Elton1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  142
 • Dołączył

 • Ostatnio

Elton1 ostatnio wygrał w dniu: 27 Luty 2018

Elton1 miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Elton1

 • Ranga
  Przodownik
 1. Brakuje największej nadchodzącej zmiany w tym roku - przejścia na model free to play
 2. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Anthem musi być naprawdę dobry (albo BioWare tak uważa) skoro decydują się na wypuszczenia dema miesiąc przed premierą.
 3. Elton1

  PlayStation Classic jedynie z 20 grami

  To chyba lepszą inwystecją jest Ps3, które wspiera tytuły z Ps i na dodatek można na nim pograć w MGS.
 4. W sumie to połączenie (ciemna skóra, zielone oczy i białe włosy) wygląda całkiem spoko. Trochę ala Storm
 5. Super, ale mam nadzieję, że to nie będzie gra Forever Early Access.
 6. Elton1

  Assassin's Creed Odyssey potwierdzone

  Bo seria Assassin's Creed zawsze była opoką realizmu.
 7. Biznes gier wideo musi widać łożyć więcej kasy na lobby w kongresie. Powinni się uczyć od producentów broni.
 8. Właśnie dzięki takim analitykom, którzy karmią się tylko surowymi danymi statystycznymi i tworzą statystycznego gracza, prezesi takiego EA, czy Lucasfilm dochodzą do wniosku, że 2100$ za mikropłatności to dobry pomysł. BTW: W moim domu ja gram sporo, ale głównie w singleplayery na PS4, moja siostra gra tylko w Overwatcha, też dużo i wymiata na PvP. Mój ojciec od czasu do czasu w ścigałki rajdowe, a moja mama sporadycznie w pasjansa, czy Zuma's Revenge. Ciekawe jakie gry lubi przeciętny gracz w moim mieszkaniu.
 9. Łatwiej jest zbanować jedną grę i ogłosić sukces, niż naprawdę coś zrobić w sparwie konfliktów etnicznych i religijnych w takim tyglu jakim jest Malezja.
 10. Przedstawiaj od dawna Rosjan w grach jako pijanych/brutalnych troglodytów - no problemo Zrób grę, w której Boliwia jest krainą latających noży rządzoną przez narcosów - nie widzę problemu Rób Call of Duty, które generalnie polega na strzelaniu dzielnymi amerykańskimi chłopcami, do akurat wybranej grupy narodowej przedstawionej jako komiksowo przerysowani złoczyńcy - wszystko ok Zrób grę gdzie niewielka amerykańska sekta robi powstanie na terenia USA - hurr durr, mah murican pride
 11. Elton1

  FaceApp użyty na postaciach z gier

  Wyglądają jak B.J. Blazkovic na Death Incarnate
 12. Żeby to się udało to potrzebują launch title na miarę Breath of The Wild. O ile GoW, Forza czy Halo będą pewnie dobre, a nawet bardzo dobre (chociaż z Halo to kto wie), to są to tytuły skierowane głównie do tych, którzy grali w poprzednie części i nie przyciągną raczej wielu nowych graczy.
 13. Bez przesady z tym prawie wszystko należy do Niemców i Szwajcarów. http://www.geekweek.pl/artykuly/25125/do-kogo-naleza-media---zagraniczny-kapital-w-polskich-mediach Poza tym jest różnica pomiędzy byciem w rękach prywatnego właściciela (zagranicznego czy lokalnego), któremu przede wszsytkim zależy na kasie, a drugie w rękach rządu patrzącego jak tylko wykorzystać nowy nabytek jako tubę propagandową.