TBKPredator

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1766
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TBKPredator

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. Wiadomo może kiedy i czy w ogóle, na gram.pl będzie możliwość zamówienia edycji kolekcjonerskiej? :P
 2. Assassin''s Duty: Modern Creed 4 :P Mniej więcej tak zaczyna mi się kojarzyć ta seria.
 3. Poprosze kluczyk. Z góry dzięki! :)
 4. Jasne że nie udostępnią kampanii, bo wtedy nie było by po co gry kupować (jeśli kogoś nie interesuje multi). Jeden wieczór i wszyscy by przeszli. Tak czy inaczej miło że można za darmo przetestować multi. :)
 5. A co z edycją kolekcjonerską na gram.pl? Będzie? :)
 6. TBKPredator

  Wymagania sprzętowe FIFA 13 zaktualizowane

  Biorąc pod uwagę, że spora część kupujących FIFĘ to niedzielni gracze, często posiadający mocno przestarzały sprzęt, to wycofywanie wsparcia dla Windows''a XP jest moim zdaniem strzałem w kolano. Co innego gdyby gra naprawdę oferowała jakieś fajerwerki pokroju BF 3 - wtedy taka decyzja była by po części usprawiedliwiona, ale znając życie nowa odsłona serii będzie wyglądała prawie dokładnie tak, jak poprzednia (przynajmniej tak wynika z zapowiedzi).
 7. Od tej gry wieje huragan oryginalności. :P
 8. Przyznam szczerzę że jako fan serii (pierwsza gra C&C w jaką grałem to RA 1), najważniejszy dla mnie był klimat, kampania, kiczowate (w zamierzeniu) przerywniki filmowe z aktorami klasy C, muzyka, ale przede wszystkim gameplay i to niekoniecznie w multi. Teraz z tego wszystkiego rezygnują dla samego multi, które nigdy w serii nie było najważniejsze. Szkoda to nawet komentować i zarazem trudno nie bluzgając przy tym na cholerne EA. Po reakcjach ludzi, nie wróżę sukcesu tej "grze" i mam nadzieję że nie zarobią na niej złamanego centa.
 9. Nie no ja po prostu nie wierzę w to co czytam! Gra która w założeniu miała być SURVIVAL-HORROREM jest ZBYT STRASZNA. Naprawdę chyba tu kogoś po..., zwłaszcza że na rynku podobnych produkcji jak kot napłakał. Nie no wiadomo, lepiej jest zrobić DS 3 w kooperacji z tęczowymi kucykami i misiami co by zawału nikt nie dostał. :(
 10. To wszystko tylko świadczy o tym że idea konsol takich jak dotychczas jest przestarzała. To ja się zapytam: po co w takim razie konsola która prawie niczym nie różni się od PC? Od razu odpowiem: po nic.
 11. Fajnie jak by wyszedł w tym roku. Jedynka wciąż pozostaje moją ulubioną ścigałką. Widzę kolega wyżej "podobny". :D
 12. A ja pobawię się w jasnowidza! Termin wydania to... <myśli internsywnie>... listopad 2007! :v
 13. Na to że gra będzie super realistyczna nie liczę. Natomiast na to że zmiecie nieco już zgrzybiałą konkurencję - jak najbardziej.
 14. Zabezpieczeń przed czym? Bo napewno nie przed hakerami okradającymi konta.
 15. Panowie, tutaj trzeba strorzyć całkiem nowy silnik od podstaw, a nie ciągle reanimować trupa. To że dodacie pare bajerów i efektów, nie zmieni tego że gra wygląda archaicznie.