PORTOS9

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PORTOS9

 • Ranga
  Obywatel
 1. PORTOS9

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  O kurcze,widzę że u mnie jak w Gothicu same błędy,przepraszam,mam nadzieję że mi wybaczycie:)
 2. PORTOS9

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Witam wszystkich Gothic fanów.Wczytałem się w kilka ostatnich stron i chciałbym się podzielić kilkoma uwagami: -Tak bylo jest i będzie że ludzie się róznią więc będą również różne opinie na temat gry,jedmu podoba się coś co innemu nie koniecznie podobać się musi a twórcy niestety nie mogą wybrać tylko jednej strony, muszą być w miarę elastyczni a i tak znajdą się zawsze ci zadowoleni jak i ci nie zadowoleni. 1.Ja osobiście jestem fanem tej gry i mimo pewnych niedoróbek jestem zadowolony. -Oczywiście zgodzę się z wypowiedzią że brakuje napewno 2 rzeczy które sprawiły by że ta pozycja jeszcze bardziej umocniła by swoją rangę w historii,a mianowicie :1.zwroty akcji i porządne zakończenie,chodzi mi tutaj o możliwość użycia tak ciężko zdobywanych artefaktów w jakiejś epicznej (np.)walce,tak na sam koniec coś z czym trzeba jeszcze się pomęczyć i co sprawi dopełnienie naszych starań i pełną satysfakcję. 1.Jedną napewno bardzo uciążliwą niedorubką jest sam silnik gry oraz występujące w niej błędy.ja sam posiadam 2 giga ramu,kartę GeForce 7900 GTX Microstar 512MB ViVO & DVI (PCI-E),procek Intel Pentium D 945 (S775) 3.40 GHz (2x2MB cache) BOX a i tak no niestety...Dla porównania Oblivion śmigał jak ta lala.Oczywiście gram na full detalach ale po zmniejszeniu i tak się nic nie poprawia więc jaki sens???,to świadczy tylko właśnie o ''niedorobinym'' silniku. 3.I tak już na koniec,jeżeli już przeszliscie grę za Inosa lub za Beliara to radzę jeszcze spróbować- oczywiście na tyle ile się da- pochodzić samemu,czyli wykańczać obie strony. Kończę i przepraszam za długość,pozdrawiam wszystjich i czekam na cd. Gothic(może dodatek);)
 3. PORTOS9

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  mogę ci podać dwie lokalizacje bo tyle pamiętam,sam mam 15 sztabek czystej rudy i znajduję ją w różnych miejscach np. w pobliżu ruin w okolicach Geldern (berło cienia) są na wzniesieniu 3 trole w tym jeden czarny.Są tam również dwie skrzynie.Sztabkę otrzymasz również po odnalezieniu wszystkich grobowców w Nordmarze oraz pozbyciu się tam orków.
 4. PORTOS9

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Dzięki serdeczne za pomoc.Tak myślałem że chodzi tylko o puchary tylko nie pamiętam czy zabrałem z jego zwłok puchar i czy miał go przy sobie.Jestem już za daleko a nie mam jeszcze wszystkich.A tak a pro po to właśnie Miltena nie spotkałem w sanktuarium,nadziałem się na niego jak atakowały go wilki lodowe.Być może ma to związek z tym że byłem już na 31 lev.
 5. PORTOS9

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  czy śmierć Miltena wpływa w jakiś sposób na dalszy rozwój gry np. przy ognistych pucharach??? proszę o podpowiedż
 6. PORTOS9

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  stała się ciekawa rzecz,mianowicie jakiś czas temu zginął mi zabity przez wilki lodowe Milten. Mam prośbę: czy to ma jakikolwiek wpływ na całą grę, np.przy ognistych pucharach???
 7. PORTOS9

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Witam wszystkich.Mam prośbę,mam już umiejętność wykuwania broni z magicznej rudy ale kowal w klanie młota chyba może mnie jeszcze nauczyć czegoś na ten temat,kazał mi tylko załatwić zgodę wytapiaczy i nie mogę znależć tego ostatniego Pedara czy jakoś tak,WIEM ŻE GO SPOTKAŁEM JAK WCHODZIŁEM DO NORDMARU.Z góry dziekuje.