JaLe

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O JaLe

 • Ranga
  Robotnik
 1. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Mnie GIII - rozwalił kompa. Musiałem wyciągać baterię żeby go uruchomić. CD nie odpowiada na pytania. Gra byłaby świetna, ale spaprali wymagania. 2 GH z największym dostępnym wiatrakiem, 1 GB Ramu, GF 6800. Działała dzień i spierniczyła mi komputer !!!!!!
 2. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Co i jak? Może jakiś zrzucik byś pokazał ?
 3. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Tak pod warunkiem, że minimum to to co poleca CD Project jako zalecane. Poniżej tego nie ma sensu wchodzić bo się znięchęcisz. Jestem fanem całej serii. Natomiast przesadzili z tą reklamą. Kłamią w żywe oczy, jeżeli chodzi o wymagania.
 4. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Zrób to co ja, czyli zdeinstaluj i za jakiś czas jak zmienisz kompa to wznowisz grę ;)
 5. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Może i ruszy, ale wcale nie znaczy że będzie działać prawidłowo. Z tymi minimalnymi wymaganiami jest tak że nie można grać. A ziałanie gry grozi fatalnym funkcjonowaniem komputera. Jednym słowem to co pisze CD Projeck to półprawda czyli kłamstwo.
 6. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Może napiszesz coś o ustawieniach. Bo ja właśnie mam zamiasr odinstalować Gothicka i odłożytć na nieokreślona p[rzyszłość. Mnie z na Athlonie 2400+ !GB RAmu i GF 6800 256 po prostu nie wyciąga. Nawet przy ustawieniu minimum grafiki nie można grać tak skacze !
 7. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Mam pytanie, bo sprawa jest poważna. Gothick # działa u mnie jak wirus !!! zminimalizowałem wymagania i zwalnia co raz bardziej, nastepnie wiesza komputer !! Nie można go nawet zrestrtowac. Mało tego po odczekaniu, wyjęciu bateriu. Ponownym ustawieniu biosu jest tak samo, kom[uter jest zamulony. Nic nie działa. Uruchamiam komputer w trybie awaryjnym. Niestety nie potrafie uzyskac informacji. Koniecznie czekam na odpowiedź. Wszystkie sterowniki mam najnowsze. Załozony patch 1.09. Nie wiem co robić. Póki co boję się uruchamiać grę :((((
 8. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Ostatnio zmieniłęm kartę z GF 5700 na GF 6800, przeskok kolosalny. Pojawiły się roślinki widać wspaniale tekstury. Gra zaczeła chodzić bardzo płynnie ( zegar 2 GHz + 1 GB Ramu). Ale moje szczęście trwało krótko, im bardziej oddalałem się od Reddock tym gra zaczęła szwankować w Monterze zaczeła przycinać, ale jeszcze dało się przezyć. Natomiast w Gothcie kompletna klapa !!!!!!!!!!!! Nie można nic zrobić wszystko zaczeło makabrycznie skakać. Zwiesiło mi kompa tak, że musiałem go zrestartować na twardo i uruchomił się dopiero po 2 godzinach !!!!! Wpakowałem najnowsze sterowniki znmieniłem ustawienia grafiki na minimalne i dalej nic, cos jest nie tak z tą grą tylko nie wiem co ?????
 9. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  JA w celach testowych podkręciłęm Procka do 2800+, ale nic to nie dało. Podobnie miałem z GII i kartą GF 4 ztego co pamioętam. Po przeskoczeniu na GF 5700 wszystko działało płynnie i grafika była niczego sobie. Dlatego właśnie teraz zastanawiam się nad kartą.
 10. JaLe

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Właśnie dotarł do mnie G 3 i niestety troszkę mi "przycina". Mam Athlona 2 GHz 1 GB RAMu GF 5700 128/128 Zastanawiam się czy to wina karty, RAmu czy procka, a może wszystkiego razem. Tak właściwie to typuję zmianę karty na GF 6800 256/128, jednak chciałem się poradzić czy to ma sens, a może Ktoś ma podobną konfigurację ?
 11. JaLe

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Mam problem z komnatami Adanosa. W I komnacie przycisnałem wszystkie przyciski w różnej kolejności, co kończyło się uruchomieniem pułapki. wreszcze przeciskając się blisko ściany wpadłem do II komnaty, pokonałem kamiennych strażników i koniec nie weim co dalej. Może Ktoś zna przepis na przejście, pozostałych ?
 12. JaLe

  Gothic 2 - nie odpala drugi raz :(

  Tak na marginesie mam pytanie. Dlaczego nie da się zrobić tej gry, by działała i nie tylko non stop jakieś problemy. Odinstalowałem wszystko i dalej nie działa. Czy to znaczy ,ze jak chcę grać to nie mogę słuchać muzyki, albo nie mogę oglądać satelity? No dajcie sobie spokój. Może należy mieć komputer tylko do Gothica?
 13. JaLe

  Gothic 2 - nie odpala drugi raz :(

  Sprawdzięłm Grę i na innym komputerze odpala. Udało mi się w końcu zainstalowac i u mnie. Natomiast nie odpala, mam zainstalowany Prog DVB czy może miac on na to wplyw ?
 14. JaLe

  Gothic 2 - nie odpala drugi raz :(

  Nic z tego dalej wywala bład kernel z jakimś numerem. Jednym słowem gdzie moge wysłać z reklamacją ? Bo widzę że nie potraficie mi pomóc z prostego wzgledu. gra jest skopana od początku do końca.
 15. JaLe

  Gothic 2 - nie odpala drugi raz :(

  Ok, mail doszedł. Działam.