Pono_jr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pono_jr

 • Ranga
  Przodownik
 1. Jeśli prawdą jest to o czym piszą inni użytkownicy -"szczęśliwi" posiadacze niekompletnej EK Wiedźmina- to CDP nie wywiązał się z umowy wobec klientów, którzy zamówili /z niemałym trudem/ EK dawno dawno temu. I choć mailem przeprosili za niekompletną dostawę, to wobec faktu, że w Empiku można było kupić pełną wersję kolekcjonerską stwierdzam, że jestem FRAJEREM. I dziękuję za to CDProjektowi! I również obiecuję, że wyciągnę z tego właściwe wnioski - czego i innym Frajerom życzę! Pozdrawiam.
 2. No, rewelka ;) Czekam na kolejną video relację.
 3. Znam osoby, które zamówiły grę wcześniej niż ja, a na liście nie widnieją. Osobiście złożyłem zamówienie o godz. 22:01 w dzień startu pre-orderów. Mój numerek to 0334.
 4. Świetna robota, widać profesjonalizm CDPR ;) Brzmi genialnie!
 5. No cóż, zamówienie na EK złożone, ale odczucia mieszane. Choćby dlatego, że walka o numerek na pudełeczku przerodziły się jedynie w walkę o egzemplarz. Duża nerwówka, szkoda zaistniałej sytuacji, oby zostały z tego wyciągnięte jakieś wnioski na przyszłość. Mam jednak pytanie do kogoś z gram.pl (ew. jeśli ktoś z gramowiczów sensownie odpowie to nie ma problemu): Podczas składania zamówienia, straciłem jeden żeton. Następna próba zakończyła się już sukcesem - tyle że bez pokrycia kosztów przesyłki wPLN-ami. Czy jest możliwość, aby gram.pl wykupiło za moje wPLN-y żeton, i pokryło koszt przesyłki? Już po złożeniu zamówienia. Przejdzie taka prośba przez formularz kontaktowy?
 6. Super, jutro zamówię EK ;) Uważam cenę za sprawiedliwą, patrząc na zestaw jaki serwuje nam CDP. Lepszej kolekcjonerki nie widziałem, jak ktoś naprawdę chciał kupić, to i po zobaczeniu ceny nie będzie się zastanawiał. Choć muszę przyznać, że EP jest taniutka, w porównaniu z EK, więc chwilę się zastanawiałem. ;) Osobiście martwią mnie tylko wymagania Wiedźmina, obawiam się, że mój procek (Athlon XP 2000+) będzie musiał się postarać bardziej niż dotychczas. Ale kto wie... Oby udało się Twórcom jeszcze co nieco zoptymalizować. Pozdrawiam.
 7. Ooo, nagroda niespodzianka ^^ Dzięki! Pozdrawiam wszystkich startujących ;)
 8. Pono_jr

  /zwiedzminem - znamy zwycięzców!

  Gratulacje dla zwycięzców ;) Liczę na jakąś obszerną relację po zakończeniu imprezy.
 9. Pieniążki czekają, teraz czekamy na informację o pre-orderach ;)
 10. Pono_jr

  Odnowiony Play już w kioskach!

  Odnowiony Play zapowiada się całkiem nieźle. No i pełniaki nawet dobre :) Choć zawartość pisma nigdy nie mogła mnie przekonać do kupna.
 11. Super, kolejne świetne dodatki, na które liczyłem :) Na jutro CDP pewnie zostawił sobie jeszcze asa w rękawie, czekamy! ;)
 12. Pono_jr

  Nowy utwór muzyczny z Wiedźmina!

  Bardzo dobry utwór, zresztą jak całość muzyki, którą Twórcy udostępnili na stronie gry. Od dzisiaj można też pobrać inny nowy utwór o nazwie Mystic - po niego trzeba sięgnąć na stronę oficjalną Wiedźmina ;)
 13. Bardzo fajne gadżety ;) Czekam z niecierpliwością na kolejne niespodzianki. Wolałbym chyba, żeby karty były na więcej niż dwie osoby, ale wizualnie wyglądają w porządku. Medalion w formie breloka jest świetny, choć nieco inaczej wyobrażałem sobie jest wygląd. Ciekawe co jeszcze zobaczymy w EK...
 14. Szkoda, że twórczość Sapkowskiego dopiero teraz jest tłumaczona na język angielski. Mam nadzieję, że ludzie, którzy są za to odpowiedzialni - dobrze wykonali swoją pracę. Choć klimat AS-a ciężko przedstawić w innym języku niż polskim ;) Ważne, żeby obcokrajowcom się spodobało.
 15. Jak na edycję podstawową - świetna! Opowiadanie Sapkowskiego brzmi dość tajemniczo ;)