Nervous

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  458
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nervous

 • Ranga
  Delegat
 1. Niech to studio wreszcie splajtuje i zakończy się bezczeszczenie dobrych marek. No hard feelings DH... just die!
 2. Kazuya Mishima ;] Przydałby się crossover z nowym systemem walki.
 3. Szału nie ma. Singiel raczej niczym nie zaskoczy, ale za to multi jest już całkiem fajne. Ocena stylu gry rządzi - socjopata xD
 4. Nervous

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  To od tłumacza zależy w jakiej dziedzinie tłumaczeń będzie się specjalizował i czy podejmie się danego zlecenia. Każdy pieniądz się liczy, nie ważne czy tłumacz jest zapalonym graczem czy nie. Nie zawsze. Wszystko zależy od kontekstu. Zwrot ten można przetłumaczyć też jako "możesz być tego pewien / to pewne".
 5. Nervous

  Killzone 3 bez "ciężkiego" sterowania

  No to wracamy do arcade...
 6. Nervous

  Wspomnienia z PSX

  Xenogears i Chrono Cross - obydwie w wersji millenium collection ;]
 7. Nervous

  Blizzard uspokaja w sprawie Real ID

  Raczej boją się wjazdu na chatę psychopaty, który po przegranym meczu postanowi zmyć plamę na honorze xP
 8. Mail od S-E: "Client Availability: Friday, July 2, 2010 from approximately 8:00 a.m."
 9. Już mieliśmy taki kontroler w 1989. Nazywał się Power Glove od Nintendo i dał on podwaliny pod Wiimote''a ;D
 10. Zgadzam się, poruszanie się w grze to nie problem. Zastanawia mnie natomiast samo ''strzelanie''. Póki co Kinect ma problemy z ''kanapą'', a to nie wróży dobrze używaniu ''spustu''. Machanie pociesznie łapkami to jedno, a wychwycenie lekkiego ruchu palcem wskazującym, to chyba troszkę wyższa szkoła jazdy (będziemy zmuszeni do używania/udawania tylko pistoletów :P?). Zostaje nam chyba tylko udawanie recoila bądź odgłosy: pew! pew! Jeśli uda im się rozwiązać ten problem to może być ciekawie.
 11. Aion ;p Sony mogłoby pójść graczom na rękę i umożliwić razem z S-E opłacanie subskrypcji za jednym zamachem w PSN Plus po okazyjnej cenie.
 12. Osoby, które miały przyjemność już ''grać'' (oglądać tech-dema) na 3DS''ie mają na ten temat inne zdanie. Polecam Invisible Walls (#112) na GT. Efekt 3D na konsolce jest świetny. Problem w tym, że wymaga patrzenia na ekran pod odpowiednim kątem.
 13. Nervous

  E3 2010: Zobacz gameplay z gry Rage

  Wygodniej można dokonać w ten sposób prezentacji/wywiadu. Nie doszukiwałbym się w tym czegoś większego xP Co do samej gry, to nie zaciekawiła mnie choćby w najmniejszym stopniu. Czegoś tutaj brakuje ;/
 14. Epic Fail. Tak to jest trailer z E3 ale... z 2009! Pan Pepsi jak zwykle w temacie. Proszę/błagam o zostawianie newsów na temat gier (w tym przypadku konsolowych), osobom bardziej kompetentnym, naprawdę interesujących się tematem T_T Link do nowego trailera z E3 2010: