Skaurus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Skaurus

 • Ranga
  Obywatel
 1. Andi000: Nawet jak byś nie pisał że zamówiłeś werscje CE to bym na to sam wpadł biorąc pod uwage chorą satysafakcję z jaką prezentujesz status swojego zamówienia. Tyko po to aby napawać się nieszczęściem tych którzy czekają na swoja wersje gry. LG to moja wersja i siła spokoju pokona przeciwności losu.
 2. Andi0000 Daruj nam tego proszebo teraz ty rozpętujesz piekło i poczucie oszukania.
 3. To tak jak ja też zapłaciłem w poniedziałek a zamówiłem 22.09.2006 i u mnie wciąż status jest pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
 4. Andi0000 Moja niestety jeszcze nie Kiedy złożyłeś zamówienie i zapłaciłeś??
 5. Denerwuje się jak wszyscy. I nie bronie CDP ani gram.pl. Ale jest logiczne wytlumaczenie tego że nikt nie odpowiada na nasze żale. Po prostu ludzie z CDP pracuja pełną parą nad tym żeby nam wysłać w końcu EK. I nikt tam teraz nie ma głowyu myśleć o czytaniu forum na necie ani o odpowiadaniu na to co tam jest. Czekam cierpliwie. W końcu dojdzie.
 6. Prosze kolegów i koleżanki o zwrócenie uwagi na ostanią linijkę tekstu tuż przed obrazkiem .....
 7. To znalazłęm żeby jeszcze sie bardziej pognębić (nie jestem masochista) :) http://www.allegro.pl/item147485555_neverwinter_nights_2_ek_chaotic_evil_pre_order].html
 8. "Dodam jeszcze, że wczoraj w moim empiku w Warszawie w galerii mokotów gra już wieczorem była na półkach i nie mówie tu o wersji podstawowej." No jeżeli to jest prawda, a nie mam powodu nie wierzyć piszącemu, to już jest nie fair. To co Empik tez zzamówił EK na 2-3 miesiące przed premierą że najpiejrw te sklepy otrzymały grę a dopiero później my zwykłe mróweczki ??
 9. Ha, i mam NwN2 :) To podziel się wrazeniami. Jak się prezentuje pudełko :)
 10. Tak moje zamowienie mówi mi jeszcze mnie.: Status twojego zamówienia : złożone pt 22.09.2006 r. I nic więcej.
 11. No teraz to troszke sie denerwuje. W/g opisu na stronie GRAM.pl towar jest już dostępny takze wersje EK. Niestety moja paczka chociaz zamowiona 22.09.2006 i zaplacona w poniedziałek wciąż czeka na skompletowanie. To juz troszke zabodło. Jestem cierpliwy i zaczekam jeszcze te kilka godzin.
 12. Hmm. Chyba wszyscy czekamy na wisuzalizacje. Stąd pytanie do GRAM lub CDP: Czy będzie wizualizacja? Jeżeli TAK to kiedy?
 13. Ufff. No zapłacone. Przynajmniej pieniędzy nie strace juz na Piwo czekając na NWN2. ;) Teraz kolej na CDP.