tom25

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  69
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O tom25

 • Ranga
  Robotnik
 1. tom25

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Właśnie dlatego wspomniałem o drobnych wyjątkach :) Oczywiście mam nadzieję, że jakość lokalizacji Cenegi będzie coraz lepsza co nie zmienia faktu, że dotychczasowa większość była kiepska(po raz kolejny piszę : z pewnymi wyjątkami).
 2. tom25

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  A spodziewałeś się niby, że Cenega zatrudni jakiś przyzwoitych tłumaczy? Może Fronczewski i spółka spiszą się nieźle ale "tłumoczenie" to pewnie będzie fatalne jak to z reguły z Cenegą bywa(poza drobnymi wyjątkami).
 3. tom25

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  No właśnie w tym problem, że nie ma. Sprawdziłem wszystko dokładnie z 5 razy (nawet karton). W innych grach z mapą nie było problemu a tu taki zonk :( No co Cenega to Cenega w sumie mnie to niespecjalnie dziwi.
 4. tom25

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Właśnie dostałem paczkę. Wszytko fajnie, tylko że cuś mi te sępy z Cenegi poskąpiły mapy świata :(
 5. >> Do fenix00 Odnośnie Fallouta, problem polegał raczej na tym, że Cenega przez długi czas zwlekała z wydaniem koniecznego patcha do gry przez co ja, jak i zapewne wielu innych graczy, po zakupie oryginału i tak musiało ściągać wersję piracką bo do polskiej przez długi czas nie było patchy i DLC. W sumie to przeszedłem grę na piracie a oryginał stoi sobie zakurzony na półce po dziś dzień. I tak kiedy powiedziałem o tym moim znajomym to ci oczywiście zaopatrzyli się w działającą i kompletną wersję "nie tak zupełnie legalną" i tak to się skończyło. Jeżeli zaś chodzi o TWII w całej tej sytuacji najbardziej wkurza to, że CD-Projekt informuje nas w ostatniej chwili o zaistniałych problemach. Moi znajomi , którzy zamówili grę 2 tygodnie temu, właśnie grają w TWII ( dostali dzisiaj rano ) a ja pomimo, że złożyłem preorder 3 miesiące temu muszę teraz czekać do piątku i kupić w MediaMarkt. I nie chodzi nawet o to, że nie mogę sobie zagrać bo na taką grę to mógłbym czekać choćby i do stycznia. Chodzi raczej o to, że jak się do czegoś wydawca czy dystrybutor zobowiązuje to powinien się z tego wywiązać. Wiem, wiem bardzo to naiwne podejście ale jestem tylko anachronicznym Wiedźm.. wróć, graczem:)
 6. tom25

  Two Worlds II

  Witam Czy ktoś ze strony naszego jakże "zacnego" polskiego wydawcy może łaskawie wyjaśnić zaistniałą sytuację odnośnie edycji kolekcjonerskiej, oczywiście jeżeli nie było by to dla wielce "szanowanych" Panów nadmiernym problemem. http://www.cdprojekt.pl/news/5481/Premiera_Two_Worlds_II_juz_w_piatek_12_listopada
 7. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Po naciśnięciu klawisza ''B'' zobaczysz księgę zaklęć. Znane zaklęcia możesz przeciągnąć na pasek przedmiotów podręcznych a następnie "uzbroić" naciskająć odpowiedni klawisz skrótu.
 8. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  :):) Sorki, było późno i mi się coś pomieszało. Masz tu mapkę ( numer 103 - to Biały Rozpruwacz ) http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=5996 A jak to Ci nie pomoże to w prawym górnym rogu strony masz opcję "szukaj". Wpisz hasło "rozpruwacz" i dostaniesz posty wraz z odpowiedziami.
 9. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Z tego co mi wiadomo trochę lepsza jest zbroja orka ( to najlepsza zbroja dla najemnika orków ). Ale i tak pancerze w GOTHICU są dość kiepskie.
 10. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Może to Ci pomoże zlokalizować skubańca ;) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1901
 11. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Nie skończyłem gry ale zaszedłem dość daleko. W chwili obecnej GOTHIC czeka sobie na półce i będzie tak czekać dopóki PB nie wypuści patcha 1.10 ( naprawdę jest potrzebny ). Misja z pucharami jest zabugowana - bo nie można znaleźć ostatniego paladyna i wogóle bug siedzi tu na bugu :(((.
 12. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Dla rozwoju fabuły nie ma to znaczenia ale tak jak pisał pati210 : bez Miltena nie ukończysz misji z pucharami no chyba, że zginie po tej misji. Sama misja z pucharami jest tylko wątkiem dodatkowym i nie ma wpływu na główny wątek fabularny.
 13. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  > Niestety nie wiem czy miecz mistrzowski można normalnie znaleźć czy tylko "wylosować" w skrzynce. Ale na pewno można go zdobyć bo ktoś na forum pisał, że walczył mieczem mistrzowskim. Co do kowalstwa to do miecza mistrzowskiego wystarczy : kowalstwo = 25 + umiejętność wykuwania broni z magicznej rudy. Tak więc wymaganie nie są duże no i własnoręcznie wykuta broń zadaje +10 obrażeń więcej niż zwykła tak więc jak znajdziesz przepis to zainwestuj troszkę w kowalstwo i po sprawie.
 14. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Trzeba wykonać większość misji. Zdobyć tak wysoką reputację nie jest łatwo a poza tym wymaga to robienia nieładnych rzeczy ( ale to zależy od tego po której stronie konfliku się opowiadasz ). W każdym mieście Asasynów masz okazję do podniesienia sobie repa poprzez wykonywanie misji dla Asasynów. Ale jeżeli uda Ci się zdobyć miecz mistrzowski to nie ma problemu - jest to jedna z najlepszych broni jednoręcznych a poza tym daje perka : Mistrz Walki Dwoma Mieczami ( którego chcesz się nauczyć ).
 15. tom25

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Tylko w Ishtar ( Varant ) ale musisz mieć 75% repa z Asasynami :((((