Nicolai

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  406
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nicolai

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Czy projekt ma być DLC czy też dodatkiem? Bo nie wiem czy mogę zaszaleć i wstawiać nowe frakcje?
 2. Ale co zrobi, morthi współpracować z CDP podczas prac nad DH. I co zrobił CDP, ano nie uwzględnił jego poprawek. I tak mieliśmy co trzeci opis z kosmosu (miedziana polana rlz). Jeśli ktoś nie wie o co chodzi z miedzianą polanką to w opisie Białego Jednorozca była mowa o miedzianej polanie z nikąd, tzn., że w angielskiej wersji jej nie ma :o.
 3. Dzięki za ulepszony patch. Mam pytanie z nim związane: czy da się wstawić Saretha do własnej mapy?
 4. Nicolai

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Oczywiście heaton 1992 bdg+1
 5. Jak dla mnie ok, tylko zmień "Świętemu Smokowi Światła" na coś krótszego np. "Smokowi Światła". A i czy w Unofficial Patchu zostaną poprawione ewidentnie błędne nazwy (Wizjoner, Plugawiec)? Znalazłem pozostałość starego opisu u Magnetycznego Golema: "Obsydianowe Golemy nie boją się czarodziejów"
 6. Tak samo jest z opisem Białego Jednorożca, czytając opisy na Age of Heroes i te z text.paka zauważyłem, że niektóre (w tym i to) niewiele ma wspólnego z wersją angielską. Nie wiem czy tłumaczyli stare wersje, czy szli na żywioł. A i nazwa też nie jest aktualna w przypadku Jednorożca.
 7. Trochę mi głupio, bo znalazłem odp. na moje pytanie: http://www.heroes-fr.com/en/new_creatures_framework.php Zmodyfikowany EM: http://www.heroes-fr.com/e107_files/downloads/NCF_Mapmaker_Pack.rar I wszystko działa ;)
 8. http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/heroes5_cheats.shtml Wstęp do kodów (jak zedytować samemu pliki, nie trzeba nic ściągać) i kody na stworzenia: http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/heroes5_cheats_creatures.shtml To może ci się przydać (jak w plikach nazywają się bohaterowie): http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/heroes5_cheats_names.shtml PS. Mam pytanie od siebie na HC jest mnóstwo modów dodające nowe jednostki (nie zamieniają Yeti, tylko dodają) np. Nieumarły Cyklop, tylko nie wiem jak takie stworzenie dodać na edytowaną mapę, móglby ktoś mi podpowiedzieć?
 9. Dzięki za info, czy nie wiesz może czy patch 3.1 to poprawi, czy może musimy czekać na Unoficiala? Ech, CDP... czy muszą zawsze odstawiać fuszerkę? @Werdon Twórcy zrobili tak, że trzeba przejść kilka misji, by uzbierać cały set, jeden artefakt jest w tej misji, następny w innej i dlatego artefaskty setowe przechodzą dalej.
 10. 3 miesiące oczekiwania na nic, chyba będzie trzeba napisać skargę do Ubi, czytam opisy istot na Age of Heroes w wersji ENG i niektóre polskie opisy mówią zupełnie co innego.
 11. Wsio ryba, Seraf czy Serafin. Spotykam się z obydwiema nazwami, tak samo jak Cherub i Cherubin. A w Hordach w ENG już nie ma Fallen Angela, poprawili na Serapha.
 12. Bo nazwy plików są te same, jak zmienisz numerek przy savie będzie ok.