Zakeros

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zakeros

 • Ranga
  Robotnik
 1. Sprzedam edycje kolekcjonerskie: S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla (bez koszulki, stan dobry, puszka lekko podstarzała) S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo (bez koszulki, stan bardzo dobry) Tak jak napisałem, w zestawie wszystko oprócz koszulek ;) Sprzedam razem lub osobno, pisać z propozycjami cenowymi na gg: 5828398, mail: pkopij.art@gmail.com, ewentualnie PW. Oprócz tego sprzedam edycje premierowe gier: Jade Empire Driv3r Company of Heroes: Kompania Braci World in Conflict Unreal Tournament III Cena również do ugadania. Pozdrawiam!
 2. Zakeros

  Sonda #37: Gdzie zazwyczaj kupujesz gry?

  Na giełdzie niekoniecznie są piraty ;P Sam sprzedałem parę gierek na targu, oryginalnych ofc ;P A ja się zaopatruję tylko na aukcjach. Zdecydowanie najtaniej ;)
 3. Głos na kamcega. Rzeczywiście, Screeny Tygodnia dobra rzecz ;)
 4. A czy jest jakaś szansa, że na wyjdą jakieś przeróbki na KU 990? :P
 5. YOUlia - nie znam Jej (zresztą, niewielu z gram.pl znam ;P), ale za to, że jest kobietą, ma ładny lay, ciekawe wpisy i przede wszystkim Baldur''s Gate w ulubionych ;P
 6. Żarty żartami ;P Najlepszy jest Baldur''s Gate i jak dla mnie NIC tego nie zmieni ;)
 7. Zakeros

  Wrota Baldura powrócą?

  Po pierwsze -"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" Po drugie - Planescape to nie jest Forgotten Realms - to jedynie ten sam świat ;)
 8. Zakeros

  Wrota Baldura powrócą?

  Od 1998 jestem ogromnym fanem Baldur''s Gate i uważnie śledzę to, co się dzieje wokół tej gry. W 2004 zatrzymano prace nad Black Hound. W 2005 poszła plota, że je wznowiono. W 2007 Atari zaczęło tworzyć BG3, nawet było o tym dość głośno, oczywiście dopóki Atari oficjalnie zdementowało prace nad grą. Nawet na początku 2008 była taka informacja. Kolejna teraz. I coś czuję, że trójeczka się nie pojawi także tym razem. Nie będę jednak gdybać, tylko zarzucę swoim zdaniem - niech zostawią najlepszą grę wszechczasów w spokoju! Baldur''s Gate zszedł z rynku gier Tronem Bhaala w wielkim stylu. I niech tak pozostanie, próbowanie dołożenia czegokolwiek do Sagi jest bezpodstawne - nie było żadnych niedomówień, a historia została zakończona - chyba, że ktoś wybrał drogę śmiertelnika w finale - wtedy na siłę można coś dopowiedzieć. A jeżeli wybrało się los Pana Mordu... Może kolejne Czasy Niepokoju?
 9. No wiesz - chłop po prostu wie, że to prawd... Nie! Ja tego nie napisałem, nie bijcie ;P
 10. For me, to ten film jest powyżej, nie poniżej... ;)
 11. Zakeros

  EK Czystego Nieba jeszcze bogatsza!

  No! CDP - chylę przed Wami czoło, albowiem z bubla zrobiliście coś wartego grubego rubla (wiem, że bez sensu - miałem ochotę sobie rymnąć :D). I o ile się nie mylę, poprzednio nie było etui na digipacka? Aktualna wizualizacja jest o niebo (Czyste zresztą :P) lepsza od poprzedniej!
 12. @7deadlysins Może i paskudne, ale przynajmniej widoczny jest jego ekspresjonistyczny, własny styl ;)
 13. Pierwszy, pierwszy! ;P Chciałbym, żeby konkursy były dostępne też na gram.pl - do Wawy mam niestety daleko :D
 14. Wcale nie dobry. Brzmi "trochę" głupio, a Zaitsev faktycznie powinien zrobić sobie wakacje...
 15. Cóż, znowu ktoś psioczy na Zaitseva. Coś w tym chyba jednak jest, ekipo gram.pl...