Damianus_NT

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Damianus_NT

 • Ranga
  Obywatel
 1. Nie, nie jestem ani autorytetem, ani znawcą "dzieł" pokroju twoich wypocin; przeczytałem jednak niejedną recenzję i mam porównanie jak piszesz ty, a jak inni. Dobrze chociaż, że zajmujesz się giereczkami, a nie poważnym dziennikarstwem (a przynajmniej mam taką nadzieję). BTW. Kiedyś zacząłem omijać twoje teksty, bo po prostu szkoda mi było na nie czasu (od święta zdażyło ci się coś w miarę fajnego napisać, ale to były wyjątki od reguły). Ostatnio jednak natknąłem się na twoje "dzieła" ponownie, a dzisiaj podlinkowano mi artykuł z GRAM.pl do tej, konretnej recenzji (argumentacja była taka, że recenzent to oszołom i jest niepoważny). Sprawdziłem i zobaczyłem, że to przecież pan Serafin znowu płynie. Jednego ci nie można odmówić - nadal ściągasz kliki. Trochę wkurzasz, trochę bawisz, a trochę się ciebie robi szkoda.
 2. Oj Sławku, Sławku... 10 lat minęło, a Twoje teksty nadal wołają o pomstę do nieba. Taką recenzję, to możesz napisać sobie na jakimś forum, albo własnym blogu; umieszczać toto na większym portalu to troszkę jednak wstyd.
 3. Ja wybierałem metodą eliminacji. Rzuciłem okiem na interfejs przedstawionej gry.. odpadł od razu Doom, Blood i System Shock. Niestety nie kojarzyłem ani Heretica ani Rise of the Triad i licząc na szczęście wybrałem to pierwsze ;) Takie quizy jak ten są b. dobrym pomysłem. Mam nadzieję że z czasem powstaną testy bardziej rozbudowane.