MikeL1404

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  86
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MikeL1404

 • Ranga
  Przodownik
 1. Moim zdaniem zabrakło wyjaśnienia kilku wątków. Co do zakończenia - uważam, że "słodko-gorzkie" rozwiązanie jest dobre. Poświęcenie. Zapada w pamięć. Mimo wszystko, są niedociągnięcia <SOILERY> (Skąd na Normandii wzieli się nasi towarzysze? Ucieczka Normandii, tj. skoro walczyła, to skąd u licha wzięła się w innym układzie? Anderson na cytadeli - jak on się przemieścił, że nie widać go było wcześniej? Człowiek - Iluzja potrafił kontrolować żniwiarzy, a pod koniec kontrolował również Sheparda. Czemu? Jeszcze drobnostki typu nieskończona amunicja.) <KONIEC SPOILERÓW> Podsumowując - przydadzą się poprawki.
 2. Pierwsze to oczywiście Minecraft, ale też Medal of Honor. W każdym razie MoH bardziej niż BF.
 3. Zdecydowanie Inferno - ten klimat :)
 4. Zdecydowanie Inferno - klimat super ;]
 5. Trailer wyśmienity. Klimat pozostał ;P Feallan - nie zapominaj że Suweren atakując Cytadelę nie był sam. Gethów też było mnóstwo. A tak przy okazji. Wyobraź sobie 7 milionów ciał. Nie wyobrazisz sobie, bo to Cię przerasta. Mnie też. I innych. Pierwszy dzień - 2 miliony zabitych (2.000.000/86400=23 osoby/sek) Mało? Ekspansja w kosmos. Liczba ludności mogła się zmniejszyć - ludzie się przemieścili. No i kto powiedział że cała flota ruszyła na Ziemię? Pomyśl zanim napiszesz. Dziękuję. Dobranoc.
 6. MikeL1404

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Witam serdecznie!! Czy wie ktoś czemu nie nalicza mi starć z SI ? Chodzi o osiągnięcia typu własna gra- terranin itp.
 7. Korea północna - tam nie dzieje się za dobrze USA - odbicia zakładników, walka z terroryzmem
 8. Witam serdecznie! Mam na sprzedaż konsolę Nintendo DSi! Sprzęt jest jak nowy, stan idealny. Grałem na niej rzadko - nie miałem czasu na nic poza nauką Konsola ma 3 miesiące, nie widać na niej śladów użytkowania, a na ekrany naklejone są folie HORI. Nintendo jest koloru białego. W zestawie poza konsolą i oczywiście całą zawartością pudełka, znajduje się oryginalny programator Acekard 2i, karta pamięci Kingston 4 Gb, czytnik kart pamięci, smycz oraz płyta z oprogramowaniem. Link do zdjęć : http://img203.imageshack.us/gal.php?g=p6200014.jpg Na życzenie mogę zrobić więcej zdjęć, oraz podać więcej informacji. Moje gg : 2574052
 9. MikeL1404

  Mass Effect 2

  Co do snajperki z DLC - podobnież shit. Chyba że lubisz mieć większy magazynek kosztem zmniejszenia siły ognia. Snajperka wg. mnie powinna być celną armatą tj. zadawać ogromne obrażenia ze średniego lub długiego dystansu.
 10. MikeL1404

  Mass Effect 2

  Proszę o save''a : kobieta, przeszłość nieważna, ale będzie renegatka, szpieg (sniper), na statku zbieraczy zabrana Wdowa, lvl nieważny. Chodzi mi o postać, która przeszła ME2, i można ją zaimportować.
 11. MikeL1404

  Mass Effect 2

  Ja na ostatniej misji tak dobrałem ekipę : Wszyscy przeżyli, ale że mi się to udało nie znaczy że innym się uda - nie ma uniwersalnego sposobu. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse musisz ulepszyć Normandię, zdobyć lojalność członków załogi, porobić możliwie jak najwięcej badań. Popytaj o technologie członków drużyny, np. Mordin ma swój omni-klucz. Odnośnie decyzji z Mass Effect 1,
 12. MikeL1404

  Mass Effect 2

  W opisie filmu masz napisane że musisz mieć 80% renegata lub idealisty. Ja miałem taką opcję ale i tak wybrałem Samarę.
 13. MikeL1404

  Mass Effect 2

  Nie wiem, nie próbowałem, ale podczas wykonywania zadania lojalnościowego Jak chcesz się dowiedzieć musisz spróbować. A tu masz potwierdzenie http://www.youtube.com/watch?v=dPu5Gk_MA2A
 14. MikeL1404

  Mass Effect 2

  Wiesz Xbox to co innego niż PC. Miałem X''a i wiem że na konsolach sprawy (mowa oczywiście o grach, a o czym innym ;] ) są o wiele prostsze. Jedno że na konsolach ta sama architektura sprzętu, jeden system, w kompie duużo ustawień, przez co można coś pochrzanić - "a zmienię tę opcję, niech kropka będzie tam, ładniej wygląda". Mimo wszystko i tak kocham blaszaka :)
 15. MikeL1404

  Mass Effect 2

  Z miejsca przepraszam za nowy post, ale nie zdążyłem zedytować. Przed chwilą sprawdziłem u siebie - DLC wymaga jednorazowego połączenia z internetem w celu uwierzytelnienia danych. Za każdym razem gdy zainstalujemy DLC trzeba połączyć się z Cerberusem. Odłączyłem internet, uruchomiłem ME2, wczytałem postać - działa.