jacob27

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  552
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jacob27

 • Ranga
  Delegat
 1. jacob27

  Counter-Strike Global Offensive

  Czy ktoś jeszcze zaobserwował spadek FPS-ów po ostatnim patchu? Wiecie może czemu tak się dzieje?
 2. jacob27

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Mam takie pytanko. Zdaję sobie sprawę, że moje zapisane stany gry są automatycznie synchronizowane, ale czy będą one cały czas zapisane nawet jeżeli usunę daną grę? Chciałbym mieć możliwość powrotu do jakiejś konkretnej misji, po zainstalowaniu gry ponownie :p Pytam, bo w przypadku gry Crimsonland miałem niestety tą mniej optymistyczną sytuacje i chciałem wiedzieć czy to jest normalne czy tylko jakaś anomalia?
 3. jacob27

  Grupa gram.pl w STEAM

  Czy ja również mógłbym prosić? Będę bardzo wdzięczny :) http://steamcommunity.com/profiles/76561198006275070/
 4. jacob27

  Counter-Strike Global Offensive

  Czy jest jakaś możliwość aby podkreślić nick kolegi z którym gram? Wiecie, żebym nie musiał nakierowywać celownikiem na każdego, tylko żebym to widział od razu :)
 5. jacob27

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Cześć! Mam takie pytanie. Myślałem o kupnie gry Tomb Raider z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki, na steam oczywiście. Jednakże na opakowaniu zastrzeżone jest iż aktywacja gry i sama rozgrywka jest możliwa jedynie na terenie Polski. Trochę mnie to zaskoczyło. Czytałem, że jest spora ilość gier, których aktywacja rzeczywiście jest wymagana na terenie kraju w którym się ją nabyło, ale sama rozgrywka jest możliwa w każdym innym miejscu naszego globu. Czy ma ktoś doświadczenie w tym temacie? Czy rzeczywiście będę mógł grać w tą grę jedynie w Polsce, czy tylko jej aktywacja jest tutaj wymagana?
 6. jacob27

  Mass Effect 3

  Jest jakiś sposób by ręcznie ściągnąć tego nowego patcha? Bo mam pewne problemy z originem i nie chce mi sam zaktualizować gierki...
 7. jacob27

  Mass Effect 3

  Czy ktoś wie jak sobie poradzić z tym bugiem, który nie pozwala importować twarzy postaci? Wiem, że wiele osób ma z tym problem i że następny patch to naprawi, ale chciałbym jakoś szybciej sobie z tym poradzić, a bardzo zżyłem się z moją postacią ;)
 8. jacob27

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Ekstra! Fajna rzecz :)
 9. jacob27

  Battlefield 3

  I dało to coś? Ja też już niejednego zaraportowałem, ale nie mam pojęcia czy to rzeczywiście pomogło.
 10. jacob27

  Battlefield 3

  Zmień sobie w origin że jesteś z USA
 11. jacob27

  Battlefield 3

  No wyskakuje mi że ta oferta jest dostępna tylko dla użytkowników z US i Kanady. A jak to działa? Dostajecie jakiś klucz do wpisania, czy od razu Wam się odblokowuje?
 12. jacob27

  Battlefield 3

  Jest jakiś sposób aby zdobyć te nieśmiertelniki po obejrzeniu zwiastunu tego Act of Valor nie będąc z Ameryki Północnej? ;p
 13. jacob27

  Matematyka

  Cześć :) Słuchajcie, mam takie zadanie z kombinatoryki: Uczestników turnieju szachowego podzielono na 2 rozłączne grupy A i B. Stosunek liczby graczy w grupie A do B wynosił 3:4. W grupie A każdy z każdym rozegrał 1 partię, a w grupie B każdy z każdym rozegrał 3 partie. Łącznie w obu podgrupach rozegrano 21 partii. Ile było uczestników? Wzory ułożyłem: x/y = 3/4 x!/2(n-2)! + 3 * y!/2(n-2)! = 21 Dochodzę do takiego wzoru: x^2 - x + 3y^2 - 3y = 42 Podstawiam z pierwszego wzoru i za nic nie mogę uzyskać poprawnej odpowiedzi. Proszę o pomoc.
 14. jacob27

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Cholera, wydaje mi się że wszystkie zadania poboczne już wykonałem na tym etapie... Mam 12 poziom. A o co chodzi z tym tajemniczym kapłanem który jest w karczmie? Chce żebym zagrał z nim w kości, wygrywam, ale on i tak nie daje mi tej relikwii. Mówi że nie zostałem naznaczony...
 15. jacob27

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Mam problem z pierwszą walką z Letho, więc pomyślałem że jeszcze pozabijam kilka stworów i zdobędę trochę doświadczenia. Problem w tym że gra nie przyznaje mi PD za zabijanie nekkerów i tych pajączków, jedynie za utopce, czyli od 4 do 6 punktów. Czy to normalne?