Domaku

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  404
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Domaku

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Nie ważne, napisałem coś, co było przegięciem, więc się wycofałem. Dostał bym za to jakąś karę znając życie, a że degrada już mi chyba nie dadzą, bo niżej się nie da, to wolę odpuścić, bo Wywrotowiec rulzi. :D Ale spoko że jest jeszcze ktoś kto ma dystans na tym forum. ;)
 2. A ja sobie nie przypominam żebyśmy przechodzili na "Pan/Pani (?)" No comment... ...pfffff, a jednak, muahahahahahhahahaha!
 3. A po co zmieniać coś, co jest dobre? Podoba mi się to że jest tu co raz więcej dzieci i jest coraz więcej okazji do toczenia bezsensownych dyskusji o niczym. Podczas gdy oni spinają się i swoje umysły aby wycisnąć jak najlepszego posta i ewentualnie jak najinteligentniej mi pocisnąć, ja mam po prostu bekę. Na poważne dyskusje są inne fora, uwierz mi. ;)
 4. Weź się stary ogarnij, nie wiem od kiedy jesteś z Witkiem na ty... Ja się z nim znam, widziałem go na żywo (łał, szkoda że nie wziąłem jeszcze autografu, c''nie?), nawet z nim porozmawiałem (WHOA, Achievement Unlocked - 50 GS - Meet a celebrity!), i to wielokrotnie (NIE MAM PYTAŃ! @_@), dlatego mogę do niego mówić po imieniu, ewentualnie je zdrabniać dla żartu... Ale Ciebie? Nie przypominam sobie żeby Cię znał. Także, odpuść sobie to pierdzielenie o niczym. Druga sprawą jest ot że nie wiem jak możesz oceniać czyjąś inteligencję po wpisach na forum. Oczywiście, są przypadki że od użytkownika wieje debilizmem na kilometr, no ale bez przeginki. Ja tego forum nie biorę na serio, myślę że Wipu również, czego wam najwyraźniej brakuje. Przejmować się wpisami na gram.pl, portalu który stoczył się do jądra Ziemi i wciąż spada... Troszeczkę dystansu. ;)
 5. Domaku

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Sprawa jest bardzo prosta, masz dwa wyjścia... Albo wyjdziesz na kompletnego dupka segregując dziewczynę przez jej rodzinę, albo udowadniasz sobie że to jest jednak miłość tworząc związek. Mimo wszystko jednak, nie uważam żeby była to miłość, co najwyżej zauroczenie, bo gdybyś rzeczywiście był zakochany, nie stwarzałbyś sobie takiego dylematu. Tak czy siak, już przedstawiłeś sprawę na forum w takim świetle i jesteś postrzegany jako człowiek który segreguje ludzie na lepszych i gorszych... Nie dziw się że booba na Ciebie tak naskoczyła, gdyż sam się lekko skrzywiłem gdy przeczytałem twój post. Taka segregacja nie jest zbyt fajną sprawą, gdyby każdy normalny chłopak się od niej odsuwał bo jest "z marginesu" , to jest skazana na to towarzystwo dresiarzy. Jeżeli jednak ty nią się zainteresowałeś, to czy warto swoim działaniem skazywać ją na takie odrzucanie przez jej towarzystwo? Chyba nie...
 6. Ostatnio jak oglądałem na DVD relację z Królestwa Niebieskiego to Orlando Bloom tłukł się z Arabami (pod wodzą Saladyna czy innego apsztyfikanta)... Ciekawie tam się mieszka, uwzględniając te wszystkie wojny i mnóstwo piasku, ale za to była tam piękna Eva Green... <3333
 7. Eeeeee, ale w domu wszyscy zdrowi?
 8. Domaku

  Mass Effect 2

  Co ty gadasz, da się. Musi tylko mieć wymaksowany pasek Paragona albo Renegata, wtedy jedna z opcji się odblokowuje, i moąna wrócić czyjąś lojalność.
 9. Ide spać, musze przecież o tej 9:30 ci wklepać za te wszystkie obelgi. HEH Cya later, aligator.