MaccCry

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8711
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MaccCry

 • Ranga
  Robotnik
 1. MaccCry

  Chcesz czy nie chcesz? - zabawa

  Ta. Chcesz miec mózg?
 2. MaccCry

  Jaki to aktor/aktorka? - gra

  Magdalena Boczarska
 3. MaccCry

  Zbieramy kasę

  41 107,70 PLN
 4. MaccCry

  CD-ACTION

  Znając życie wyjdzie u nas przynajmniej z półrocznym poślizgiem.
 5. MaccCry

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Działa to w każdej strzelance?
 6. Devil May Cry 4 Ninja Gaiden II Beyonetta Dante''s Inferno Afro Samurai Ninja Blade X-men Origins Wolverine W każdą grę warto zagrac.
 7. MaccCry

  Zbieramy kasę

  41 099,65 PLN
 8. MaccCry

  Metacritic: Gry są coraz lepsze

  Czy gry są co raz lepsze? I tak i nie. Najlepiej mają się gry akcji, które są coraz ładniejsze, efektowniejsze, filmowe, a w dodatku co raz częściej są mieszane z innymi gatunkami, z czego wychodzą takie świetne hybrydy jak Mass Effect czy Bioshock. Gry sportowe oraz wyścigowe także są co raz to lepsze, bardziej dopracowane i bliższe rzeczywistości. Nawet gry innowacyjne się rozwijają, zwłaszcza na konsolach Nintendo. Najgorzej sprawa chyba się z cRPGami, które są co raz prostsze i mniej wymagające, rasowi przedstawiciele gatunku są wydawane dosłownie parę razy roku, z czego większośc to niskobudżetowe. Do tego strategie, nie wiem, kiedyś naprawdę lubiłem grac w Age of Empires, Lord of the Realms czy Tzar. Teraz strategie w 3D w ogóle mnie nie bawią. A z przygodówkami raczej sprawia się nie zmienia, są one mniejszością i raczej mało opłacalne, więc robione są głównie dla fanów od fanów. Ogólnie gry się zmieniają, czy na lepsze bądź na gorsze, to każdego indywidualna sprawa, dla mnie osobiście idą w dobrym kierunku, choc działania niektórych wydawców budzą niepokój (Activision).
 9. Może jest, może nie jest bardziej rozbudowany od MW. Dla mnie gameplay w TF2 ssie i nie ma nawet startu do MW. IMHO.
 10. Ze strzelanek online, to polecam MW, chociaż teraz poziom jest tam bardzo wysoki, więc możesz na początku nie dac rady, OB, ale tylko single, bo TF2 nie jest (imho) za ciekawy. BC2 nie grałem, ale po filmikach oraz opiniach graczy myślę, że warto. CS''a możesz brac jak lubisz z gówniarzami grac oraz słuchac ich komentarzy. Source ciężko trafic na jakiś "dojrzałych" graczy. Co do serii LEGO, to zależy jakie klimaty Ci najbardziej odpowiadają, bo wszystkie części trzymają podobny poziom, czyli są naprawdę fajne.
 11. MaccCry

  Zbieramy kasę

  41 084,75 PLN
 12. MaccCry

  Zbieramy kasę

  41 069,75 PLN
 13. MaccCry

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Nie no, ja jestem bardziej subtelny, choc znaczenie będzie to samo, to ładniej to ubiorę w słowa. Co do "offowości", to po prostu taki jest mój światopogląd, jedynie sposób i zaciekłośc jego wyrażania może czasami drażnic. Więc uspokoję, moja "offowośc" nie jest wymuszona, choc może się taka wydawac. I tobie również <zieeew> Robi się jasno... <pada nieprzytomny na klawiaturę>