Kuwabara

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  97
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kuwabara

 • Ranga
  Przodownik
 1. Kuwabara

  Cyberpunk, czyli nowa gra cRPG od CDPR

  Jak myślicie, jest jakakolwiek szansa na premierę w 2013? I orientuje się ktoś czy Redzi wybierają się na E3?
 2. Kuwabara

  Diablo III - temat ogólny

  co do mojej prośby o GP podaję maila, jeśli jakiś złoty człowiek by się znalazł: gorrillaz(at)o2.pl :)
 3. Kuwabara

  Diablo III - temat ogólny

  Ja tak samo byłbym bardzo wdzięczny za podanie kodu, ze swojej strony mogę zaproponować "oddanie" guest passa od razu po odbiorze swojej paczki. Nie oszukuję się i szanse na dzisiejsze popykanie oceniam na mniej niż 20% a chciałbym już troszkę popykać w nocy :)
 4. Kuwabara

  Diablo III - temat ogólny

  Udało się komuś odebrać już dzisiaj opłaconą podstawkę w empiku?
 5. Czy ktoś wie gdzie można zacząć questy dla ścieżki Roche''a? Czy tyczy się to wyłącznie III aktu, czy może w II też coś nowego jest? Nie chciałbym żadnego przegapić.
 6. Kuwabara

  Mass Effect 3

  Ma ktoś info którym Media Marktcie można dostać ME3 na xboxa? W Arkadii w Saturnie jest za 220zł, ale nie chcę przepłacać 40zł a popykałbym sobie już dzisiaj albo jutro.
 7. Kuwabara

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Właśnie ten próbowałem i wtedy wyskakiwał ten błąd
 8. Kuwabara

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Przez launcher w ogóle nie wyskakiwała mi możliwość instalacji, więc ściągnąłem ze strony. No nic, spróbuję przeinstalować grę.
 9. Kuwabara

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Witam, podczas próby instalacji patcha wyskakuje mi błąd: Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna. Orientuje się ktoś co jest grane? Patch 1.2 instalował mi się normalnie...
 10. Kuwabara

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Czy po zainstalowaniu patcha ma ktoś problem z tym, że nie można korzystać w menu, dzienniku, itp. z gałek na padzie tylko trzeba użyć D-Pada ? Przed patchem było wszystko w porządku, a teraz żeby przewinąć sobie cos w dzienniku to muszę wstawać z wyra i używać myszki :x
 11. Kuwabara

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Też tak miałem, spróbuj zmienić budżet pamięci przeznaczony na tekstury na średni/mały, mi pomogło.
 12. Kuwabara

  Wiedźmin 2 - gra się wyłącza

  Pomogło zmniejszenie budżetu pamięci na tekstury z wysokiego na średni i teraz mogę spokojnie pograć ze 30-40 min, ale mam nadzieje że w łatce to naprawią. Komunikatu żadnego przynajmniej u mnie nie ma, gra po prostu się wyłącza.
 13. Mój problem wygląda tak, mogę grać sobie spokojnie 10-15 min i gra wywala mi się do systemu, jeżeli chcę wejść wczesniej do menu to gra wyłącza się nawet po minucie. Mój sprzęt: Intel Core Quad 2.4, GeForce 9800GTX, 4gb ram, win7 32 bity. Wcześniej gra wyłączała się sporadycznie, ale teraz -> końcówka aktu 2 jest to tak nagminne, że dostaję powoli nerwicy. Zmiana sterowników karty graficznej, ustawień czy rozdzielczości nie pomogła. Ma ktoś z Was taki problem?
 14. Kuwabara

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ma ktoś problem, że co 10-15 min go wywala bez zadnego ostrzezenia do pulpitu ?;/