Paralax16

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  95
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Paralax16

 • Ranga
  Przodownik
 1. Paralax16

  Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

  1. Popłacz się. . . 2. Opcja "Zapomniałem hasła"
 2. Paralax16

  Devil May Cry 4

  Masz chyba 9 możliwośći konfiguracji PADa. Ja grałem na wersji 2 i było zaje. . .fajnie. Nie łapie by grać w to na klawie. . .
 3. A co ty sie nimi ocierasz? To jest przykład, że rynek gier z czysto "casualowej" stało sie religią ;p
 4. Bo gry staja się czymś czym 30 lat temu nie były - a mianowicie nie chęcią odprężenia a czymś na wzór filmu/książki. Ja wole pograć sobie w starsze tytuły (Command & Conquer DOS, Prince of Persia Amiga, Lemmingi 1993) niz w jakies hpoki czopki MW2 itd. Gra ma dawać przyjemność a nie stawać się czymś w rodzaju sportu.
 5. Paralax16

  Devil May Cry 4

  MOże skorzystaj z umiejętności "unik"??
 6. Paralax16

  Darmowe gry MMORPG

  A o co chodzi?
 7. Paralax16

  Darmowe gry MMORPG

  Ale gusta nie powinno przesądzać o recenzji gry. Ja mogę ci napisać recenzję rzetelną o RTSie ale nigdy nie splamię WarCrafta czy StarCrafta. Dlatego nigdy nie wypowiadam się o tych grach, bo jestem subiektywny. A w ocenie gry liczy sie oschły obiektywizm a nie miłe wspomnienia z "x" lat spędzonych nad grą.
 8. Paralax16

  Darmowe gry MMORPG

  Liczy się pierwsze wrażenie. Tak jak powiedział Hitchcock - "Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć.". Gra może wyglądać tragicznie wizualnie, ale musi mi zapewnić, że mnie nie znudzi a zachęci po 2 - óch godzinach gry.
 9. Paralax16

  Darmowe gry MMORPG

  W Metina2 nie grałem ale w GW grałem. Spędziłem nad nim, powiedzmy,4 miesiące. Osiągnąłem maksymalny 20 poziom, ale coś z umiejętnościami było słabo. Gra irytuje samotnością po wyjściu z miasta oraz niskim poziomem przeciwników. Nadrabiają ilością a nie jakością walki. O ile grafika jest o wiele lepsza od WoWa to pod względem fabularnym jak i interfejsu kuleje. Jedyne co mi się podobało to jakieś rajdopodobne misje ale tu też kulało, bo nie można było zacząc od pewnego momentu, tylko jechać od początku.
 10. Paralax16

  Blizzard obiecuje grę na konsolę

  Panowie, o co te kłótnie? WoW jest przyjemną grą ale w żadnym wypadku nie wybitną. Blizzard wybrał co to ciekawsze elementy, zaimplementował je do uniwersum Azeroth i kosi kasę na frajerach (w tym również na mnie). Argumenty skąd WoW zerżnął a skąd nie, i chęć odbicia piłeczki też nie ma sensu. Możemy się cofnąć do początków RPG - koniec lat 80. - i dojść do wniosku, że z stamtąd również coś zapożyczono. Tak jak kolega nade mną - ta gra jest rewelacyjna ale nie rewolucyjna (choć ten tekst również został zapożyczony z CDA nt. WarCrafta III, a oni z kolei wzięli go skądś indziej). W ogóle to koniec paplaniny nie na temat (OT). ;p
 11. Paralax16

  Sony komentuje niedawną ankietę

  Szczególnie "puźniej". . . Tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem i wyciąga wnioski z kosmosu / na podstawie ankiety.
 12. Paralax16

  Darmowe gry MMORPG

  Dark Orbit
 13. Paralax16

  Blizzard obiecuje grę na konsolę

  Szczerze? Wymysł ludzi. Oba tytuły są zbalansowane tyle tylko, że duża częśc graczy nie radzi sobie z orkiem i jego Blade Masterem (Mistrz Ostrzy w wersji PL). Stąd wszystkie teksty pokroju "Orc IMBA* / "Nelf IMBA" ( w zależności kto "puacze".
 14. Paralax16

  Blizzard obiecuje grę na konsolę

  Można, ale jest o wiele mniej graczy w RoC niż w TFT. Lepiej już kupić kolekcję z TFT niż bawić się w przestarzałym RoC. Co do tematu - panowie, trochę OT. Mówimy o możliwej grze Blizzarda na konsole a nie na czym i na kim wzorowane są gry Zamieci. Blizzard dalej nie przedstawił 4 uniwersum nad którym ponoć pracuje. Są jakieś hopki - szopki z zatrudnieniem w "unknown" projekcie Blizzarda ale nie zanosi się na to by był wydany w przyszłym roku. Nawet w sumie nie wiadomo co to jest. Możliwym natomiast jest fakt, że ów nieznany tytuł jest z góry upatrzony na konsole - i dlatego Zamieć deklaruje się na taki zabieg. Ale tak jak z innymi projektami (SC: Ghost) mało prawdopodobnym jest, że nowy projekt Blizzard ukończy. Na razie widać jedynie chęć ukończenia DIII, SCII i WoW: Cataclysm. Szczególnego zamieszania nie ma prócz właśnie wciąż nie ujawnionego tytułu. Jak dla mnie złota era Blizzarda dobiegła końca wraz z połączeniem z Activision - ActiBlizz. O ile Zamieć w swojej polityce był bardzo szczegółowy, to Activision jest z góry nastawiony na kasę - a najlepiej gry multiplayer która będzie kopią poprzedniej (CoD: MW 2). O ile jeszcze projekty rozpoczęte sprzed fuzji będą "godne" loga Blizzard Entertainment.
 15. Paralax16

  Darmowe gry MMORPG

  A o Tibii już było?