Lisun

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2449
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lisun

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Lisun

  Phantaruk - temat ogólny[m]

  Temat przycichł mocno, a szkoda, bo gra ma premierę już a 5 dni. Nawet pojawił się nowiutki trailer: https://www.youtube.com/watch?v=o4iHuwH9uto&feature=youtu.be
 2. Z mojej strony Civil Wr ma 9/10 - 10/10 byłoby, gdyby nie
 3. https://www.youtube.com/watch?v=Lt-U_t2pUHI Pierwszy zwiastun Doctora Strange''a. Moim zdaniem wygląda jak mieszanka Matrixa, Incepcji i Batmana: Początek. Może być interesujące (do tego solidna obsada - Cumberbatch, Swinton, McAdams, Ejiofor i Mads Mikkelsen).
 4. Nigdy nie było banów za używanie modów w singlu. Ludzie po prostu zapominali wyłączać mody przed wejściem w online, a że większość z nich działała jako zmieniacze plików .dll to bany leciały na lewo i prawo.
 5. Na redditcie już odkryli, dlaczego port jest tak kijowy - WB zoutsourcowało go do studia złożonego z 12 osób, a do tego klucz deweloperski gry przesłali im 8 tygodni przed premierą. http://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/3au0hf/the_pc_version_of_batman_ak_was_outsourced_to/
 6. Problem w tym, że wyniki benchmarku nie pokrywają się z tym, co dzieje się w trakcie normalnej rozgrywki - głównie ze względu na wycieki pamięci, powodujące wzrost użycia RAM aż do 12 - 15 GB, oraz przez to, że gra jest zablokowana w 30 FPSach. Tutaj macie temat na redditcie, całkiem sporo ludzi już się wypowiada - http://www.reddit.com/r/Games/comments/3arz5f/reviews_are_coming_in_for_the_pc_version_of/
 7. Na redditcie wyczytałem, że na razie jako datę premiery podano wiosnę 2016.
 8. Sądzę bardziej, iż resztę bardziej zniechęciło to, iż albo używasz K10, M16A3, M416, MAC-10 bądź .300 Konckout i dominujesz pole gry, albo używasz dowolnej innej broni i jesteś dominowany przez graczy używających wyżej wymienionych pukawek.
 9. Lisun

  World Of Tanks

  Dolna płyta jest jeszcze grubsza niż górna płyta, strzelanie w nią to strata czasu. Garnek to najlepszy wybór, ewentualnie starać się flankować.
 10. Lisun

  Wirtualne skutki realnych dramatów

  http://en.wikipedia.org/wiki/American_Airlines_Flight_77
 11. Nowa wiadomość - FoV będzie zablokowany do 75 stopni, bo "gracze, którzy ustawiliby większy FoV mieliby nieuczciwą przewagę nad tymi, którzy nie zaglądają do menu Opcji". Źródło - http://www.reddit.com/r/Games/comments/2yi4yx/blizzards_stance_on_fov_in_their_upcoming_fps/ Czy ja też wyczuwam ogłoszenie, iż Overwatch pojawi się na konsolach? Takie same wałki kręcono przy Diablo 3.
 12. Lisun

  Opinia: Prawdziwy diabelski biznes

  Czołgi premium można kupić jedynie za gold w grze bądź w sklepie za Euro. Amunicję premium (APCR, HEAT, HESH) można kupić za walutę w grze, ale jest ona dość droga i bez konta premium wystrzelenie nawet kilku takich pocisków oznacza, iż bitwę kończymy ze stratą w budżecie (zwłaszcza na tierach powyżej VII, na X bez premki zarobek jest prawie że niemożliwy).
 13. O ile pamiętam to amerykanie też próbowali zrobić z Bradleya amfibię - skończyło się na tym, iż kilka zatonęło w czasie testów a wymaganie amfibijności zostało zamiecione pod dywan. Z drugiej strony zarówno pojazdy chińskie jak i rosyjskie (takie jak ZBD-97 czy BMP-3) są w pełni amfibijne. Z tym może być problem, bo żeby wejść do Kubinki trzeba mieć glejt od rosyjskiego MSW.
 14. Oby jednak troszeczkę zróżnicowali nowe gry z serii FC - czasem grając w "Czwórkę" miałem wrażenie, iż nie gram w nową odsłonę serii, a w DLC "Far Cry 3: Kyrat".
 15. A to ciekawe - mam BF4 + Premium i mój średni winrate wynosi 46%. Według Twojej logiki powinienem każdy mecz wygrywać, stompując wrogi team 500-0. Zapominasz o bardzo ważnej rzeczy - to nie Premium zapewnia wygraną, a odpowiednia broń (ACE 23, AWS, MG4, AEK-971, Deagle 44 na serwerach Pistol Only) bądź tzw. stacking. Premium nie ma tu nic do rzeczy.