kkolado

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kkolado

 • Ranga
  Robotnik
 1. kkolado

  Neverwinter Nights 2

  Da się już grac w sieci??
 2. Czy w przerywnikach animowanych jest dzwiek?? Bo u mnie nie ma! I dlaczego muszę mieć głosniki na maksa wykręcone by cokolwiek słyszeć? Mam SB Live.
 3. Hey! Podczas dema jest wszystko ok, ale gdy rozpoczyna się gra postacie są niekompletne tzn. widać tylko głowy bądz nogi itp. Ginie mi także dzwięk podczas gry, a jak się pojawia to muszę mieć głośniki na maksa podkręcone, a i tak ledwo co słychać. Co robić? Moj komp to Athlon3.8, 2 gb ram, gf 7900gt, sound blaster.
 4. kkolado

  Neverwinter Nights 2

  A ja mam ciekawego buga - mniej więcej podczas misji z ognistymi olbrzymami i smokiem wcięło mi dialogi. Tzn napisy są, ale kwestii mówionych juz nie ma. Spotkał się może ktoś juz z tym?
 5. Jakiej prędkości łącze potrzebne jest by grac w WoW? Czy neostrada 128 kb/s wystarczy?
 6. Gram palladynem. Jakie trzeba mieć statystyki by móc samemu wytwarzać broń, pancerze itp?
 7. kkolado

  Half life 2 Pytanie

  Zamierzam kupić HL2, wiem , iż łączy się ona ze steamem podczas instalacji. Jak dużo danych ściąga i jak szybkie łącze jest do tego potrzebne? Korzystam z netu oferowanego przez pomarńcz i nie wiem czy to wystarczy.
 8. Dzięki za podpowiedz! Gram dalej!!
 9. Owszem, znalazłem jego kompanów, lecz gdy on zaproponował wyprawę do wodza odpowiedziałem ,że pózniej. I teraz nie mogę się tam dostać! Jest możliwośc jakoś z tym sylanem pogadać? Jak nawiązać rozmowę? Klikam na portret zielonego i nic.
 10. Jka dostać sie do wodza jaszcuroludzi w highcliff? Dla zielonego odpowiedziałem że udamy się do niego póżniej i teraz nie wiem jak do niego dotrzeć? Czy można jescze raz zagadać do tego Sylanna czy jakoś tak?
 11. kkolado

  Nevrwinter Nights 2

  Mam problem z grą NW 2. W Hitcliff znalazlem dzieci i zaginionego męza, odbiłem pobratymców jaszczuroluda tego Seelana czy coś i gdy mi zaproponował spotkanie z wodzem odpowiedziałem że pózniej. A teraz nie wiem jak dotrzeć do wodza jaszczuroludzi. POMOCY!!!