mac_aaron

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  113
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mac_aaron

 • Ranga
  Przodownik
 1. Opisujesz specyfikację najbogatszych wersji, a cenę podajesz najniższej - jaki w tym sens?
 2. Fallout - Black Isle Studios Fallout 2 - Black Isle Studios Fallout Tactics: BoS - Micro Forte i 14 degrees Fallout 3 - Bethesda Fallout New Vegas - Obsidian Entertainment (założone przez ludzi z Black Isle) Fallout 4 - Bethesda Fallout Shelter - Bethesda Po co pisać takie brednie (poniżej cytat), skoro wszystko można sprawdzić w wiki? ”Obsidian Entertainment jest twórcą jedynej części Fallouta, która nie została wykonana przez Todda Howarda i Bethesda Game Studios.”
 3. W CDA już to lata temu wymyślili pod nazwą Swąd Blaster. Dobry text był :)
 4. mac_aaron

  Brogue - recenzja

  I ani słowa o ADOM?
 5. Pytanie, czy do sprzedaży wliczają darmowe kopie rozdane z kartami nV? Bo jeśli tak, to trochę może zawyżać wynik. Ile z tych kopii zostało odpalonych na dłużej niż X godzin?
 6. Wolałbym poprawę stabilności gry na PC i naprawienie zepsutej w 1.05 alchemii...
 7. Glorious PC Master race :D Nie żebym musiał rerollować stery na starsze bo ciągłe crashe...
 8. Kupiłem, odpaliłem, nagle wyszło Pillars of Eternity i by bye DA:I :D
 9. Ze steama ssałem ok. 1,5h. Żal było dziś do roboty iść, wziałem lapka ze sobą ^^
 10. Jaram się jak po kupnie pudełkowego BG1 w Empiku maaan.
 11. Po pierwsze ROTFL. Po drugie HIV nie jest chorobą. Po trzecie interpunkcja i ortografia na poziomie podstawówki. Zabrakło czasu na naukę podczas wieloletniego grania w gry?
 12. Na końcu tej drogi czeka nas wtyczka w głowie :)
 13. > > Ja już w takie coś grałem w latach 90. To też była strategia turowa. Nie pamiętam > nazwy, > > ale można było grać jakąś kampanię, albo tworzyć własne bitwy gracz-pc albo gracz-gracz > > > (wybierało się rasę, teren, ilość punktów do wydania). Na pewno byli Marines, Orki > i > > Gwardia, chyba tyle z ras. Google nic mi nie pomogło. > > http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=983 AW YISS THAT''S IT!
 14. Ja już w takie coś grałem w latach 90. To też była strategia turowa. Nie pamiętam nazwy, ale można było grać jakąś kampanię, albo tworzyć własne bitwy gracz-pc albo gracz-gracz (wybierało się rasę, teren, ilość punktów do wydania). Na pewno byli Marines, Orki i Gwardia, chyba tyle z ras. Google nic mi nie pomogło.