m-kirpluk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  737
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O m-kirpluk

 • Ranga
  Delegat
 1. m-kirpluk

  Programy - szukam programu

  Ja jestem zainteresowany jakimś sprawdzonym programem który będzie brał sygnał z wejścia mikrofonowego i: 1) dawał go na wyjście głośnikowe 2) zapisywał jako plik na dysku twardym. ew. przeżyję, jak programy będą dwa.
 2. m-kirpluk

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  Dobra, dobra, wyolbrzymione może to było, ale jak patrzę po mojej dawnej klasie... brakuje 2 kroków. Oczywiście, ironia, oczywiście, jestem nudny, oczywiście jestem jak stary dziadek, oczywiście, gawieć wie najlepiej. Nie obaliłem wszystkich gatunków, a niektórzy powinni po prostu 50 razy przeczytać mojego posta. Gracie dla rozrywki, no właśnie. Rozrywką jest dla was zabijanie jakichś tam ludzi. Ano, dla mnie to nie jest rozrywka. A z tym że wyjdą na ulicę i będą zabijać - sam byłem świadkiem tego, jak gruby chłopak był prawie na każdej przerwie bity, z uwzględnieniem combosów z Tekkena i k*** na niego jak podniósł głowę. Przez 2 lata spokojnie na to patrzyłem, myśląc: to nie moja sprawa. potrzebowałem 2 lat aby postawić konkretną granicę. Jeśli te argumenty nie są dla was wystarczające to znaczy że chyba miałem rację...
 3. m-kirpluk

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  Tu nie chodzi konkretnie o krew, ale o to że jedynym sensem gry jest zabijanie. Nie trzeba w ogóle myśleć, wszystko zależy od instynktu gracza, cofamy się do zwierząt. Kiedyś ludzie chodzili na arenę patrzeć na walczących gladiatorów, dzisiaj siedzą wgapieni w monitor na którym umierają ludzie. Zmieniły się realia, ale na śmierć ludzie lubią patrzeć od tysięcy lat. W niektórych FPS-ach można wyłączyć krew, fajnie, to tak jakbyś powiedział katowi żeby zamknął oczy i wyobraził sobie, że zabija zwierzę. Sumienia nie oszukasz, nie jestem mięczakiem, jak trzeba to przyłożę ale jeśli czyimś hobby jest zabijanie ludzi na czas/punkty to gratuluję. Tutaj już nie można powiedzieć że się cofnęliśmy bo nigdy wcześniej ludzie nie zabijali po to by zabijać. Lepsi są płatni zabójcy - robią to dla pieniędzy, lepsi są żołnierze, oni robią to dla państwa. Niedobrze się robi dlatego że nie lubię tego co większość? Nie lubię magazynować w swoim mózgu nazw karabinów z czasów IIWŚ, wolę dowiedzieć się dlaczego wybuchła. Rośnie nam pokolenie znieczulonych idiotów, za 30 lat Niemcy wejdą do Polski, i poprzednie pokolenie nie będzie już w stanie walczyć, a nasze, młode, silne, powie: 100 lat temu Niemcy przegrali mimo że mieli lepszą broń, teraz należy im się wygrana. Trzymamy się jeszcze na mapie, bo przeciwko Rosji potrafiliśmy wystawić zorganizowaną armię, a z Niemcami walczyliśmy przy użyciu inteligencji, jesteśmy między dwoma mocarstwami, ale coś czuję że tym razem wystarczy jedno byśmy wylecieli do USA i powiedzieli im że CoD to fajna gra.A dlaczego ludzie zabijają w grach? Żeby nie zabijać na ulicy bo musieliby pójść do więzienia. Coś w tym systemie jest nie tak jeśli nie popełniamy zbrodni patrząc na kary a nie spoglądając do sumienia. I rzeczywiście, wolę grać w bajkowe, kolorowe, fantastyczne, bezkrwawe gry bo niedługo te wszystkie FPS-y staną się czarną rzeczywistością. A ty będziesz jej częścią i będziesz się cieszył, że możesz zabijać w realu bez konsekwencji. To oczywiście jeden z możliwych scenariuszy, zawsze może być gorzej.
 4. m-kirpluk

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  Zobacz link a nie pisz głupot ;)
 5. m-kirpluk

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Podniecenie
 6. m-kirpluk

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  Więc: Strzelanki - nie podnieca mnie krew na każdym kroku. Ściganki - Road Rash i Mario Kart, poza tym - badziewia. Muzyczne - jakby było mało instrumentów na świecie. MMO - prócz RO nic mi się nie podoba, może kupię kiedyś GW. Sportowe - czuję się częścią elity, wolę wyjść na powietrze. Symulacje - kurzą się na strychu. Familijne - z rodziną wolę grać w karty. Przygodowe - przygody sobie z kolegami bez gier potrafimy załatwić. RPG - od czasu do czasu pogram w jakiegoś h''n''s-a - trzeba coś liczyć, dobierać, mixować, w resztę nie gram. Edukacyjne - Ceebot, jedyna gra z tego gatunku która jest ok. Strategie - to lubię, acz SupCom to straszny niewypał.
 7. m-kirpluk

  Titan Quest - Temat ogólny

  Legendarnej - wszędzie, jak już było pisane n razy drop jest losowy i wszystko można wszędzie znaleźć. Jeśli zaś pytasz o Uber Greeny (ta nazwa bardziej mi podchodzi niż MI), myślę że najlepiej w pałacu Hadesa. Gniewko Miałem coś podobnego. Ściągnąłem TQ Defilera, przerzuciłem postacie pomiędzy folderami z save''ami... nie, nic nie przesuwałem, zwyczajnie odpaliłem TQ Defilera i przemieniłem charakter save'ów z "custom quest" na "main quest" czy jakoś tak.
 8. m-kirpluk

  Titan Quest - Temat ogólny

  Ja podchodzę do tego w ten sposób: cheaty to wszelkiego rodzaju modyfikowanie gry w celu ułatwienia jej sobie. Zak, możesz mnie besztać razem z całą resztą - tak - kopiuję przedmioty. Metodą 1-2-3 bo nie jest to modyfikowanie gry, jest to zwyczajnie wykorzystywanie tego co twórcy zawarli w skryptach. I wyobraźcie sobie że jak znajdę na singlu Ciernisty Kafar i jedynymi włączonymi modami będą Show All Damages i Super Flying Bodies to owszem, założę go jeśli podwyższy mi to obrażenia. Bo gra sama mi go wydropiła i nie mam powodów aby go nie założyć.
 9. m-kirpluk

  Titan Quest - Temat ogólny

  Ej nie no to zaraz dojdzie do tego że jak używam moda super flying bodies (jakoś tak) to jestem cziterem i w ogóle zabić żydów i masonów... Co? Czitując? Może jeszcze napiszesz że Zak pakuje w drzewko umiejętności i to jest zóe? Nie udany element humorystyczny czy zwyczajnie wzywasz boga nadaremno?
 10. m-kirpluk

  Ikariam - gra przeglądarkowa

  Nie wiem czy jeszcze aktualne ale jeśli tak - gram. 357 pkt., 29:83, na wyspie mam wino, możemy się wymienić ;)
 11. Albo "Między 500 a 600 euro" albo "od 500 do 600 euro"(pomijając to, że do wyrazu wyniesie bardziej pasuje konkretna liczba).
 12. Na sprzedaż: Spectrobes, Naruto: Ninja Destiny, Mass Effect, Loki, Empire Earth 2, Fifa manager 07, Krzyżacy, Persian Wars, Worms Armageddon, Tony Hawk Pro Skater 4. Wszystkie w stanie bardzo dobrym/idealnym. namiary na mnie: m_kirpluk@jmdi.pl, GG11082046, skype mapaki3, tyle chyba wystarczy. Ceny oczywiście do ustalenia.
 13. m-kirpluk

  Titan Quest - Temat ogólny

  Siedzę już trz godziny chyba szukając strony z xmaxem do ściągnięcia. Może ktoś da link? A, jeszcze przyspieszenie/spowolnienie gry.
 14. m-kirpluk

  Titan Quest - Temat ogólny

  Ciekawi mnie takowy mod: przyspiesz/spowolnij grę o xxx%(całą).
 15. m-kirpluk

  Microsoft ostrzega: zmieńcie system!

  Wy piszecie że u was w szkole jest Vista. U mnie w szkole Vista się ścina xD