kampo89

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kampo89

 • Ranga
  Robotnik
 1. kampo89

  Kulawy pająk: recenzja gry Spider-Man

  Recenzja jest bardzo dziwna. Mam wrażenie, że autor przerysowuje wady i zdecydowanie sztucznie nadmuchuje ich wagę. Problem z wskakiwaniem na elelement tuż obok czy te 10cm przeszkody? To naprawdę aż takie ważne? W moim odczuciu ocena 6/10 nie znajduje uzasadnienia w treści recenzji. 
 2. kampo89

  Iron Man - zbroja domowej roboty

  A dziękujemy. :) Schlebia nam to. ;)
 3. kampo89

  Iron Man - zbroja domowej roboty

  Mam nadzieję, że nasz pomysł Wam się spodoba, włożyliśmy w ten projekt sporo wysiłku. :)
 4. A mnie, proszę ja Was, szalenie cieszy świetny wynik sprzedarzy Wiedźminów. :) Swoją cegiełkę dołożyłem zarówno do pierwszej i drugiej części, oraz Diablo III, choć na tej ostatniej się zawiodłem, bo nie potrafię się wcale wczuć w tę grę. Szkoda mi tylko pieniędzy. Bardzo dobrze, CDP, byle tak dalej!
 5. Już nawet kij z lore - dlaczego Volusi? Kumpel mówi, że każde universum musi mieć swoich gnomów, ale... Oni są mali, nieporęczni - nie bez powodu ŻADEN Volus w grze nie używał broni, za to miał masę ochrony. Nie, to mi się nie podoba. Ale Collectors? Jak najbardziej jestem za. :)
 6. Pierwsza, najstarsza - innowacyjne multi, które zapewniało setki godzin genialnej zabawy. Omaha Beach!
 7. Cholera, jeśli te niektóre ruchy nie były skryptami, to szkoda, że ich nie było w AC (np. ten blok ciosu miecza od góry, bardzo fajnie wyglądał). Ale dobrze, że gra stała się samodzielna. :)
 8. Dokładnie, na stronie EA jest chyba jednak błąd... od 15 minut próbuję to uruchomić i nic. :(
 9. Tali groziło wygnanie, ale przecież dzięki Shepardowi nie została odrzucona przez swój lud! :)
 10. Jasna strona mocy. Dlaczego? Obi Wan... czegoś więcej Wam trzeba? ;>
 11. kampo89

  EA pozwane za SecuROM

  No i tak się rodzi piractwo... Nie pochwalam praktyk stosowanych przez koncerny, takie jak EA, ale jeśli na jakiejś grze mi zależy, to ją kupię. Było nie było, nie muszę mieć KAŻDEJ gry, prawda? Jak nie podobają mi się zabezpieczenia i inne utrudnienia, to nie kupuję, ale też nie piracę gry... A jeżeli na grze mi zależy, cóż... przemęczyć się muszę.
 12. kampo89

  Fable - problem z współczynnikami

  Nie wydaje mi się, by to właśnie była wina słabej konfiguracji sprzętowej (wiem, że poniżej minimalnej zalecanej, ale gra chodzi płynnie i bez przekłamań grafiki), ale sterowniki... hmm, sprawdzę zaraz :)
 13. Czy ktoś spotkał się z przypadkiem, w którym podczas próby zwiększenia liczby punktów w zakładce Siła lub Wola program zawieszał się i wracał do pulpitu? Mogę jedynie dodać punkty do Zręczności. Intel Celeron 1GHz GeForce FX 5200 128 MB (93.71) 384 MB SD RAM SB Live! 5.1 Win XP Pro SP2 DirectX 9.0c