualnie alt+F4 Albo musisz zdać sobie sprawę, że nie ma tam nic ciekawego, a klony z różnymi wariantami fryzur nie są godne uwagi. Proszę, mam nadzieję, że pomogłem.
 5. Tak, tak. Najlepszego w kolejne urodziny. I chciałem powiedzieć, że doceniam to, że ludzi się pokazali i porobili te filmiki, ale nie zmienia to faktu, że it''s so nerd
 6. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Oczywiście, że ogarnąłem. Obrazek sam w sobie ujdzie, liczba-nic specjalnego, połączenie również. Ale to liczba jest zaznaczona. W każdym razie mnie to nie śmieszy, ale to pewnie dlatego, że już dużo razy widziałem takie "666" ;)
 7. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Och! Liczba 666! Jakiż wyśmienity kwas! Pewnie dlatego, że dzieli się jednocześnie przez 2 i 3. Chociaż 12 też, więc nie ma się czym podniecać. Chyba, że chodzi o to, że szatańska? I tak nie ma się czym podniecać Co do kawałów, to na chamskich zdarzają się perełki.
 8. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Na kwejku jest tego dużo. www.kwejk.pl
 9. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Niech wrzuca, bo nie każdy zna wszystkie kawały na świecie. No i niektórzy nie siedzą przy komputerze 24h na dobę. I przynajmniej coś wrzuca. Co prawda niektóre są stare, niektóre są nieśmieszne (każdy sądzi wg siebie) itd. Ale nie wszystkie. A to, że kogoś żaden kawał nie śmieszy nie znaczy, że kawały są kiepskie. To ktoś może mieć poronione poczucie humoru. BTW Popieram pomysł plady. + kilka obrazków.
 10. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  O! Bardzo dziękuję :D
 11. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Hej, hej. Pomożecie? Szukam jakiegoś zdjęcia tortu urodzinowego z chamskim tekstem na nim (na torcie, nie na zdjęciu). Coś w tym stylu http://demotywatory.pl/99150/Demotywator-urodzinowy
 12. Od razu pomyślałem o Raymanie.
 13. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Heeej! Pudelek jest świetny! Wiesz ile można tam ciekawych informacji znaleźć? Gdyby nie pudelek nie śmiałbym się z żartu: -Dlaczego Nergal palił Biblię? PU-DE-LEK! PU-DE-LEK! ( i ja wcale nie żartuję [ i nie chcę robić reklamy] )
 14. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Świetna, tylko strasznie smutna. :( I da się czitować i zagrać więcej niż raz, ale szczerze mówiąc, jeśli chodzi o grę, to mało to daje.
 15. Oleksander

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Strasznie mnie to śmieszy. http://www.joemonster.org/filmy/30720/W_kazdej_pracy_jest_czas_na_zabawe