gum1s1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  229
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gum1s1

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Nie jesteś jedynym. U mnie tez ten problem występuje.
 2. gum1s1

  EA Classic

  Wiadomo może czy w najbliższym czasie szykuje się jakaś kolejna edycja tej promocji, że można dostać dwie w cenie jednej?
 3. gum1s1

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  >> Eee to jak charakter w tej grze nie jest stały tak jak w BG ? ;> np jeżeli zrobię postać na Chaotycznie Dobrą to może się zmienić na jakąś neutralną albo Złą ? ;> Charakter nie jest stały i zmienia się w zależności od decyzji podejmowanych przez gracza i CD jak najbardziej może się zmienić na zły czy neutralny. >>Klasa prestiżowa to ta podstawowa ? czy już ta ostatnia ? np Uczeń Czerwonego Smoka. Klasa prestiżowa to na przykład UCS. I bynajmniej nie musi być ona ostatnią zdobywaną przez postać. Od podstawowych różni się tym, że wymaga na przykład odpowiednich atutów czy umiejętności. O ile pamiętam to w NWNie obok nazwy klasy w nawiasie jest napis "klasa prestiżowa" (oczywiście gdy klasa rzeczywiście prestiżową jest). >>Eee Czyli ? :D Np Barbarzyńca/Bard/UCB może mieć spore kary ?? Grając człowiekiem akurat nie - u niego do kar expa nie liczy się klasa z najwyższym poziomem, więc w tym przypadku zapewne barbarzyńca. Klas prestiżowych natomiast to ograniczenie w ogóle nie obejmuje. >>Spróbóję zacząc grac od nowa Nie ma powodu by grać od nowa. NWN akurat do najtrudniejszych gier nie należy - to raz. Dwa - kombinacja barbarzyńcy z mistrzem broni i UCSem może być naprawdę zabójcza.
 4. gum1s1

  SpellForce 2 Temat ogólny

  Ech edycja już nie działa. Problem rozwiązany.
 5. gum1s1

  SpellForce 2 Temat ogólny

  Wie ktoś może jak zrobić zadanie "Kieszonkowiec"? Okradłem już pięciu obywateli, ale dalej mi go nie chce zaliczyć.
 6. gum1s1

  Neverwinter Nights 2

  Zakładam, ze masz Soza. Wtedy postać gdy ma 0 lub mniej PŻ nie ginie od razu tylko traci przytomność. Wtedy te "liczby z minusem" to twoje punkty życia. O ile pamiętam to te na górze określają ile ich masz (tak można mieć na minusie), a te na dole przy jakiej ilości utrata przytomności zamieni się w śmierć. Jeśli natomiast o Khelgara chodzi to lepiej zostawić go jako woja.
 7. gum1s1

  Neverwinter Nights 2

  >/ciach/ Chodzi o to, że nie można zepsuć czaru kiedy ją nosisz.
 8. gum1s1

  Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (temat ogólny)

  Można tez założyć jakiś przedmiot, który zabezpiecza przed wyssaniem cechy. Co prawda kondycja i tak powinna być wtedy obniżana, ale tak się nie dzieje, więc można korzystać z inwokacji Piekielnego ile się chce.
 9. gum1s1

  Neverwinter Nights 2

  >/ciach/ NR wymaga broni bojowych i 3 kręgu magii mistycznej.
 10. gum1s1

  Neverwinter Nights 2

  Nie ma czegoś takiego, że dany prestiż jest najłatwiejszy do zdobycia dla danej klasy - łowcą równie dobrze możesz bez problemów awansować np. w mistycznego łucznika, ale i tancerza cieni. Popatrz po prostu na wymagania klas prestiżowych, wybierz tą, która Ci pasuje i dobieraj umiejki i atuty tak, żebyś mógł ją wybrać.
 11. gum1s1

  Neverwinter Nights 2

  >>/ciach/ Jeśli o zbroję chodzi to najlepiej mithralowy napierśnik albo mithralowa koszulka kolcza - mithralowa kolczuga może mieć mniejsze maksymalne kp (mn - 5+5 ze zr, mkk - 4+6, mk - 5+4 nie licząc umagicznień)
 12. gum1s1

  Neverwinter Nights 2

  Zależnie od edycji Drizzt jest albo czystym łowcą, albo 5 łowca/1 barb/10 woj albo łowca/barb/woj/mb, żaden z niego 30 lvl :P Jeśli natomiast o builda chodzi to warto by dać 7 poziomów mistrza broni na sejmitar, a łowca, jak już ktoś wcześniej pisał opłaca się tylko gdy jest go min. 21 poziomów i z wybraną jako atut zgubą wrogów. Jeśli o cechy chodzi to przy awansach pakuj w siłę, a zręczność podbij przedmiotem, żeby podnieść kp.
 13. gum1s1

  Neverwinter Nights 2

  Najpierw Gniew Zehira. Potem odpalasz patcha (jest na płytce z SoZem), a po nim WZ.
 14. gum1s1

  Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (temat ogólny)

  Że co? Gdzie takie herezje głoszą?
 15. gum1s1

  Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (temat ogólny)

  1. Maska Zdrajcy dzieje się w Rashemenie. 2.MZ przeznaczona jest bezpośrednią kontynuacją podstawki, a zaczyna się na 18 lvl więc gdyby MoW był po niej poziomy by się nieco kłóciły. 3. Mam nadzieję, że to rozwiewa Twoje wątpliwości, ale w razie co to mogę zarzucić jeszcze kilkoma spojlerami z MZ.