Arturex1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  31
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arturex1

 • Ranga
  Obywatel
 1. Witam! Nie grałem w Wiedźmina przez ok. 2 tygodnie z braku czasu ... otworzyłem grę i co widzę ?! BRAK STANÓW GIER! Byłem już dość daleko, a teraz muszę zaczynać od początku? Nie ma sposobu na przywrócenie ich? Mam też kopię kilku stanów z I aktu ... tylko że nie mogę ich przywrócić! Pomocy ! Nie chcę grać od nowa w to samo, bo to już mnie strasznie nudzi. Jeśli tak co 2 tygodnie będą mi się kasowały stany gry, to dojdę do wniosku że to strasznie ********** przemyślane rozwiązanie.
 2. Arturex1

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Ja dodam 3. pytanie : Co daje aktualizacja 1.1? Bo nie wiem czy warto ściągać.
 3. Arturex1

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Zdecydowanie miecz. A styl zależy od wrogów. Popatrz jak nie działa silny wybierz szybki i kombinuj stylami. Magia za dużo nie daje. To tylko znaki, ale odpychanie często pomaga :D A dużo wrogów nie reaguje na szybki, lub grupowy. Wszystkie się przydają :) Trzeba się pobawić trochę.
 4. Arturex1

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Mam pytanie : Dlaczego nie można wyciągnąć miecza za dnia w czasie gry? Ani nie można rzucać zaklęć? Bo chciałem się nimi pobawić i nie mogłem. W instrukcji pisało, że można atakować postacie z niebieskimi kółkami, a ja nie mogę! Probowałem w dzień i nic. Wiedźmin walczy tylko w razie zagrożenia.
 5. No chyba nie, bo napisali, że będzie wszystko oprócz etui z EP, bo etui macie dostać inne, ale też od razu chyba. Tak ja to zrozumiałem.
 6. Obejrzyj zdjecia na www.gram.pl/sklep.asp Tam jest narysowane dużo większe i ładniejsze etui na wszystko.
 7. A no i mam jedno ważne pytanie : Czy mogę określić, o której mogą mi przywieźć paczkę z grą? Bo np. do godziny 17 nie ma mnie w domu.
 8. W pełni się z tobą zgadzam :D
 9. I tak nie mamy co narzekać. Gry wydawane przez inne firmy w edycji podstawowej mają tylko płytkę i instrukcje. A w CDP prawie zawsze są jakieś bajery. Dlatego i tak ich uwielbiam ;)
 10. Już napisali : kurierem. Chyba że zamówiłeś pocztą.
 11. No to nam się wszystko wyjaśniło, ale powiem szczerze, że dawno żadna informacja nie wywołała takiej burzy na forum. Po niewiedzy i żalu, pozostał żal, ale dziękujemy za informację :D
 12. Ale cały czas nie odpowiadacie na pozostałe pytania jak np. o sposobie wysyłki. A wszystkich to ciekawi.Poczta czy kurier?
 13. No i jeszcze jedno, jakbyście planowali wysłać dodatki do EK pocztą polską, to czy jak ktoś poprosi o całość razem a zamawiał kurierem to dostanie całość kurierem czy Pocztą?
 14. No to nam się wyjaśniło trochę ... przynajmniej tyle.