Jedimax

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1525
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jedimax

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. Za tydzień to spodziewałbym się finału Wolf Among Us :)
 2. Dzisiaj skończyłem właśnie 4 i też jestem pod wrażeniem. Nie mogę się doczekać końca tej świetnej historii :) Edit:// Dla redaktorów: Ostatnio gdy Telltale udostępniło taka promocyjna grafike na odcinek trzeba było czekać tylko tydzień. Plus ich potwierdzenia o tym, że nie długo trzeba będzie czekać też mnie utwierdzaja w tym przekonaniu ;)
 3. Jedimax

  Nowa matura ;/

  Tam jest całkowicie inny system prawa. Chcąc po studiach pracować w Polsce, trzeba najpierw się dowiedzieć czy dyplom z danej uczelni jest u nas nostryfikowany co mozna zrobic dzwoniąc do ministerstwa edukacji lub rady adwokackiej bądź radcowskiej. Nie że jest to niemożliwe, ale studiowanie prawa za granicą w celu powrotu do kraju jest mało owocne w efekty (oprocz doswiadczenia zyciowego), a na miejscu ciezko jest znalezc pracę.
 4. Poprawka do newsa. Jeśli ktoś przebije ustalony próg 8$ to nie dostaje 3 kopii, a 4 (Jest jeszcze ta, którą się dostaje za przebicie średniej)
 5. Jedimax

  The Walking Dead - Temat Ogólny

  Właśnie jestem po ukończeniu 3 odcinka 2 sezonu i muszę powiedzieć, że dalej magia tej gry mnie trzyma choć już nie ma aż tylu momentów, na których faktycznie emocje włączają się w podwyższoną gotowość. W zasadzie jedynym większym minusem (poza standardową długością gry - tylko 100 minut) tego odcinka jest zdecydowana przewaga przerywników filmowych. Nie żebym narzekał na to bardzo, przecież tak ta gra jest zbudowana, ale do tej pory widać było równy podział pomiędzy częścią gameplayową, a ''filmową''. Z niecierpliwością czekam na następny odcinek, który zapowiada się jeszcze lepiej. Ten odcinek dostaje ode mnie 7/10 :)
 6. No i kolejna część za rogiem, tym razem wygląda to na mocno daleką przyszłość albo nawet bardziej sci-fi. Trailer jak zwykle efekciarski i zachęca: http://www.youtube.com/watch?v=sFu5qXMuaJU Czekam :)
 7. Potwierdzam w 100 %, nie było do tej pory gorszej części. Pobrałem na darmowy weekend multiplayer, a w grze zero zmian, ew. same na gorsze włącznie z optymalizacją. Do ostatniej części wszystkie były na swój sposób świetne, ale to to jakaś porażka :(
 8. Jedimax

  Książki - temat ogólny

  Z tego co ja widziałem to cena bardzo zbliżona do detalicznej. 35 zł
 9. Jedimax

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Albo będzie w humblu niedługo :)
 10. Jedimax

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Dokładnie to samo. Ten bundle jest tak świetny, że aż zmusiłem się do zainstalowania origin, szok :)
 11. Jedimax

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Kupiłem na GMG za coś nie wiele ponad 40 zł (chyba jeszcze obowiązuje), a pewnie nie długo bedzie można wyrwać taniej...
 12. Jedimax

  Nowa matura ;/

  Trochę złudne myślenie, ale może Ci się jeszcze zmieni :) Wos na rozszerzeniu jest trudniejszy niż historia. Naprawdę nie wiesz, czego się możesz spodziewać. O Geografii nie wiem, ale chcąc się dostać tam gdzie chcesz, niestety musisz się poświęcić jednemu z tych przedmiotów. Tzn. jeszcze jest kilka innych jak filozofia czy łacina, ale wątpliwe, że będziesz chciał się za to zabrać :0 Jeszcze masz rok czasu, prawda? Chcąc iść na prawo większość uczelni liczy Historie, Wos, Angielski (lub inny nowożytny), Matematyke, Geografie. Musisz sprawdzić przeliczniki na poszczególnych uczelniach, które cię interesują i starać się naukę dostosować pod to :)
 13. Jedimax

  Nowa matura ;/

  Jako tegoroczny maturzysta powiem ci, że wszystko zależy od tego, jaką masz samodeterminacje do osiagnięcia celu. W 1.5 miesiąca przed maturą udało się powtórzyć historię tak, żeby zdać ją na 76 procent, co wystarczyło aby dostać się na prawo na UWr :) Jeśli masz aspiracje na UW to musisz drugi rozszerzony z tej puli zdawać. Jest najbardziej punktowana. W tym roku progi na UW były wyjątkowo niskie, 75,5 punktów kiedy w zeszłym roku coś ponad 80. Życzę Ci powodzenia i żebyś się nie zraził ilością materiału, bo prawo z tego co zdążysz się zorietnować, będzie o wiele bardziej wymagające niż tak kartkówka :)
 14. Czy ten laptop w cenie do 2 tysięcy złotych (taki budżet) jest dobrym wyborem? http://allegro.pl/laptop-lenovo-z500-i3-4gb-1tb-gt645m-2gb-310zl-i3403200662.html Czy może macie inne propozycje? Laptop wybieram typowo pod gry, bo wtedy wiadomo, że można zrobić na nim praktycznie wszystko :) Budżet wspomniane 2000 zł, koniecznie z systemem.
 15. Jedimax

  Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

  Jeśli ustawisz sobie na steamie język gry na angielski, to w grze będziesz mógł włączyć polskie napisy.