Shleizer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  119
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Shleizer

 • Ranga
  Przodownik
 1. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Do ekranu tytułowego czyli na czarnym ekranie masz logo race driver grid i potem Ci się pojawia błąd? Przede wszystkim z patch''uj grę (1.1 i 1.2) jeżeli nie pomoże to spróbuj dopisać do elementu docelowego we właściwościach skrótu "-novirtual" np. Element docelowy: "E:\Program Files\Codemasters\GRID\GRID.exe" -novirtual PS Jeśli masz pirata to się nie dziw, że nie działa :P
 2. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Jeśli za gwałtownie Ci reagują to przede wszystkim z patch''uj grę (1.1 i 1.2). Jak nie pomoże to podaj konfigurację komputera, bo może to być wina karty graficznej. hmm... to tyle jeśli chodzi o grę na klawiaturze, bo jeśli grasz na padzie lub kierownicy to możesz się pobawić w ustawieniach sterowania (jest tam menu od czułości itp.) ale to i tak nie zmienia faktu, że dobrze byłoby patch''e zainstalować. Ps. jeśli nie spełniasz zalecanych wymagań to podaj konfigurację swojego komputera.
 3. Shleizer

  Pokoleniowy problem z odpaleniem kompa

  Miałem kiedyś podobny problem ale bardzo rzadko się tak działo. Teraz go nie mam ale również konfiguracja zmieniona i Windows z SP2, wtedy miałem bez SP albo z SP1, nie pamiętam już. Jeśli na każdej konfiguracji instalowałeś tego samego Windowsa, znaczy z tej samej płyty, to może jest to jakaś stara wersja, bez SP albo przynajmniej bez SP2, bo raczej nie sądzę żeby to była jakaś usterka techniczna, prędzej błąd w systemie, więc przede wszystkim sprawdź czy twój Windows ma wszystkie SP zainstalowane. A jeśli ma, no to zainstaluj najnowsze sterowniki. Innych pomysłów nie mam
 4. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Problem jest prosty do rozwiązania :) A wynika z tego, że brakuje Ci wolnego miejsca na dysku, na którym są save''y gry (domyślnie C:) Żeby obejrzeć powtórkę, musisz mieć co najmniej 2GB wolnej przestrzeni, więc zrób porządek na dysku :)
 5. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Honda NSX-R, tak? To co się dziwisz, że cię nie ma w D? Człowieku... włącz GRID''a i sam zobacz na własne oczy, że NSX nie należy do D tylko do C
 6. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Twój czas jest w tabeli, spójrz na screena którego zrobiłem przed kilkoma minutami.
 7. Shleizer

  Colin McRae DiRT

  Nie, nie mam Visty, korzystam z XP''eka z SP2. Nie korzystam również z żadnego antywirusa.
 8. Shleizer

  Colin McRae DiRT

  Kupiłem wczoraj Dirta i mam problem, nie byle jaki, bo gra nie chce wczytywać save''ów. oczywiście pomijam fakt, że gra naprawdę w dziwny sposób u mnie działa. Ale wracając do najważniejszego problemu. 1. Włączam grę, 2. tworzę profil, 3. włączam autosave, 4. przechodzę parę wyścigów, 5. wyłączam grę, 6. włączam grę, 7. mam komunikat, że wczytywanie się nie powiodło ponieważ plik jest uszkodzony. I tak za każdym razem. Sprzęt C2D 1.8Ghz, 2x1GB Ram, GF 9600GT AMP! Edition Mam najnowsze sterowniki.
 9. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Dlaczego? Przecież nie napisałem, że spamujesz tylko tak zasugerowałem, bo widocznie nie chciało Ci się przeczytać wcześniejszych postów, a chciałeś dorzucić swoje "5 groszy" i po prostu jak to robią na ogół spamerzy, podałeś informacje, która już była podana wcześniej i to na tej samej stronie.
 10. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Czytałeś wcześniejsze posty na temat muzyki w grze? Nie? To przeczytaj, a dopiero potem przyłączaj się do dyskusji, która i tak właściwie jest już zakończona. Bo można powiedzieć, że to co napisałeś to spam.
 11. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Nie wiem czy to tylko u mnie ale jak mam muzykę podczas wyścigu to wystarczy, że włączę i wyłączę pauze i już mi nie gra, więc jak ci przeszkadza to możesz spróbować, może zadziała.
 12. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  tutaj można by się trochę pospierać, bo w końcu po co komu muzyka budująca napięcie w pierwszym wyścigu w evencie, który składa się tam np. z 5 innych ale w przypadku gdy jest to ostatni wyścig i do tego masz z kimś po równo punktów (tak, wiem że taka sytuacja w grze to rzadkość :P), więc jest to decydujący wyścig i już sam w sobie tworzy napięcie, a tu jeszcze pojawia się muzyka podkreślająca jak bardzo ten wyścig jest istotny dla gracza. Zawsze możesz sobie w tle włączyć odtwarzacz :P
 13. Shleizer

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Widzisz, w GRID''zie muzyka podczas wyścigu włącza się tylko podczas ostatnich "minut" w 24h Le Mans i podczas ostatniego wyścigu w evencie ale to nie jest zasada, ponieważ muzyka tutaj ma budować jedynie napięcie.
 14. Shleizer

  Muzyczne covery vs. oryginały

  Najlepszy cover jaki znam to KoRn - Another Brick In the Wall Jak dla mnie JD wprowadził emocje, których brakuje w oryginale.
 15. Zainstaluj na innym komputerze, np. kolegi, jak będzie to samo to może trafiła Ci się trefna płyta. Jeżeli masz Vistę to może ona być winna.