domidomi69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1784
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O domidomi69

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Witam. Nie wiem gdzieś post zamieścić wiec zapytam tutaj. Czy ktoś może wie, jak przywrócić czarny pasek nad przeglądarką google, kiedy jest się zalogowanym do konta ? Chodzi mi o to, że jak przeskakuje na inne konto i odpala mi się strona wyszukiwarki to pojawia mi się ten czarny pasek narzedzi, a wchodzę na drugie i znowu przechodzi na stronę wyszukiwarki, ale tego paska u góry już nie ma. Wcześniej był i nie wiem jak się to stało, że zniknął, ktoś może mi powiedzieć jak go przywrócić na tym jednym koncie ?
 2. domidomi69

  Counter Strike - temat ogólny

  Ktoś może wie, jakiego patcha trzeba mieć aby serwery internetowe się pojawiały na liście ?? Bo grać po lanie mogę, ale nie mogę wyszukać żadnych innych serwerów.
 3. domidomi69

  Manga i Anime - temat ogólny

  Taaaaak! To o to mi chodziło, DZIĘKI! :D
 4. domidomi69

  Manga i Anime - temat ogólny

  Siema! Nie mogę sobie za nic w świecie przypomnieć jak nazywało się anime, które kiedyś oglądałem, powiem Wam scenę z jednego odcinka jaki pamiętam i może ktoś akurat będzie znał tytuł. Scena wyglądała tak, że bohater, koleś chyba miał czarne włosy i czerwoną albo białą koszulkę nie pamiętam dobrze, a przez szyję miał przewieszony jakiś medalion czy coś takiego i leciał na swoim robocie/smoku, który w tym odcinku zmienił się w jakiś taki inny tryb i zaczął dużo szybciej lecieć, a było to związane z tym że ten koleś się tak bardzo spieszył i bardzo tego chciał i ten medalion chyba spowodował że robot się transformował, a spieszył się chyba do swojej laski czy coś ;PP Ktoś może kojarzy to anime i ten odcinek ? :PP
 5. Może cwiczył na Tobie rotacje ? ;PP
 6. Ktoś może mi powiedzieć jak to jest teraz z byciem uncrittable w tanku ?? Bo kiedyś był defense, resiliance działało, a teraz jak to jest ? Bo w niedzwiedziu thick hide daje 6% zmiejszoną szanse ze nas walnie z critem, ale jest jakis cap na to teraz w ogole czy jak to dziala ??
 7. Czy ktoś ma może pojecię dlaczego dzisaij po patchu nie mogę zwiększyc ustawień grafiki na wyżej niż Fair ? WGrałem na ustawieniach good/ultra, a dzisai po zalogownaiu się nie mogę przesunąć paska powyżej Fair jest jakby zablokowany ten suwak. Czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić ? Gram na Laptopie Samsung R5800, procek i5 3gb ram i karta grafiki Ge Force 330M 1GB. Po patchu zwieszkone sa wymagania systemowe czy co ? Nie bede mógł już zwiększyć tych ustawień ??
 8. Mam podobnie czasami, że gdzieś wejdę, insta, BG, czy HS do miasta i zawiecha, i jedyne rozwiązanie ctr+alt+del. Druga sprawda, wiecie jak to teraz jest z tym SH ? Nie trzeba już durida żeby summonował Anzu ?? Bo stoi sobie normlanie w instancji w tej sali, bez żadnych grupek addów.
 9. W patchu 4.0.1 zapomniałem dodać.
 10. Znacie może jakąś stronę na której dowiedziałbym się jaki jest hit cap, expertise cap itp dla każdej z klas ?
 11. Nie o to mi chodzi, jeśli tak robię to np, spokojnie utrzymam threat, ale jak już jest większa grupa mobów jak np. trash przed Sindi to już jest gorzej, wcześniej wbigałem, spam swipe i trzymałem addy kiedy DPS robił AOE na nich, a teraz jak pójdzie AOE, to gubie ich trochę, nie mówię, że jest tak, że mi wszystko spierdziela, no, ale uciekają mi te, których nie ztauntuje, czy nie uderze z mangla, a wiadomo te spelle też mają CD. Chodzi mi o to, że jest naprawdę duża różnica w tankowaniu wile addów w misiu.. no, nie jest tak łatwo po prostu. :PP Btw, nie wiem czy wiecie, ale silent nerf Insect Swarm się też pojawił dzisiaj.
 12. U mnie kilka osób ma to samo, opóźnienie kilku minutowe nawet. Btw, jak teraz zagemować kota ?? Pure agi czy agi haste ?? A co do tankowania druidem to masakra, ja nie moge teraz trzymac aggra na wiecej niz jednym mobie, bo swipe ma kilku sec cd, co jest masakrą, bo jak nie uzyje berserka, to moby zaraz ode mnie uciekają z powodu overaggro dpsów. ;/ Masakra.
 13. domidomi69

  Windows Seven - Temat Ogólny

  No właśnie chciałem zrobić coś żeby nie używać skorssowanego kabla szypek26. :) Zrobiłem tak jak Ty Nufiko, że udostępniłem katalog na XP i mogłem go przeglądać z 7 i kopiować z niego pliki do siebie, o co mi właśnie chodziło. Microsoft się nie stara, powinien kolejne windy robić tak aby nie było takiego kombinowania itp. w korzystaniu z 2 różnych wersji systemu. Nienawidzę takich rzeczy, kiedy żeby zrobić niby prostą rzecz, trzeba poświęcać na to więcej czasu niż się powinno. :P Btw, dzięk i! :)
 14. domidomi69

  Windows Seven - Temat Ogólny

  Witam! Mam na jednym kompie W7, a na drugim WXP, ten z W7 łączy się z internetem radiowo, przez router, a drugi przez kabel. Chciałbym połączyć te dwa kompy w sieci LAN, tak abym mógł np. skopiować sobie pliki z jednego folderu na kompie z W7 do folderu na kompie z WXP, czy ktoś wie może jak tego dokonać ? Próbuje coś wykombinować, ale mi nie bardzo idzie, w W7 nie konfiguruje się sieci tak jak w XP i nie mam pojęcia co mam zrobić by tego dokonać. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc ?
 15. Czy ktoś z forumowiczów i graczy wowa używa może TUKUI ?? Strasznie podoba mi się to UI, ale mam problem z ustawieniem paru rzeczy i chciałbym kogoś kto ma bardziej to obcykane i już obcuje z nim dłuższy czas.