Sephirath

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6532
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sephirath

 1. (A pamięta ktoś zakładki do książek gram.pl?) :>
 2. Sool, napisz coś już po boostowaniu levela :D
 3. Zgłębiałem tajniki azjatyckich sztuk jedzenia szaszłyków. I dużo pisałem :) A bo od stu lat podróżowałem po rubieżach Chin ;) / Fajnie tu znowu wpaść :)
 4. Zapraszam do zabawy w "Konkurs na świątecznego avka"! Wielu z Was zmieniło swoje avki na "mikołajowe". Ja też (jako jeden z pierwszych, ha!) :D Proszę Was abyście umieszczali w swoich zgłoszeniach: 1) W "Obrazkach" avka przed i po (2 pliki). 2) Krótki opis kogo przedstawia avek. 3) Swoje 3 typy w kolejności malejącej (miejsce pierwsze - ktoś, drugie - ktoś, trzecie - ktoś). Enjoy! :) ____ Mój avek oczywiście przedstawia Kronka z Nowych Szat Króla i ma reprezentować mój humor i wiecznie pozytywny nastrój ;) Czapeczka robiona 15 sekund w paincie - własnoręcznie! :D
 5. Czemuż, ach czemuż nie macie feedów :< Zdrówka życzę w takim razie :)
 6. Siemka siemka. Nadal wszyscy nie ogarniają, ile im jeszcze zostało do kolejnej rangi, czy coś drgnęło? :)
 7. Medalion wygląda jakby ktoś po nim starem przejechał.
 8. Trójeczkę! Kolory ikonek oraz dźwięki Settlerków zostaną już ze mną do końca życia :)
 9. Sephirath

  Konkurs GoldenEye 007: Reloaded

  Buźka, bo kto inny :) Pojedynek z nim byłby o tyle złożony, że kończyłby się happy endem. Specyficznym, jasne. Ale jednak. Przecież każe spotkanie z tym nietypowym jegomościem kończyło się humorystycznie ;) Widziałbym coś na kształt pojedynku Sherlocka z Francuzem w ostatnim filmie Guya Ritchiego.
 10. Jasna strona mocy, bo healowanie jest super <3
 11. Sephirath

  Console Gram-card

  Cześć. Aby łatwiej było się znaleźć w wirtualnych sieciach konsolowych (Live!, PSN) proponuję poniższy temat, w którym moglibyśmy się wpisywać w momencie dostania konsoli oraz/lub nie częściej niż raz na dwa tygodnie aktualizować nasz "profil" o nowo kupione gry. Wszelakie "ustawki" oraz listy znajomych na pewno staną się more user-friendly :) Tutaj macie projekt, który należy skopiować i uzupełnić: Konsola: Wersja (opcjonalnie): Id (nick): Posiadane gry oraz dema (z zaznaczeniem tych multi):
 12. "Jedną z takich recenzji (do gry Press Space To Win Action RPG) postanowiono przerobić na filmik, w którym lektor w dość dramatyczny sposób czyta jej treść. Zresztą co tu opowiadać, embed z YouTube''a macie poniżej". Historia jest ciekawsza :) Recenzję napisał jeden człowiek. Do niej powstało kreatywne czytanie, które sobie nagrał drugi człowiek. A trzeci, Rice Pirate, dorobił typografię ;) Newgrounds <3
 13. Sephirath

  Piąte urodziny gram.pl

  Choć z firmą mam już mało co wspólnego i nasze drogi rozeszły się dawno temu wciąż mam do tego miejsca i do tych ludzi niesamowity sentyment. Dlatego też pozdrawiam wszystkich, z którymi miałem styczność, pozdrawiam wszystkich, których okazji poznać już nie miałem i życzę wszystkim zbiorczo dużo szczęścia, zarówno w pracy jak i życiu prywatnym :) No i co. I kolejnych latek. Bo to miło mimo wszystko patrzeć, gdy coś nie tylko nie ogłasza upadłości a wręcz rośnie. I choć przestało odpowiadać moim gustom, pozostaje mi się jedynie cieszyć, że zaczęło zaspokajać gusta kogoś nowego. Ja już się tutaj swoje wygadałem, na innych pora ;) Sentymentalnie jakoś mi się zrobiło. Ile czasu, emocji i pomysłów ta strona, ta redakcja i to forum mi zjadło to ja nawet wolę się nie zastanawiać. Liczba moich wejść tutaj (chociaż od jakoś tak dwóch lat wchodzę naprawdę sporadycznie) prawie na pewno przekracza liczbowo dochód jakiegoś małego europejskiego państwa. A ile rozwoju mi to przydało. I ilu rzeczy nauczyło. A dajcie spokój, jedna z moich przygód życia, pobyt tutaj. Ych. Starczy tego bajania. Trzymajcie się ciepło! :)
 14. A ilu właściwie mamy teraz Własnotytułowców? ;) // a wiecie, że te same dialogi powtarzają się co 5-10 stron? :p
 15. Sephirath

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Być może zostanie mi to potraktowane jako offtopic, ale gdy swego czasu (dwa - trzy lata temu?) się udzielałem w tym temacie to na tapecie była jedynie nieśmiałość i problemy natury różnicy kultur między rzeczywistymi wymaganiami dziewczyn a wyobrażeniami facetów o tychże. A większość real-life''owych problemów dotyczyła tego, jakby tutaj zagadać lub ewentualnie (ale srsly, to już hardkor!) wziąć za rękę. Widzę, że szerzące się PUA i inne tego typu zabawne metody zbierają coraz szerzej zakrojone żniwo ;)
 16. VH1 przejęło dawne pasmo MTV Classic.
 17. Co tam jak tam. rzadko się wypowiadasz :p
 18. A coś Ty, takie rzeczy to tylko przy dodaktowych settingach. to teraz czekam na 1337 dzień na Gramie, hyhy.