Kr-et

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kr-et

 • Ranga
  Obywatel
 1. Jakikolwiek inny niż winamp Większej niż tylko jeden winamp
 2. To napewno nie to. Próbowałem odtwarzać muzykę w innych playerach (sam mam najnowszego winampa) lecz nic nie pomagało. Wydaje mi się, że dzieje się to tylko gdy kożystam z większej liczby programów, bo jak mam tylko winampa problemu nie ma. Ale ja chcę nie tylko pisać czy surfować po necie! Przydała by się jakas muzyka, ale niestety mam te trzaski i szumy.
 3. Kupiłem ostatnio nową płytę główną asus p5vdc-x. Mam problem z dźwiękiem (zintegrowana karta dźwiękowa). Gdy słucham muzyki i jednocześnie jakikolwiek program pracuje (nawet word) dźwięki zaczynają szumieć i trzeszczeć. Próbowałem przeinstalować sterowniki i nic nie pomogło. Proszę o pomoc.
 4. Ja mam pytanie na temat wymagań. Znalazłem informację, że chipset 7300 nvidii będzie działał "w późniejszym czasie" Moje pytanie brzmi: KIEDY? Jutro? A może za miesiąc?
 5. Kr-et

  Rpg - wszysto ukończyłem??

  Wcale nie głupi pomysł :)
 6. Kr-et

  Rpg - wszysto ukończyłem??

  Mam te patche. Ale wg mnie nic strasznie ciekawego nie dodają oprócz pojedynku na jednum cpu.
 7. Kr-et

  Rpg - wszysto ukończyłem??

  Własnie mi przypomniałeś o nich ze tez je zaliczylem :)
 8. Kr-et

  Rpg - wszysto ukończyłem??

  A własnie Hirołsów też wszystkich przeszedłem oprócz V bo mi sie znudziła :) a Gorky sie zobaczy...
 9. Szukam pomocy, a tak dokładnie to rady. Chodzi o to, że przeszedłem chyba wszystkie rpg (tak mi sie przynajmniej wydaje). Ukończyłem: Gothic wszystkie części, Baldur''s Gate też wszystkie, Morrowind, Oblivition, Fallouty, Diablo 1 i 2, Planescape Torment, Icewind Dale, KoToRy, Neverwinter Nights + dodatki, Arcanum, Dungeon Siege 1 i 2, Sacred + dodatki, Titan Quest, RPGi z CDA. Być może jakis mi jeszcze umknął. A i chodzi mi tylko o singla bo neta zbyt dobrego to ja nie mam...