Furozenu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  118
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Furozenu

 • Ranga
  Przodownik
 1. Witam. Czy istnieje jakakolwiek szansa na to, że w sklepie gram.pl pojawi się "Monkey Island: Special Edition Collection" w wersji na PS3?
 2. Furozenu

  E3 2010 - co, gdzie, kiedy?

  Cameron gadał jakieś 15-20 minut. Pamiętam, bo co chwilę patrzyłem na zegarek podczas jego wykładu ;]
 3. A nie można by jakoś zmniejszyć kosztów? Np. rezygnując z dubbingu?
 4. Oficjalne stanowisko CDP w sprawie drugiego sezonu Sam & Max masz tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=173
 5. Furozenu

  Beyond Divinity pod Vistą

  Polska wersja nie działa pod Vistą. Jeśli chcesz zagrać w Beyond Divinity pod tym systemem - musisz zaopatrzyć się w wersję angielską.
 6. W marcu, to się MGS: Peace Walker na PSP ukaże (w Japonii rzecz jasna, bo USA i Europa dostaną swoją wersję w maju), a nie MGS:Rising :P Rising będzie duuuuuuuuużo później.
 7. Furozenu

  Pitchford krytycznie o Cryteku i id

  Nie tyle "chcą", co po prostu rynek tego od nich wymaga. Gry na konsole sprzedają się z reguły lepiej niż gry na PC. Wydawcy gier nie są instytucjami charytatywnymi - projekt musi się zwrócić (i to najlepiej z nawiązką). Tworząc tytuł multiplatformowy szansa, że to się uda jest nieporównywalnie większa.
 8. Powrócę do tematu, bo pojawiła się pewna informacja: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6910868,Konami_robi_dodruk_starych_gier.html Czy w związku z tą reedycją, są szanse na starsze tytuły od Konami na PS2 w sklepie gram.pl?
 9. A co ma do tego Steam? Grę wydaje Telltale Games, a Ci wersję pudełkową już dawno zapowiedzieli (jak tylko wyjdą wszystkie odcinki rzecz jasna).
 10. Wymienionych w tym temacie tytułów (ICO, Okami, Metal Gear Solid 2, Shadow of the Colossus itp.) tam nie mają. Właśnie dlatego o nich piszemy, bo są to z reguły gry albo bardzo rzadkie, albo już nie do kupienia. EDIT: Sporo gier na PSX? Ja tam widzę 4 tytuły :P
 11. No właśnie. PS2 wciąż się bardzo dobrze sprzedaje, a gier do kupienia jest coraz mniej. Co z hitami i klasykami, pokroju Metal Gear Solid 2 czy Shadow of the Collosus? Czy jesteśmy skazani na używki z Allegro? :(
 12. Furozenu

  Resident Evil 4 - temat ogólny

  To prawda. Raz przed nim uciekłem.
 13. Przecież to już od dawna wiadomo! Te przygody to: - Upiory w Cichej Wólce Karczma w Cichej Wólce stoi otworem. Nie dajcie się jednak zwieść nazwie miejscowości – w tej bardzo dobrze przyjętej przygodzie przyjdzie Wam zmierzyć się z niełatwym zadaniem. Nieliniowa fabuła, świetne cut-sceny pomagające wczuć się w klimat, a co najważniejsze, całość okraszona jest przednim dowcipem. - Podstępy Pilne wezwanie do Lan Exeter zastało Białego Wilka w stolicy Kaedwen, Ard Carraigh. Sprawa musiała być poważna, skoro na piśmie widniał własnoręczny podpis Esterada Thyssena, władcy Koviru. Wiedźmin wyruszył w drogę i po przekroczeniu łańcucha Kestre trafił do małej wioski Podstępy nad rzeką Brad... - Szlag by trafił te bagna Odkąd Geralt przybywa na bagna, nie może oprzeć się wrażeniu, że coś tu jest nie tak… Halucynacje, Utopce i zaginiona żona chłopa – nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Żeby dłużej nie uczestniczyć w tej maskaradzie, Biały Wilk musi szybko odkryć, kto za tym wszystkim stoi. - Wesele W życiu każdego mężczyzny następuje kiedyś przełom. Budzi się pewnego dnia i stwierdza, że właśnie nadszedł jego czas. Czas, by się ustatkować, wziąć ślub i osiąść gdzieś na stałe, bezpowrotnie porzucając dotychczasowe życie. Dla Geralta z Rivii także taki dzień nadszedł. Dzień, w którym pośród przyjaciół miał złożyć śluby ukochanej kobiecie. Nie wystąpiły żadne problemy, poza jednym małym drobiazgiem... - Wiedźminkołaj Geralt z Rivii, udający się na zimowanie w Kaer Morhen, zatrzymuje się w Wyzimie. Zamierza zarobić kilka orenów, zanim spadnie pierwszy śnieg, szlaki staną się nieprzejezdne, a potwory pochowają się w swoich norach. Nie wie jeszcze, że pozornie banalne zlecenie sprawi, że to jemu przyjdzie zadecydować, czy w tym roku nadejdą Święta. I czy jeszcze kiedykolwiek spadnie śnieg… Przygody nie są zdubbingowane.
 14. Furozenu

  E3 09: Konferencje Nintendo i Sony

  Heavy Rain, God of War 3, InFamous... nie no. Japońskie jak diabli :P