bora

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  337
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bora

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Niech dodadzą do gry filmik ze speedruna jako poziom trudności dla najbardziej leniwych i godMode dla tych mniej leniwych co jeszcze se lubiom poklikać. Sprawa załatwiona.
 2. Chodzą podobno plotki, ze za moment może być na PC
 3. U mnie podstawą jest i był Pecet. Odejmując to co wyjdzie też na niego tych exclusive się robi mało. Kupiłem właśnie X One z Kinectem dla dziecka. Fajne tańce, sporty i porąbane króliki. Póki co niewiele więcej. A dla mnie tylko zbiorówka Halo. Fanem Forzy i ścigałek nie jestem, a Sunset Overdrive wyjdzie na 50-70% na PC. Poczekam , zobaczę i kupię na klocka jak nie wyjdzie na PC. Ryse i Dead Rising 3 są już na PC. Knack to padło. Na PS4 sytuacja wyglądała podobnie. Gdybym miał grać tylko na konsoli to miałbym zagwozdkę co wybrać.
 4. CDP to FIRMA. Ma zarabiać. Jak nie zarobi to padnie. Na miejscu CDP robilibyśmy nie takie cuda i przestańcie się o szlachetni oszukiwać. Każdemu bredzącemu o fair play, przyjaciołach gracza itp. bzdetach polecam założyć samemu interes i zobaczyć jak to jest. Moim/naszym z kolei zadaniem jest dbać o stan portfela. Ja przestałem jakiś czas temu kupować EK i wydawać po 100-250 na premierach. Czekam. Na to, aż kupujący od razu zrobią beta testy. Wyjdą patche, fixy, mody albo community patche. Wszystkie DLC, dodatki i exclusive contenty. A cena dojdzie za GoTY do 5 EUR. I wtedy kupuję. Polecam. Ile nerwów i kasy zaoszczędzonej. A gra jak jest dobra to i po 3/4 latach dalej dobra będzie.
 5. Nie wiem czy warto czekać. Wiem, że BG&E to jedna z TYCH gier. Jak Fallout, Anachronox, Planescape, Diablo I czy Archimedean Dynasty. Może BG&E@ to też będzie jedna z TYCH gier.
 6. Jeśli jeden człowiek w ramach swojego hobby jest w stanie stworzyć coś na co oni chcą 600 tys baksów to nic dziwnego, ze nie zebrali. Żeby to jeszcze był zespół 2-3 ludzi i chciał 50-80 tys to rozumiem. za 600 powinni zaoferować coś więcej niż lepsze tekstury i podbitą rozdzielczość.
 7. I tak będzie jakiś finałowy pojedynek uruchamiany wejściem do jakiegoś lochu czy jakiegoś zamku. Wystarczy zostawić to na sam koniec i przelecieć resztę. Widać ile wiedzy o grach mają specjaliści w rodzaju Pana Producenta. On jest pewnie takim specjalistom od produkcjowania generalnie, ze mógłby spokojnie produkcjonować wszystko. Od rowerków trójkołowych Bobo, poprzez wino winopodobne marki Samuraj aż po prezerwatywy samosmarujące. No ale go akurat na odcinek gier rzucili
 8. Ostatnio popatrzyłem na kolekcjonerkę Tytanfalla i dałem sobie w końcu spokój ze zbieraniem pudełek. Przechodzę na cyfrówkę. Po 1-2 latach gra jest za 10-20% pierwotnej ceny, spatchowana, ze wszystkimi DLC.
 9. Ethan jest w Neo: Retro Bundle na BundleStars w zestawie 8 tytułów za 3.49 EUR