Szinczuch

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Szinczuch

 • Ranga
  Robotnik
 1. Szinczuch

  Poznajcie aktorów Mass Effect 3

  Punkt dla ciebie. Jak dla mnie ekipa z dwójki była zbyt liczna. Po LotSB polubiłem Liarę, Garrus owni wszystkich, no i wróci Wrex - dla mnie git. Co do voice-actingu natomiast, to raczej nie będzie odstawał poziomem od poprzedniej części - czyli jest dobrze.
 2. Szinczuch

  Grim Dawn - zapowiedź

  Jak dla mnie "podgatunek" hack''n''slash skończył się na Diablo 2. Dzisiaj każda inna gra tego typu wydaje mi się zwyczajnie nie na miejscu :C.
 3. "I can''t say anything obviously for gazillions of reasons but it is a Witcher game, and I can say that console gamers might be interested in it"
 4. Według eurogamera Tomek Gop z kolei mówi, że ten projekt ma coś wspólnego z wiedźminem. Czytaj komentarze troszeczkę dokładniej :C.
 5. Tzn nie wiem co rozumiałeś poprzez zręcznościówkę :P. Powrót Białego Wilka miał być konsolowym wiedźminem pierwszym z paroma udoskonaleniami, czyli pełnoprawnym erpegiem i (to możliwe jednocześnie?) portem na konsole.
 6. Wiesz w ogóle czym był w ogóle Rise of the White Wolf? :C Gdyby tak zrobić część pierwszą na REDengine, to też bym nie płakał, dla mnie to by była idealna gra, bo do samej jedynki mam ogromny sentyment i nawet łiczer "tu" jej nie przebił. Co do Achai, to cała historia jeszcze się nie zakończyła (Ziemiański pisze kolejne tomy), więc jeżeli już, to byłaby raczej rekonstrukcja wydarzeń z książek, więc moim zdaniem odpada.
 7. Liczę na jakiegoś nowego rpga tworzonego na REDengine.
 8. Z tym trzymaniem się realiów to bym nie przesadzał, wszyscy wiemy, że Geralt nie spamował Igni, czy Aardem jak rasowy magus. Trzeba pamiętać, że to gra i pewne kompromisy są potrzebne.
 9. Parę postów wcześniej to napisałem, aż tak dużo do czytania nie ma. Tak, zmieniono nazwę, ponieważ rzekomo ówczesna żagnica była dużo za duża, więc zmieniono nazwę potwora na Keyran.
 10. Nie, to była żagnica.
 11. Nie. Początkowo to była żagnica, potem ktoś się przyczepił, że żagnica liczyła sobie około trzech metrów, a nie trzydzieści. Więc zmienili nazwę.
 12. http://www.pl.thewitcher.com/the-witcher/2/world/video/ Na stronie (w przebudowie) można wreszcie zobaczyć trailer z polskim dubbingiem, akcji dużo tu nie uświadczymy, ale przybliża nieco sytuacje polityczną świata, w którym będziemy się obracać.
 13. Pewnie news niedługo będzie, ale macie pierwsze dziesięć minut z gry. http://www.youtube.com/watch?v=62bElLioaBM + kilkanaście nowych screenów. http://www.eurogamer.cz/articles/zaklinac-2-fotoserial
 14. Szinczuch

  Wiedźmin 2 – zobacz nową okładkę!

  Ha. Wiem już, że Geralt urodził się rok po Yennefer, a że Yen ma lat 94 wniosek jest prosty.