Luke_Shadow

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4603
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Luke_Shadow

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Luke_Shadow

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia to i Marko Pele za swoje pytanie powinien dostać degrada.
 2. Luke_Shadow

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Dokładnie. A co za tym idzie 90% postów w tym temacie to "posty niezwiązane z tematem". Również nasze... Zaraz pewnie dostaniemy degrada... A ta prewencja to też spam...
 3. Luke_Shadow

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Hehe, ja nie podważałem żadnej decyzji moderatora. Poza tym trochę to dziwne, skoro tak to rozumiesz... Bo chyba nikt nie oczekuje od forumowiczów, by rozmawiali w tym temacie np. o życiu seksualnym moderatorów czy innych ''prawdziwych'' i prywatnych sprawach, co? Jeszcze jedno: A więc ciężko było się włączyć do rozmowy i napisać jak ogólnie wszyscy moderatorzy je traktują i ew. dlaczego? Wtedy byłby koniec tematu, a wszyscy byliby szczęśliwi.
 4. Luke_Shadow

  Kącik zdegradowanych

  Okazało się, że w temacie o moderatorach nie można rozmawiać nt. podejścia moderatorów do wulgaryzmów i kar jakie wymierzają za ich używanie. Odpowiedź: -1 za "spam" i "offtopic" od Rzezima. :) Vaxinar Zgadzam się! Ale ja tylko stwierdziłem fakt... Swoją drogą dziwie się, że nie dostałem za to bana. Eee? Przecież nie obraziłem się na cały świat, nawet nigdzie nie napisałem wprost, że odchodzę z forum. Napisałem "narazie!" w tym temacie i to wszystko. Jakoś zbrzydło mi to forum, ale od czasu do czasu coś [chyba] napiszę. Wiesz... Zależy za co się dostaje degrada. Ja dostałem kiedyś od walgierza i nawet nie przeszło mi przez głowę żeby go obrażać. Wręcz przeciwnie, zawsze w moich oczach sprawiał wrażenie sympatycznego i rozsądnego usera.
 5. Luke_Shadow

  Kącik zdegradowanych

  Narazie!
 6. Luke_Shadow

  Ateizm

  Zapomniałem napisać: Hitler napisał w Mein Kampf, że początkowo nic do Żydów nie miał ze względu na zwykłą tolerancję religijną.
 7. Luke_Shadow

  Ateizm

  O ile dobrze kojarzę Hitler nic nie miał do protestantów. Katolików nie lubił, bo go nie popierali, a Żydzi byli "przywódcami socjaldemokracji".
 8. Luke_Shadow

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  To bardzo dobry pomysł! Proponuję żeby każdy, kto chce napisać posta w tym temacie napisał najpierw MODERATORZY (w taki właśnie oto sposób), by Rzezim mógł zorientować się, że piszemy na temat, bo, jak widać, ciężko mu wywnioskować to z dyskusji kilku osób. W innym wypadku -1 od ww. moderatora. Napisałbym FORMULARZ z prośbą o przypięcie tego posta, ale skoro piszemy w temacie o moderatorach to na pewno kilku z nich zauważy tego posta i być może przypnie. :)
 9. Luke_Shadow

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  To naucz się czytać ze zrozumieniem człowieku. Nie wiem czy widzisz (może ślepy jesteś?), ale odpowiadałem na posta usera, który na IRCu zajmuje się właśnie moderowaniem (mówi coś to słowo, czy może za długie?). Pomijając to, że twojego posta nie zauważyłem, bo gdy się zalogowałem, kliknąłem od razu na wykrzyknik przy tym temacie i odpowiedziałem na posta Furrbacci.
 10. Luke_Shadow

  Ateizm

  A pokaż mi doktrynę jakiejś religii, która nakazuje zabijać ateistów.
 11. Luke_Shadow

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Ja mówię o forum. Na IRCa w ogóle nie zaglądam. Widziałem już sytuacje gdy na forum ktoś dostał degrada za ocenzurowany wulgaryzm. Czytaj ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem "jak ktoś chce coś takiego napisać". Wcześniej pisałem o wulgaryzmach, a to napisałem mając na myśli słowa pizmaka - czyli, jak on to sam to nazwał, "super w ostrej wersji".
 12. Luke_Shadow

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Mi się już kilka na tym forum zdarzyło napisać "brzydkie" słowo, tak jakoś samo z siebie. ;P Chodzi o to, że ocenzurowane słowa są traktowane tak jak nieocenzurowane? IMO bardzo dobrze. Jak ktoś chce coś takiego napisać to mówiąc przysłowiowo, niech ma jaja i to napisze, a nie jakieś gwiazdki stawia... Bo to nie jest przekleństwo, a kolokwializm.
 13. Luke_Shadow

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Co za różnica czy ocenzuruje czy nie, przecież jeden z modków powiedział, że ocenzurowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm. A jak się nie ocenzuruje to przynajmniej ''naturalniej'' wygląda.
 14. Luke_Shadow

  Miasto gram.pl

  Piąte...
 15. Luke_Shadow

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Już to wysłałem jako pierwszy, więc chyba na plagiaty innych nie będą zwracali uwagi. Łał, dzięki Gwoli ścisłości: All rights reserved.