heayo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O heayo

 • Ranga
  Robotnik
 1. Dopóki nie będzie czegoś lepszego niż XPek (obaczymy, może to już Windows 7?), wątpię żeby firmy go zmieniły. Bo po co męczyć się Vistą?
 2. heayo

  E3 bez Blizzarda

  Brak Blizzarda na E3 = początek końca E3...
 3. No, no no... ciekawe jak bardzo wersja konsolowa będzie się różniła od pecetowej :) czy to będzie bardziej RPG jak choćby Baldur''s Gate, czy może platwormówka hack''n''slash typu Prince of Persia... w każdym razie: będzie się działo! :D
 4. Jak już teraz głośno of Left 4 Dead to jestem ciekawy ci będzie po premierze :) idę zassać demko. Braaaainsss!
 5. BigStach, gatunek MMO to nic nowego, ma już swoje lata ;]
 6. Uwaga! Teletubisie Online, MMO dla całej rodziny! ciekawe kiedy usłyszymy coś takiego :P
 7. heayo

  UTIII na X360 w Europie od 4 lipca

  pustkami?! 15 minut temu gralem w UT3 a serwy pelne byly!
 8. Bloodrayne wyreżyserował sam Uwe Boll więc się nie dziw xD
 9. heayo

  Zapowiedź Diablo 3? Nic z tego

  Mam nadzieję, że ne Diablo 3 nie będziemy czekać tyle czasu co na Duke Nukem Forever...
 10. heayo

  Można już zamawiać grę Iron Man

  trzymam kciuki że gra będzie udana, bo film mi się podobał :)
 11. ja tam czekam na AC... i czekam... i czekam... szkoda ze premiera sie przesuwa bo mam chrapke na AC, a pre-order zamowiony...;/
 12. heayo

  Second Life na komórki

  Ciekawym jak chcą to zrobić. Na razie widziałem konwersję Tibii na komórki, ale prezentowała się biednie. I jak chcą wrzucić takiego WoWa na fona który ma bez karty pamięci nie więcej niż 1gb???
 13. Historia Śmierci RuneScape Było sobie MMO RuneScape, o którym mowa w newsie. Swego czasu pogrywałem w toto z pewnych względów (bardzo słaby komp, ale teraz nowy i WoW :]). Nawet fajnie sie grało. Do czasu. W miarę jak gra się rozwijała coraz więcej było botów, które praktycznie rujnowały rynek... Więc aby temu zapobiec spartolono całą grę. Dodano blokadę, uniemożliwiającą normalny trade, różnica wymienianych rzeczy nie może przekraczać 3k, a to bardzo mało. Dalej, aby się sprzedawcy złota nie wycwanili (wchodzi na słabą postać, klient go zabija i bierze jego rzeczy w tym kupioną kasę) to w RuneScape kompletnie spartolono system PvP. Od tej pory jak ktoś ginął, nie było przy nim jego itemków, zostawał... grób. Poza tym strefę PvP zmniejszono kilkakrotnie. Nic dziwnego, że po tym połowa graczy była tak oburzona, że skończyłą z tą grą raz na zawsze. Tak oto przez sprzedawców złota umarło MMO RuneScape. Jak kto chce to niech poszuka na YouTube o ''RuneScape RIP'' itd. Znajdzie do bólu filmików żałobnych oznaczonych tą samą datą.
 14. heayo

  Saga o wiedźminie - quiz

  zadawaj, chce zgadnąć bo już mam pytanie w zanadrzu :)