Angar0

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  866
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Angar0

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Angar0

  Siema co sądzicie o tym kanale ?

  Matko ,CISZEJ albo trochę dalej mikrofon od ust. Nie cierpię jak ludzie wrzeszczą do mikrofonu. A na razie,życzę powodzenia :)
 2. Angar0

  The Walking Dead - Temat Ogólny

  Witam. Czy ktoś wie jak poprowadzić w 3 epizodzie tak by wyglądało tak jak w zwiastunie tego odcinka
 3. Witam, rozglądam się uniwersalnym laptopikiem w 14 calach i znalazłem dwie oferty które mnie interesują. Może ktoś o szerszej wiedzy ostatecznie rozstrzygnie mój dylemat i powie który sprzęt w ogólnym rozrachunku jest lepszy ? 1. http://www.agito.pl/laptop-sony-vaio-e14a1v1b-2251-587151.html?attr=481-347579 2. http://www.agito.pl/laptop-lenovo-thinpad-edge-e430-nzncnpb-2251-588493.html?attr=1-184825,481-347579 Z góry dziękuje.
 4. No błagam pokornie o wybaczenie... ;) Czyli mam rozumieć że masz szklaną kulę i wiesz że wytną z tej gry całe fragmenty kodu... może kilka starych postaci, może jakieś stare zadania. To jest chyba pierwszy projekt tego studia i ja tam zamiast teraz rwać kłaki z głowy z powodu przewidywań znawców na temat jakiejś gry wole poczekać do premiery i ocenić fakty ,a nie przewidywania. Pośpiechu nie ma, nie muszę kupować tego wydania w dniu premiery, mam co robić ;)
 5. Ależ ja doskonale wiem że te MODY istnieją. I sam w nie pocinam, nie musisz mi ich wymieniać ;). JAK już powiedziałem wcześniej, jeśli będzie to coś wartego uwagi to może się zainteresuję.
 6. I dzieciarnia się wnerwiła, czy ktoś tu mówi o wycinaniu części oryginalnej gry na potrzeby DLC. Jeśli owe dodatki będą prezentowały dobry poziom to czemu nie ?
 7. Może i nie jest to na miejscu, ale ten człowiek na pewno skrzywdził jedną osobę. Do której jak widać on sam nie miał żadnego szacunku.
 8. Angar0

  Telefony Komórkowe

  Ano, czyli moja diagnoza była trafna :) Dziękuje za pomoc.
 9. Angar0

  Telefony Komórkowe

  Witam. Znajoma ma telefon Samsung''a i ma problem z internetem. Otóż nie może połączyć się z żadną siecią wi-fi i telefon usilnie ciągnie kasę przy każdym połączeniu z siecią. Kumpel zaś stwierdził że jest to rzecz normalna w telefonach samsunga.
 10. Jak się bezkrytycznie leci co rok z wywieszonym jęzorem do sklepu to nie ma co się dziwić że panowie gracze są olewani.
 11. Nie jestem może na bieżąco ,ale czy krwawe elfy nie są spadkobiercami wysokich po zniszczeniu Quel''Thalas ? Ok. Są jeszcze elfy w Theramore :P
 12. Może coś w klimatach Arnacum, chętnie bym pograł w prawdziwą grę cRPG w klimatach steampunk :)
 13. Tiberian Sun ,takiego klimatu nie było nigdzie przedtem ani później w C&C.