SPLIT-DICKED

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3251
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SPLIT-DICKED

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. SPLIT-DICKED

  Zdjęcia forumowiczów

  [m - 007]
 2. SPLIT-DICKED

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Jajebe, co za news. Był sobie jako-taki The Downward Candidate w Danii-dziś dostałem maila o tym, że zmienili wokalistę. Niby nic, zespół niezbyt interesujący, tyle, że od dziś za mikrofonem siedzi u nich Jacob Bredahl (Last Mile, Barcode, ex-Hatesphere, ex-Allhelluja). Aktualnie J nagrywa wokale na ich debiut. Z powodu zmiany składu zmieniono też nazwę kapeli na "The Kandidate". http://www.myspace.com/thekandidate
 3. SPLIT-DICKED

  Ateizm

  Ale tu nie chodzi o to, że to było przepowiedziane, tylko sam fakt, że teraz używa się symbolu egzekucji.
 4. SPLIT-DICKED

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  O, byłem tam kiedyś. Kombi tam nagrywali :D
 5. SPLIT-DICKED

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Slaughter of the Soul, przy okazji jedna z najlepszych płyt w ogóle. Death metal na thrashowych riffach przyprawiony dość sporą dawką melodii.
 6. SPLIT-DICKED

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Gdzie oni to nagrywają?
 7. SPLIT-DICKED

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Ożesz wy. Kwestia gustu. Z mojej strony odwrotnie o 180 stopni: debiut to jedna z 3 najlepszych płyt jakie kiedykolwiek stworzono, reszta niewiele odbiega od tego poziomu. Serpent trochę przynudzał, a To the Nines zaskoczył, że bez swojego Rdzenia w postaci Jacoba KulaNienawiści dalej plecie genialnie, zgrabnie łącząc śmiałe eksperymenty ze swoim starym stylem znanym z "Bloodred Hatred". 9/10.
 8. Bawi mnie jak się ciskasz, świętoszku. http://darylrobert.files.wordpress.com/2008/07/creationism1.jpg
 9. Wychodzi szydło z wora. Skoro nie wiesz to nie gadaj. Na rekolekcjach o tym mówili? Jak tak to źle mówili. A ja żebym był religijny. Patrz, człowiek żyje własnym życiem i zajmuje się życiowymi problemami na ziemi po czym dowiaduje się, że wierzy w jakąś religię. Odrzucasz tylko najbardziej wiarygodną, bardzo sprytnie. Ty to musisz mieć skopane życie, zapamiętywać takie rzeczy i miesiącami je wypominać... Ale skoro sprawia ci to przyjemność to proszę, jeszcze ze dwa czy trzy razy powtórz. Mnie to nie robi tobie pewnie sprawia taką radochę jak kazanie w kościele. Proponuję najpierw nauczyć się Z całym szacunkiem, ale sześcioletnie dziecko ci powie, że teoria wg której Ziemia ma 6000 lat jest śmieszna.
 10. Ale o jakim czuciu ty mówisz? Bo Darwin nie obudził się nagle z uczuciem "Chyba pochodzę od małpy, czuję to!". Z tego co wiem to w twojej sekcie zdania są podzielone. Przykro, że ty wybrałeś tę śmieszną stronę.
 11. Ch*j z pośrednimi dowodami, Mogrim mówi, że wszyscy polegają na czuciu, więc tak jest. Wielokrotnie habilitowany prof. Mogrim przedstawia dowody na tezę, jakoby człowiek i szympans nie mieli wspólnego przodka. Ciąg dalszy wykładu podczas Kabaretonu. Zanim debile zrozumieją, że wystarczy 6 dni. A skamieliny dinozaurów są tu dla picu.
 12. SPLIT-DICKED

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Tak, ale ty nie słuchasz death metalu-właśnie o to kaman. Tak samo ja się nie wypowiem jaki Mayhem miało wkład w rozwój blacku. Ale faktem pozostaje, że ATG dla death metalu zrobiło w pip i jeszcze więcej.
 13. SPLIT-DICKED

  Rammstein temat ogólny

  Ciekawe w jakim kierunku teraz pójdą.
 14. SPLIT-DICKED

  O nickach postów kilka

  Cóż, wybrałem mój wirtualny pseudonim zainspirowany cholernie mroczną piosenką "SPLIT-DICKED" zespołu Profundi. Czułem, że muszę to zrobić. Pociągało mnie to zło, czeluści chaosu i moc płynąca z rozdwojenia. Oto jestem.