W3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  620
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O W3

 • Ranga
  Brygadzista
 1. W3

  Telefony Komórkowe

  Już nie użytkuję ale użytkowałem. Przestałem głównie dlatego że ekran dotykowy strasznie wolno reaguje, a niektóre opcje są tak pochowane że nawet z instrukcją miałem problemy.
 2. W3

  Telefony Komórkowe

  Piractwo. Film jest filmem niezależnie od formatu. Tak samo z grami. Tyle tylko że w przypadku filmów i muzyki, niektórzy prawnicy twierdzą że ściąganie ich nie jest w Polsce nielegalne. Ale to mimo wszystko piractwo.
 3. W3

  Masz czy nie masz?

  Mam. Masz Atari?
 4. W3

  Masz czy nie masz?

  I to kilka. Masz Maka?
 5. W3

  Masz czy nie masz?

  Tak. Idziesz dzisiaj na imprezę? :>
 6. W3

  Masz czy nie masz?

  Mam. Masz gramofon w domu?
 7. W3

  Your Games -inwencja twórcza gramowiczów

  Nie chcę gasić Twojego zapału, ale takim wątkiem jest na przykład ten: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3726 PS. Smuggler z CD Action miał dość... hm... ciekawe stanowisko w sprawie takich pomysłów, zwłaszcza punktu 3. No i punkt 1. tworzy się z reguły w końcowej fazie projektu - tj. tej w której do projektu przyłącza się dział marketingu wydawcy...
 8. Bo i nic powalającego mieć nie miał - ma być ładny (kocham zmieniające się tapety), ale nie ma prawa odwracać mojej uwagi od aplikacji na pierwszym planie. Której najczęściej nie da się maksymalizować a nawet jak się da, to jest wtedy jeszcze gorzej bo nie ogarniesz jej wzrokiem.
 9. W3

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  Ale pod domem napada Cię banda dresów. iPhone wchodzi oficjalnie do Polski.
 10. > No ja się właśnie pytam o to w starej formie ;p. Bo pamiętam że w 2003 roku, na jesieni, już była ;>
 11. Muzyka nie była zła dopóki nie została skomercjalizowana, nie weszła do mainstreamu i nie pojawiły się zachowania typu cięcie żył, które spodobały się nastolatkom z problemami. Teraz 90% emo to pulp. Co ciekawe, z indie tak nie jest - Bloc Party jest dość popularnym zespołem, a jak się przejdziesz po ulicy Chmielnej w Warszawie okaże się że jest tam sporo indie-kids, a jednak nikt nie narzeka ;>
 12. Ok, to i ja http://last.fm/user/msierant
 13. No dobra, ale kiedy Loża rozpoczęła działalność na forum? :>
 14. W3

  Zbieramy kasę

  14 945 PLN