Tares

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  130
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tares

 • Ranga
  Przodownik
 1. Galaxy jest w fazie otwartej bety, więc problemy jeszcze występują. Przecież nie ma obowiązku używania tego programu. Wszystko można ściągnąć ręcznie z GOG.
 2. Co za sztuka zrobić survival horror np. w szpitalu psychiatrycznym. Zrobienie horroru w takiej neonowej scenerii to już pewne wyzwanie.
 3. Nie, no ludzie.. z konia spadliście? Przecież te kilkaset tysięcy to są tylko koszty preprodukcji, a być może tylko części tego etapu (organizacja castingów, napisanie scenariusza, wybór planów zdjęciowych itp.)
 4. Świetnie to wygląda. Właśnie tak jak to sobie wyobrażałem czytając książki, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że graczom przyzwyczajonym do bohaterów w błyszczących zbrojach takie projekty mogą nie przypaść do gustu.
 5. Pokój na bliskim wschodzie jest bardziej prawdopodobny.
 6. > Przesadzili, co twórcy ostatnio widzą w tej cukierkowej grafice xd Powiem Ci co widzą. Azję. Dokładniej rzecz biorąc rynek azjatycki :)
 7. Wygląda bardzo ciekawie, ostatnimi laty platformówki przeżywają prawdziwy renesans.
 8. http://noobplay.pl/content/zapowiedz-wiedzmina-3 ;)
 9. Tares

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://noobplay.pl/content/geneza-steama Hehe... kto wie, kto wie :D
 10. Myślę, że każde inne rozwiązanie niż abonament, w przypadku DMO, byłoby zaskoczeniem. Ta gra ma kosztować 50 mln dolarów (taki był założony budżet gry). Z całym szacunkiem, ale porównywanie League of Legends do wysoko-budżetówki jaką jest DMO to trochę strzał kulą w płot moim zdaniem :)
 11. Tares

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Hehe :P Odnośnie naszej, polskiej superprodukcji :D
 12. Wypowiadałem się już na temat gry.. ale mam jedną rzecz do dodania. Utwór Believe, który można usłyszeć przy napisach końcowych jest po prostu świetny :)